[Moduł] Aribeth's Revival - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hawkwood,
Na odpowiedź niestety musiałeś sobie nieco poczeka. Sorry - wczasy. A różnice wersji? Jedynie kosmetyczne, czyli nowe ciuszki, akcesoria dostępne w zbrojowniach CEP-a, gatki, broń i inne takie. Osobiście wolę klasyczną wersję...
Courun Yauntyrr,
Rozleniwienie, czy cokolwiek innego - aby być zrozumianym sam musisz pisać zrozumiale. Resztę wytłumaczył Ci Hawkwood. Tutaj masz temat odnoszący się do Aribeth. Co do pisania imion z wielkiej litery - lepiej, byś zadawał sobie zawsze ten trud.


Teraz już tylko na temat. Mam pytanie - czy wersja z CEP-em znacząco różni się od tej drugiej? I na czym tak naprawdę polega różnica? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Vardamir,
Co do ortografii... Nie zwróciłem uwagi na to przez moje rozleniwienie spowodowane słownikiem na forum ;] Co do imion zadaje sobie ten trud tylko dla tych których polubiłem, Fenthicka nie lubię bo naiwny był, ale postanawiam poprawę i żeby nie razić po oczach ludzi będę zapamiętywał imiona i zwrócę uwagę na interpunkcję na ile mogę A Atis przepraszam za faceta... nie wiedziałem...
Hawkwood,
Radzę szanownemu koledze najpierw zajrzeć do słownika ortograficznego, a następnie do słownika poprawnej polszczyzny. Zlituj się kolo i nie nękaj nas "polskawymi" tekstami. Jeżeli czujesz się dumny ze swej ignorancji: pomyliłeś fora. Aaa... i z interpunkcyjnymi zasadami też coś jesteś na bakier. Postaraj się również zapamiętac imiona postaci w NWN (wiem, że to tytaniczny wysiłek, ale spróbuj...). Poza tym topic, w którym raczyłeś napisać conieco (czyli właściwie nic), poświęcony jest konkretnemu modowi, a nie postaci Aribeth. Jeżeli masz jakiekolwiek wątłe zastrzeżenia, tudzież dywagacje tyczące się Jej osoby - zgłoś to łaskawie w odpowiednim temacie. Uwierz mi, istnieje takowy, wystarczy nieco wysilić intelekt. A co do znajomości "Maleus maleficarum"... czytałeś w istocie dziełko Sprengera i Kramera?
P.S. Atis, słonko... właśnie stałaś się facetem w postach niezrównanego Vardamira...
P.S. I Vardamirze - nazwiska lub imiona osób pisze się z dużej litery - odsyłam do pierwszej klasy podstawówki (uczą tam takich niezgłębionych tajemnic, heeej...).
Vardamir,
Poczytaj sobie opowiadania Piekary o Mordimerze Madderdinie :)Młot na czarownice, miecz aniołów sługa boży... będziesz wiedział o jakie koło mi chodzi a i do tego poznasz parę innych prezentów dla aribeth jakie bym jej zaserwował. A co do tego ze jej nie lubię, to była idiotyczna postać, nic nigdy nie robiła, jak fentwicka oskarżono to cicho siedziała tylko potem jakoś jej odbiło...
Atis,
Widac, że znajdują się i anty-fani Aribeth, drogi Hawkwood'zie. Chociaż muszę powiedziec, że ten tu okaz jest stereotypowym anty "nie lubię, bo tak. Ona jest głupia i już". Ah ci anty.
W każdym razie, Aribeth ginie. Cholera wie jak, ale ginie. Jakoś w Canii znaleźc się musiała. Cóż, byc może popełniła samobójstwo z powodu dziwnych fanów i anty-fanów... nie dziwię się jej.
Vardamir, jakie koło masz na myśli? Tortur...? Zębate...? A może koło u wozu...?
Vardamir,
Powinni ja na koło dać potem wieszać albo na stos, wogóle jej nie czaje, niby zdradziła bo fentwicka jej zabili, potem w hordzie się dowiaduje ze go tak naprawdę nie kochała, sam ją w hordzie zabije bo przy mefiście też zdradza... jestem za każdym modem w którym wystąpi i zginie
Mistrz Krezysztof,
I co? Powieszą ją za zdradę? Fajnie by było:P
Wczytywanie...