Zmiany w rozmiarze sygnaturek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
... do którego nikt nie zagląda Anyway, wszyscy się zgodzili, że rozwiązanie dobre, nie ma co dalej debatować. Archiwum.
Taramelion,
Racja, wiele osób przesadza z sygnami. 5 różnych obrazków, 2 linijki tekstu, 1 clipart. Ven dobrze mówi, a Nazin zrobił dobrze.
Z resztą:

Cytat

  • Sygnatura nie może utrudniać przeglądania zawartości forum (nie może być zbyt długa)
  • Sygnatura użytkownika nie powinna utrudniać innym użytkownikom korzystania z zasobów forumowych. Dotyczy to szczególnie wszystkich 'rozpraszaczy' uwagi takich jak: powtarzające się obrazki, animacje czy gify.

A Przeszkadzały.

Polecam przeniesienie tego typu śmieci do profilowego pola...
Hassan',

Cytat

Ubiegłeś mnie w poszukiwaniu tego fragmentu xD


Mam go zawsze na podorędziu.
porfirion,
No, teraz sobie każdy indywidualnie poustawia jak wielkie sygnatury chce widzieć.

A obecna sygnatura Enethera mnie rozwaliła... ustawiłem sobie max 2000 pixeli, by widzieć ją w całej okazałości
Withord,
NAZINIE NIE PODDAJ SIĘ NACISKOM NIELICZNYCH
CAŁY NARÓD STOI ZA TOBĄ MUREM
PRECZ Z ROZBUDOWANYMI SYGNATURKAMI
Gość_Forgotten*,





Ubiegłeś mnie w poszukiwaniu tego fragmentu xD
porfirion,
Ja, choć sam mam tylko mały cytacik w sygnaturze, to przyznam, że się dziwnie czuję widząc takie poobcinane sygnatury innych... zdążyłem się przyzwyczaić do takich dużych sygnatur, a teraz bez nich odczuwam jakąś taką pustkę...

Cytat

4 osoby raptem


Teraz już 5, Nazinie!
Hassan',
Wszystko jest kwestią rozdzielczości, tak myślę. Na 1080p te wielkie sygnatury nie są takie wielkie.
Withord,
Po co wam takie wielkie sygnatury? Tylko mi się kółko od myszki szybciej ściera gdy przeglądam forum...
Hassan',
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia piątek, 29 marca 2013, 20:20 napisał

Nazinie, Lud domaga się zmian.


4 osoby raptem




Ale możecie sobie tutaj, w polu "Maksymalna wysokość sygnaturki" ustawić ile tam sobie chcecie i cieszyć się tymi wielkimi sygnaturami
Ati,
To fakt, ale są też inne sposoby na rozwiązanie takiego problemu. Może niech 250px będzie widoczne, a resztę niech się rozwija na życzenie, hm?
Ven'Diego,
Nazin zrobił dobrze. Niektórzy przesadzali z rozmiarem sygny.
Gość_Forgotten*,
Nazinie, Lud domaga się zmian.
Hassan',

Cytat

Eee... dziwnie. Ucięło mi połowę pierwszej sygnatury z Cthulem da Vinciego i wywaliło w kosmos wszystkie pozostałe.


Ooo, nie, nie. To tam dalej jest. Hidden. And waiting. No, już nie ma może, bo je wywaliłeś z treści sygnatury. Ale jak ktoś sobie podejrzy moją, to moi kiwający kapitanowie dalej tam są. Czekają.
Ven'Diego,
Taki był plan. Iwul madafaka plan.
Za dużo ci się tych obrazków namnożyło w sygnie, trzeba było posłać po deratyzatora.
Wiktul,
Eee... dziwnie. Ucięło mi połowę pierwszej sygnatury z Cthulem da Vinciego i wywaliło w kosmos wszystkie pozostałe.
Vitanee,
To ma na celu pobudzać wyobraźnię, wy nic nie rozumiecie!

[Dodano po 47 sekundach]

Poza tym mój pingwinek jest jeszcze bardziej cute
Medivh,

Cytat

I generalnie faktycznie możliwość zwijania sygnaturek wydaje się najsmaczniejszym rozwiązaniem.


Dokładnie. Obecnie większość sygnatur jest okropnie ucięta, a widać, że większości z nas ich wysokość kompletnie nie przeszkadzała.
Hassan',
Oj, zdecydowanie. Na androidowym firefoxie jest cyc malina, a jak nie wyświetla się ładnie w trybie mobilnym, to można puścić sobie przeglądarkę w trybie stacjonarnym.

No nic, jest trochę większe to pole, będziemy kreatywni horyzontalnie. No i zgadzam się tu z Lav.
Wczytywanie...