Menzurka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Verthogh,
Najpierw Finkregh powiedział:

Użytkownik Finkregh dnia Apr 29 2006, 08:28 AM napisał

Możesz ja kupić - albo od Vatrasa (jeśli go wziąłeś), [...] no i stoi jedna na stole alchemicznym na statku. [...]

[post="43018"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Potem Animadaru odpowiedział:

Użytkownik Animadaru dnia Feb 11 2007, 01:59 PM napisał

Hehe ale psikus. Vatras nie ma, [...] a statku zużyłem [...]

[post="54298"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A dwa miesiące później Kaliousehio podał dwa "nowe" rozwiązania problemu:

Użytkownik Kaliousehio dnia Apr 10 2007, 01:58 PM napisał

Kup od Vatrasa, jeśli go wziąłeś, poszukaj też gdzieś na statku.

[post="57824"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Kaliousehio,
Kup od Vatrasa, jeśli go wziąłeś, poszukaj też gdzieś na statku.
Diego158,
Czasem trzeba oszukiwać żeby przejść gierke. Menzurka powinna gdzieś być ale gdzie to nie wiem.
diego19,
Menzurka stoi chyba na stole alchemicznym w komnacie są tam poszukiwacze . Albo może w kufrach.
Verthogh,

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia May 11 2006, 05:02 PM napisał

Mogłeś się dobrze przygotować do wyprawy!

[post="43575"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Użytkownik Voldi dnia Mar 30 2007, 05:22 PM napisał

Było sie lepiej przygotować na wyprawę do domku letniskowego Beliara 

[post="57094"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mówienie, że było się lepiej przygotować, nic mu nie pomoże. Na przyszłość będzie pamiętał.

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 05:49 PM napisał

kod na menzurkę... uważam że to nie jest kod (jeśli bez tego nie będziesz mógł dalej przejść gry] to wpisz kod .kod na menzurkę to nie to samo co kod na zbroje paladyna 

[post="54374"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To jest nadal kod, jednak też uważam, że używanie kodów w sytuacjach, gdy bez tego nie można ruszyć fabuły, lub - tymbardziej - wystąpił jakiś potworny bug, jest uzasadnione i nie jest żadnym wstydem. Co innego jak nabijasz sobie parę miliardów HP i w pierwszym rozdziale zabijasz smoki w GD, jak moi koledzy. ("A jak przeszedłeś tą bramę do Górniczej Doliny pilnowaną przez paladynów w pierwszym rozdziale, jak nawet nie miałeś klucza od Lorda Hagena?" "A tam w ogóle była jakaś brama?... Na kodach przeszłem" <- to "przeszłem" to nie jest mój błąd, tak powiedział kolega )
Voldi,
Było sie lepiej przygotować na wyprawę do domku letniskowego Beliara
Archol,

Użytkownik Raphagorn dnia May 20 2006, 12:57 PM napisał

Kod na menzurkę to insert itmi_flask. Konsolę kodów włącza się tak: włączasz ekran atrybutów i umiejętności (B), wpisujesz MARVIN, wyłączasz ekran, wciskasz F2, wpisujesz kod i zatwierdzasz Enterem.

[post="43941"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Zauważyłem że jesteś wielkim miłośnikiem kodów, to już nie pierwszy post gdzie o nich wspominasz. Oj, nieładnie, sprowadzasz graczy na złą stronę mocy .
Donovan,

Użytkownik Animadaru dnia Feb 11 2007, 12:59 PM napisał

Hehe ale psikus. Vatras nie ma, Milten tez nie posiada. a statku zużyłem a w tym pokoju z receptura nie ma. Więc zostają mi kody ale ja nie chce na kodoah

[post="54298"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




kod na menzurkę... uważam że to nie jest kod (jeśli bez tego nie będziesz mógł dalej przejść gry] to wpisz kod .kod na menzurkę to nie to samo co kod na zbroje paladyna
Animadaru,
Hehe ale psikus. Vatras nie ma, Milten tez nie posiada. a statku zużyłem a w tym pokoju z receptura nie ma. Więc zostają mi kody ale ja nie chce na kodoah
Raphagorn,
Kod na menzurkę to insert itmi_flask. Konsolę kodów włącza się tak: włączasz ekran atrybutów i umiejętności (B), wpisujesz MARVIN, wyłączasz ekran, wciskasz F2, wpisujesz kod i zatwierdzasz Enterem.
Wojownik ADANOSA,
Mogłeś się dobrze przygotować do wyprawy! A są tam gdzie ci powiedział Strażnik!
Finkregh,
Możesz ja kupić - albo od Vatrasa (jeśli go wziąłeś), chyba od Miltena też można, no i stoi jedna na stole alchemicznym na statku. Ew. jest ostatnia w komnacie obok pokoju ze szkieletami... Tam, gdzie jest receptura mikstury ze smoczych jaj.
Gość_Łukasz*,
Mam pewien poważny problem. Jestem już na wyspie po przypłynięciu statkiem i nie mam menzurki. Potrzebuję ja do naładowania oka Innosa, a bez niego nic nie zrobię. Skąd mogę zdobyć menzurkę?
Wczytywanie...