Gdzie moge kupić lub znaleźć dobry sprzęt? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

SaintMaster,
Zgadzam się z Orcownikiem . Bardzo dobrym pomysłem jest wypełnienie misji z kapliczki Boethii. Trzeba pokonać w tej misji 9 przedstawicieli ras świata. A mają oni bardzo dobre wyposażenie. Jednak trzeba mieć 20 poziom. Dobre rzeczy tzn. czytaj deadedryczne są także w Otchłani.
Ekhtelion,
Z tego co ja wiem to bystrzaki z Bethesdy wymyślili 'genijalny' pomysł, ze ekwipunek który zdobywasz zależy od poziomu na ktorym jesteś (podobnie skaluje się rownież stopień trudności walk). Odpowiadając na twoje pytanie: daedryczne zbroje będziesz zdobywał wtedy jak będziesz na wysokim poziomie... I nie ważne, że teraz już wymiatasz.
Gość_Guest*,
Mam już 18 lvl, ale jeszcze nie znalazłem daedrycznej zbroi.
Z kogo można ją zedrzeć? Komu upuścić krwi, żeby ja zdobyć?
Bo zabijam te Daedry dziesiątkami, które mają taką zbroję, ale nie do zabrania.
Od czego to zależy?
Zaraz po szkole wracam, aby spuszczać łomot tym potworom.
Może mój problem zostanie rozwiązany w trakcie dzisiejszej gry, ale jeśli nie, to będę wdzięczny za wszystkie rady.
Kafi,
Twoja broń zwiększy zadawane obrażenia po przejściu na nowy poziom.
Orcownik,
Po dwóch tygodniach samo mnie wyskoczyło że mogę odebrać i miałem na radarze miejsce (zbrojownia w dzielnicy więziennej). W każdym razie zbroja daedryczna jest lepsza od tej wygranej za główny wątek.
Cielson,

Użytkownik (Gość)Iguana* dnia Apr 12 2007, 01:05 PM napisał

Gdzie mogę odebrać tą zbroje "smoczych ogni", tą za wygranie głównego wątku ?????!!!!!!!! Proszę o konkrety i to szybko!!!

[post="57947"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no nie wiem czy tak szybko, bo trzeba dwa tygodnie czekać od momentu przejścia głównego wątku.
Idzie się do prison breaka...yyy do Imperial Prison znaczy...tam jest zbrojownia...a nie zapomnij tez
całego zestawu wziąć nie tylko zbroje
Orcownik,
1. Nabijasz 20 level.

2. Znajdujesz kaplicę Beothii.

3. Bierzesz udział w jej turnieju.

4. Zbierasz nielichy sprzęt z ciał pokonanych "wybrańców" (do rzezi).

5. Za wygraną otrzymujesz niezły miecz "Złota Żagiew".



Koniec!
Gość_Iguana*,
Gdzie mogę odebrać tą zbroje "smoczych ogni", tą za wygranie głównego wątku ?????!!!!!!!! Proszę o konkrety i to szybko!!!
Cielson,
Tajemnym Uniwerku? :D:D:D:D:D serio tak to się nazywa w wersji polskiej? Chyba sobie musze
zainstalować wersje polską i przejść Obliviona od nowa, bo widzę, że sporo tracę :D:D:D
Nie no Tajemny Uniwerek, szkoda że nie Pieczara Zmysłów.
Gość_Iguana*,

Użytkownik Cielson dnia Jun 12 2006, 11:47 PM napisał

do oblivionów tytułowych wbijaj, ja tam znajduje w tzw "banished" (odmiany skrzyń/takiegoś czegoś w czym są przedmioty, nie wiem jak to nazwać, takie czerwone xD) różne ciekawe miazgi, a i z wrogów zdzieram zbroje, moim zdaniem deadryczna zbroja da best ... jeszcze pocisnąć ją jakimś ciekawym kamieniem z obliviona i wsio mi gra ;]

także wbijaj w obliviony ziomuś ;]

