zbesztanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vardamir,
Nie no ponad 5000 tysięcy można mieć, dopiero jak przekroczy się 10 000 to już nie da sie zapłacić
Jeździec Apokalipsy,
Miałem podobny problem po misji zjednocz rody jak uwolniłem syna tego typa to w drodze do niego wybiłem większość strażników.Teraz krzyczą do mnie N'wh.Radze ci ich zabić albo odczytać save.
Verthogh,

Użytkownik Foigan dnia Dec 8 2006, 06:06 PM napisał

Zawsze możesz jeszcze nie stawiać oporu tylko iść do więzienia.

[post="51284"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



On chyba nie może iść do więzienia, bo przecież napisał, że nawet nie może zapłacić grzywny. Chyba strażnicy nie mówią mu, żeby zapłacił grzywnę, czy coś takiego, tylko od razu się na niego rzucają bez rozmowy. Jakby tak nie było, to radziłbym gdzieś zostawić wszystkie kradzione rzeczy i iść do więzienia. Potem po prostu wziąć te rzeczy z tamtego miejsca W moim wypadku musiałbym zostawić cały ekwpiunek
Ellevyn van Burning Flame,
Idż do Gildii Złodziei w Ald'Ruhn znajduje sie ona w budynku Pod Szczurem i Garnkiem.Dołącz do Gildi i idź do takiej jaszczurki na dole.Ona za chyba około 2000 załatwi całą sprawę i problem rozwiązany Musisz z nią zagadać o cenie za twoją głowę.
Kaliousehio,
Hmm... Już po tobie. Jeśli twoja grzywna przekracza 5000, to nie ma dla ciebie ratunku(oczywiście oprócz cheatowania).
Foigan,
Chyba wstąpić będzie najlepiej do gildii złodziei ale polecam w ald'ruhn w gospodzie pod szczurem i garnkiem powinieneś znaleść Żabiego Jęzora on chyba jest od opłacania strażników. Zawsze możesz jeszcze nie stawiać oporu tylko iść do więzienia.

W ostateczności:
1. "~"
2. SetPCCrimeLevel 0
3. "Enter"
123456,
Jak jesteś w gildii złodziej to idź do takich typów co ci opłacają grzywne za niwielką opłatą.
Jak nie jesteś w gildii to wstąp do niej!!!! np. w Balmorze.
olo,
Raczej już nie można Ci pomoc, osobiście ci radze wczytać jakiegoś dawnego save... nie martw sie i tak raczej szybko nadrobisz stracony czas
Gość_zbesztany*,
do kogo mam isc lub komu zapłacić.Nakosiłem kilku strazanikow i teraz w kazdym miescie sie mnie czepiaja.Mam zaplacic grzywne ale kiedy chce to zrobic wszyscy sie na mnie rzucaja.Aha zabiłem tez bgostkow w swiatyni w Bolmorze.Na razie sie szlejam po swiecie i nie wstepuje do zadnego miasta bo mnie bija pomocyy!!!!!!
Wczytywanie...