Two Worlds - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kafi,
Jeszcze jedno pytonie

jak klikasz na link Two Worlds pokazują się trzy tabelki, w ostatniej (wymagania) jest napisane "Windows Vista or XP".

Czemu nie mogliście przetłumaczyć słówka or??

[or=albo]




P.S. Premiera jest przełożona na 20 CZERWCA b.r.
Gość_Łowc@*,

Użytkownik Kafi dnia nie, 17 cze 2007 - 14:44 napisał

Ciekawe dlaczego przedłużyli
premierę wydania gry w Polsce.      

[post="69899"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Bo wyszedł nowy patch i chcą go umieścić

--------------------------------------
Łowc@
Kafi,
Ciekawe dlaczego przedłużyli
premierę wydania gry w Polsce.
Ranger,
:O na bank patrzyłem na oficjalnej i było 19. Musieli zmienić
Tokar,

Cytat

Premiera niestety dopiero 19 maja.


Chyba czerwca ? I do tego 20.
Ranger,

Użytkownik Dany dnia pon, 11 cze 2007 - 15:37 napisał

Tak sobie teraz pogrywam w Two Worlds i bym się zgodził z tymi hasłami

[post="69153"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No widzisz

Tym czasem poprawiłem

[Dodano po chwili]

Premiera niestety dopiero 19 czerwca. Ale jak ktoś zamówił edycję kolekcjonerską. To... hmm pomyślmy, w ciągu 4 dni roboczych od piątku... no to chyba lepiej pójdę do empiku
Ekhtelion,
I tak bym dodał, to zawsze lepiej będzie wyglądać.

[Dodano po chwili]

I może bym usunął z opisu tego forum to niechybne powiedzonko? Chyba, że to taka autoironia
Dany,
Tak sobie teraz pogrywam w Two Worlds i bym się zgodził z tymi hasłami Według mnie ma lepszą grafikę od Obliviona, naturalniejszą trochę, żywszą. Ma trochę lepszą fabułę od Gothica, w którym właściwie albo wyganiasz orków z kontynentu albo im pomagasz. A o przebiciu grywalnością NWN nie będę wspominał, bo według mnie NWN to...
Ranger,
Lepiej się nie czepiać bo jeszcze oberwiemy : P

@nef.the.grey: Masz rację. I tu popieram Ekha że trzeba było wszędzie dać znaki zapytania No trudno nawet jeśli teraz zedytujemy za późno o jakieś 5 stron goolgi
Medivh,
Hasła być może rzeczywiście sztampowe, ale... jak widać wywarły odpowiedni efekt W Niemczech szaleje "Gothlivion", a u nas "Graficzny pogromca Obliviona"
Gość_nef.the.grey*,
O, proszę, proszę. Te słynne hasła dot. Two Worlds pochodzą z Game Exe? Wow!!! Ponieważ przywołano to moje słowa z bloga, to zapytam tylko, czy nikt nie wie dlaczego na oficjalnej stronie nie ma wzmianki na temat źródeł haseł? Proszę sprawdzić - notka z 20.04.2007 r. Na Waszym miejscu bym protestował, bo wychodzi na to, że przytoczenie wyjątków testu bez podana źródła jest nie fair.


I jeszcze jedno. Zacytuję całość mojej notki z 20.05.2007 r., aby nie było wątpliwości, co o myślę o tego rodzaju tekstach w zapowiedziach, było nie było, aspirujących do bycia poważnymi, serwisów. No chyba, że autor jest pracownikiem działu marketingu TopWare.

Cytat

Mnie martwi coś innego. O Dwóch Światach nasłuchaliśmy się ostatnimi czasy niestworzonych historii. Na oficjalnej stronie gry obwieszczano, nieudokumentowane zresztą teksty, jakoby jakieś bliżej nieokreślone magazyny określały grę jako "graficznego pogromcę Obliviona, fabularnego niszczyciela Gothica, grywalnościowego zastępcę Neverwinter Nights". Przemilczę już żenujący wydźwięk tego hasła, które ponoć pochodzi z zapowiedzi prasowych. Nie da się natomiast nie zauważyć, że gra na Zachodzie ukazała się w stanie niedopracowanym na tyle, że kilkadziesiąt godzin po premierze wydawano pierwsze patche. Wiem, że Oblivion, Gothic 3 czy NWN 2 miały to samo, ale tytuły te to uznane marki, zaś Two Worlds, pomimo tego co twierdzą na stronie, to gra, która musi udowodnić swoją wartość. Efekt zresztą już jest. W sieci pojawiła się pierwsza recenzja Dwóch Światów. Według serwisu Action Trip gra warta jest 62/100. Oblivion w tym samym AT oceniono na 94/100, Gothic 3 na 79/100, a NWN 2 na 84/100. Czyżby tak wyglądała naga prawda?


Pozdrawiam
Ekhtelion,
Aż przeczytam coś ty tam wysmarował...

[Dodano po chwili]

Heh, szkoda, że nie dałes tych pytajników wszędzie (za to dwa przy "Grywalnościowy zastępca Neverwinter Nights??" ). Sprawa byłaby jasna, a tak jeszcze zaraz nam się dostanie za brak kompetencji.
Medivh,
http://crpgnef.blox.pl/2007/05/Garsc-wiesci.html

"Mnie martwi coś innego. O Dwóch Światach nasłuchaliśmy się ostatnimi czasy niestworzonych historii. Na oficjalnej stronie gry obwieszczano, nieudokumentowane zresztą teksty, jakoby jakieś bliżej nieokreślone magazyny określały grę jako "graficznego pogromcę Obliviona, fabularnego niszczyciela Gothica, grywalnościowego zastępcę Neverwinter Nights". "

No chyba Praktycznie na każdej stronie o Two Worlds jest wzmianka o tych tytułach. Gratulacje Łowco
Ranger,
Huh wpiszcie sobie w googlach "Pogromca Obliviona" chyba niechcący wywołałem tsunami
@Kafi: sprawdź moją zapowiedź Wwo worlds na Game exe
Ekhtelion,
Mogliby szubrawcy linka chociaż podać!
Kafi,
Dlaczego się tak ubawiłeś?
Ranger,

Cytat

„Graficzny pogromca Obliviona”. „Fabularny niszczyciel Gothica”. „Grywalnościowy zastępca Neverwinter Nights?”. Takie cytaty, zaczerpnięte z różnych zapowiedzi Two Worlds, można znaleźć na głównej stronie poświęconej tej produkcji. Przyznacie, że zdania te są bardzo odważne i wprowadzają atmosferę wyczekiwania na coś naprawdę wyjątkowego. Gorzej, gdy okazuje się, że są to tylko czcze przechwałki, nie mające zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Jednak od początku.


Hoho ale się ubawiłem ktoś wie czemu? xD

Recenzja na wp:
http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,25,12122;...CEPI3pSzCW7Q%3D
Kafi,
Polska wersja językowa wyjdzie 16 czerwca.

Szkoda jednak że tak późno.
Diego158,
Mam nadzieje że Two Worlds będzie chodziła na moim kompie płynnie, i że szybko wyjdzie polska wersja językowa.
Verthogh,
Myślisz, że nie wiem? To był żart Bo napisałeś to tak, jakby to miało być za pół roku

Ale wróćmy już do tematu. Bez odbioru.
Wczytywanie...