Peace & Pozdro

[post="44843"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Albo można z nią popracować na ołtarzu do umagiczniania w Tajemnym Uniwerku (wymagane członkowstwo w gildii magów) ja mam taką zbroję i jest świetna.
Gość_SOWA@*,
ja chodzę w Zbroi Imperatora czy jakoś tak (Czy może smocza...) po przejściu głównego wątku się ją dostaje jest świetna Hebanowa też jest niczego sobie )
Cielson,
Jeśli chodzi o mnie to ja używałem tej zbroi co dał "wujek Ziutek" za uratowanie Kvatcha, dopóki nie odkryłem w swoim życiu Orcish curias ;]
Gość_Guest*,
thX :] a ta zbroja co mam to dobra na moj poziom czy mozna dostac lepsza ?
Cielson,
Wydaje mi sie ze jeszcze musisz troszkę podrosnąć, ja kompletnie nie pamiętam od którego poziomu zaczęły mi się glassy i deadry pojawiać ... ale jakbym miał strzelać (z łuku oczywiście) to daje gdzieś piętnasty - dziesiąty level

Glassy charakteryzują się tym, że mają kolor wściekło - zielony i są niesłychanie lekkie...
(tak się zacząłem zastanawiać...czy wagę da się zmierzyć za pomocą słuchu?....), są też jeszcze dobre pod jednym względem (zbroje), otóż kosztują po tysiączku i ważą tyle co kot napłakał (w przypadku obliviona to chyba tyle co crab napłakał, albo rat), wiec wbijając do sklepiku z 5-7 takimi fantami pod pachą, będziesz miał niebywałą okazję poczuć to co czuje robotnik po piętnastym...

Daedry jesli chodzi o kolor to obstawiałbym jakiś odcień czerwonego ale nawet Ekhtelion się poznał na moim zwyrodnionym i wypaczonym postrzeganiu kolorów... Lecim dalej.... mają największe obrażenia/armora jeśli chodzi o bronie/zbroje niemagiczne, ważą sporo...ale ten wygląd heh ten chełmik jak jakiegoś easy ridera, który co dopiero wyszedł z Lubiąża, te rękawice, które z pierwszej osoby przypominają rączki predatora...ale chyba sie zagalopowałem... xD

co Ci będę dużo mówił...rośnij zdrowo, pij potiony - będziesz wielki, gryź, walcz, depcz...
i po 10-15 levelku wbijaj do oblivioniszcza...
DooM,
a co to jest glass albo daedra armor bo nie mam takiego czegos ani nie widzialem :] i gdzie mozna je znalesc jak cos, mam 7 lvl wiec mysle ze powinienem miec juz jakias dobra zbroje bo narazie mam steel cuirass czy jakos tak. Dobre to chociaz bo wolalbym wysluchac opini kogos z zewnatrz a nie sprzedawcow ktorzy chwala sobie nawet szmaty z 1 defence :]
Cielson,
I tu mnie masz robaczku ;]
62cents,
Zeby zdobyc dobry sprzet najpierw podbij sobie level, gra dopasowuje sie do twojego levelu, wiec na na 10 lvl nie bedzie mial glass czy daedra armor, tylko jakies chainmaile To samo sie tyczy z oblivion gate'ami - im wyzszy level tym lepsze sigule.
DooM,
thX zaraz zobacze a wie ktos moze gdzie moge cos dobrego Qpic ?
Cielson,
do oblivionów tytułowych wbijaj, ja tam znajduje w tzw "banished" (odmiany skrzyń/takiegoś czegoś w czym są przedmioty, nie wiem jak to nazwać, takie czerwone xD) różne ciekawe miazgi, a i z wrogów zdzieram zbroje, moim zdaniem deadryczna zbroja da best ... jeszcze pocisnąć ją jakimś ciekawym kamieniem z obliviona i wsio mi gra ;]

także wbijaj w obliviony ziomuś ;]

Peace & Pozdro
DooM,
no wlasnie chodze szperam kombinuje ale caly czas trafiaja mi sie jakies same kupy a chcialbym wkoncu miec cos dobrego a nie biegac ze zlomem na plecach, wiec moze jednak przydalby sie gps :]
Wczytywanie...