Cz. I "Wyprawa".... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Okej, okej. Temat może troszeczkę zakurzony, ale proszę o przeniesienie do "Fan Works". Tam pasuje bardziej. I jeszcze temat "Księga gotowa". Chyba, że chcecie go wyrzucić. "Fan-arty" też tam wrzućcie. Jakby coś trzeba było sprostować to na PM.
Nasher-Maugrim,
Nasher-Zgadzam się z mości paladynem błędy są ale mozna je przeboleć tekst ciekawy choć nieco dziwny ale nawet mi się podobało całkiem niezłe niech wiec będzie oceniam 7/10 jeśli pozwolisz

Maugrim-I znowu to dobro ech......
Atis,
Hmmmmm...cóż to miało znaczyć mój drogi?
Hawkwood,
Temperament cię roznosi Atis (żyj szybko, umieraj młodo?).
Atis,
Huhu, zaledwie dwa dni mnie nie było (gorączka SpellForce i DMC), a tu już takie krytyki .

Nie wiem czy druga część się ukaże . Choć nigdy nic nie wiadaomo......

Medivh, niestety asortyment się skończył, więc.....dostaniesz figę z makiem . Zawsze coś :wink:.
Hawkwood,
No dobra, dobra - już się nie gniewam za to wcięcie. I czekam na drugą część - przeczytam ją zimnym okiem profesjonała :lol: Serio.
Medivh,
Mam takie małe pytanko. Kiedy druga część :roll: :?:


ps.

Atis the Dragon Angel napisała:

Cytat

Huberthc, no bo taka już jestem. Nie przejmuj się. Kupię ci kredki na baterie i kolorowankę z obracarką.

Hawkwood, nie ma za co!


A ja też coś dostanę :?:
huberthc,
true, true

PS : Ale chamskie wciecie a Atis to mala, bardzo przyjemna osobka, czymze miala by sobie grabic i u kogo? Na pewno nie um mnie :roll:
Hawkwood,
Atis - zadziorna z ciebie osóbka...(mój najkrótszy post).

Nom masz WIELKA RACJE, ale od kiedy na forum przestal sie pojawiac Gamorin, zrobilo sie smutno ;(, moze, wlasnie przyszlo jego zastepstwo.....sorki za wciecie panie H.......(dalej nie wymowie)... by Olo

Protestuję uroczyście przeciw firmowaniu moim szacownym wizerunkiem podobnych wypowiedzi. :mrgreen: To tyle, zanim mi nie skoczy ciśnienie...
Atis,
Huberthc, no bo taka już jestem. Nie przejmuj się. Kupię ci kredki na baterie i kolorowankę z obracarką.

Hawkwood, nie ma za co!
huberthc,
@atis - kurde, ja Ci tu walnalem dluzsza, konstruktywna recenzje, a Ty tylko o bledach
Hawkwood,
Dzięki - figa z makiem w zupełności wystarczy . Taaadaaaam! Panie i panowie nagrodę przyjmuję z wdzięcznością, wzruszenie rozpiera mą wątłą pierś, chciałbym też podziękować wszystkim za inspirację i wsparcie w tych trudnych chwilach :mrgreen:
Atis,
I proszę państwa Hawkwood dostaje lizaka! Hmmmm...on chyba by wolał kasę, ale takowej nie mam, więc......dostajesz fige z makiem!
Hawkwood,

Cytat

Imion zmieniać nie będę . Podobają mi się.

Zastanawiam się czy już ktoś nie wpadł skad pochodzi imię Ashira :wink:. Pomyślcie. Jak zgadniecie to dostaniecie lizaka .


Mmm..., Asheera (alter ego lady Aribeth), którą możemy spotkać w Kamieniu Dusz. A z tym listem "uwieżetelniającym" to fakt - huberthc ma rację.
Atis,
Hmmmm....po 1) to nie jest mój debiut. Po 2) tego słowa nie było w słowniku. Po 3) Pytałam każdego w domu jak to sie pisze i wszyscy powiedzieli, że tak.
huberthc,
Ok, widzę że jako starszy od was, dzieci , musze interweniowac, poprawiajac poprawiajacych
Bledy sa, lecz niestety nie zostaly wykryte. Dla przykladu podam jeden rażacy ORTOGRAF : " uwieżetelniający "... powinno oczywiście być "uwierzytelniający" Oprocz tego kilka bledow stylistycznych, nieprawidlowe wykorzystanie interpunkcji itp Ogolnie rzecz biorac to opowiadanko calkiem calkiem, mysle ze powinnas dac jakies glebsze dialogi, bo te nie sa zbyt fantasy (jak rowniez niepotrzebne makaronizmy typu "geez" ). Ogolnie - powyzej przecietnej ale biorac pod uwage, iz to debiut to podwyzam swoja ocene :one: keep up the good work kiddo!
Atis,
Imion zmieniać nie będę . Podobają mi się.

Zastanawiam się czy już ktoś nie wpadł skad pochodzi imię Ashira :wink:. Pomyślcie. Jak zgadniecie to dostaniecie lizaka .
duchu,
no ladne opowiadanie, ale radzilbym pozmieniac imiona, bo Gaenbleid i Ashira kojarza mi sie z czyms innym Ashira z Asheara z diablo 2 oczywiscie ale z niecierpliwoscia czekam na druga czesc
Atis,
huhu . Aż tak dobrze mi poszło? No nie spodziewałabym się.

Na forum WS wyszło małe nieporozumienie w związku z tym opowiadaniem i małą krytyką :?. Nie wnikajmy w szczegóły.

Rincewind, wspomniałeś o romansie......chłopie! Czytasz w moich myślach! Ja już to miałam zaplanowane! Taki wątek będzie :wink:.
Hawkwood,
Czepianie się szczegółów to mój zawód. A konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodziła (no, prawie nikomu...). Doceniam zaangażowanie autorki i jej entuzjazm, ale z drugiej strony lepiej już teraz zwrócić uwagę na błędy i liczyć, że uniknie ich w przyszłości (zabrzmiało surowo :mrgreen: ).
Wczytywanie...