Pożeracz Intelektu.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qell,
Dla mnie jest nawet słodki, mogłabym mieć takiego pieska a jaki mądry by był
Gość_Amral*,
Tak to potwór z podręcznika psioniki i jest dość ciekawy:)
Manaster,
Tak w ogóle to nie jest fan-art, tylko obrazek z podręcznika (nie pamiętam już nazwy) o illithidach, aboletach, beholderach i innych podobnych plugastwach.
Amras Leralonde,
A może to maszyna jest. Mózg jest kopułą z mithrillu a w środku siedzi szalony gnom zajadający rzepę. Może być i tak;p
Xingu,
No stworek fakt ładny, ale też fakt brakuje mu mordki , przecież w NWN, taki coś miał mordkę . Ale ogólnie częściej się łupieżców spotyka niż pożeraczy, tak więc potrzeba by dwa oddzielne źródła definiujące wygląd pożeracza by zdefiniować jego prawdziwy wygląd

A jeśli oceniać sam obrazek wykonanie dobre i mi się podoba
Omega,
A teraz głos eksperta i MG:

Pożeracze Intelektu to stwory wyhodowane przez łupieżców umysłów, Illithidów.

To żeś newsa sypnął ekspercie . Może ja też w takim razie mógłbym się tak tytułować... - Rince Półekspert.
Devilus,
Atis czy ty przypadkiem nie uosabiasz sie z angela? Bo charakterki rownie ostre macie :wink:
Atis,
Hmmmm....być może.

To są przemyślenia. Więc wątpię, żeby tam można byłoby to tam przenieść......chociaż tak tam napisałam. Zresztą, jak chcecie.
Medivh,
A może by przenieść ten temat do nowego działu Fan Works :?:

Atis napisała:

Cytat

Przecież te ostatnie posty nie mają sensu i nie są związane z tematem


Ależ jak najbardziej są. Przecież cały czas dyskutujemy o tym rysunku :wink: . Może nie ściśle, ale jednak .
Atis,
Oczy wydrapie bo swoich nie ma. No bo to przecież chodzący mózg!

Z tego co pamiętam za Pożeracze Intelektu nie było dużo XP, więc trzeba było być na skraju nowego LvL.

Przecież te ostatnie posty nie mają sensu i nie są związane z tematem........KONIEC OT!
Devilus,
No wlasnie o mialem na mysli^^ Wiec jak to jakies obraznia moze robic? Chyba ze sie na twarz jakos rzuci i sprobuje oczy wydrapac^^
Medivh,
A poza tym to mózg jest chyba raczej taki płynny. Przecież w starożytnym Egipcie przed mumifikacją to przez nos mózg wyciągali... To jakaś podróba
Devilus,
Z tego co pamietam to mozgi zbyt twarde nie sa... Wiec takowego"potworka" z buta i nowy lvl mamy :gitara:
huberthc,
omg dochodze do wniosku ze Wam sie naprawde nudzi ;] troche zerzniety z nwn ten stworek, ale trudno Ladnie narysowany. I wbrew pozorom nie z Czarnobyla tylko z glebii umyslu jakiegos ogarnietego szalem tworzenia grafika.
Atis,
Ale zważmy też na to, ze topielce były duuuużo ładniejsze :wink:.
Medivh,
Ricewind napisał:

Cytat

to jeszcze jakieś takie dinozaurze łapy


Te łapy przypominają mi topielce z Gothica. Mają podobne łapy. A w końcu skoro jest to pożeracz intelektu to ciekawe jak on się dostawał do ciała kolesia nie czyniąc mu szkody :566: (nie licząc zamienienia w posłusznego zombie ).
Atis,
No tak, ja o tym arcie kumplelom opowiadałam jak chodziłyśmy po mieście. Myślałam, ze umrą ze śmiechu i zaczną tażać sie w śniegu(jedna kupka była akurat w poblizu ).
Nazin,
jakoś szczególnie nie powiedziałbym że te łapy są dinozaurze, raczej wyglądają jakoś tak bardziej przyziemnie
Rincewind,
Oj racja. Jak tak teraz usiadłem i przeczytałem te wszystkie Wasze posty naraz to się nieźle pośmiałem. Naprawdę !!! A tak wogóle to jakiś dziwny ten art. Nie dość, że nie ma głowy, co mi się nie za bardzo podoba, to jeszcze jakieś takie dinozaurze łapy :wink: .
Angela,
koniec pisania bzdet w nocy usune co glupsze posty z tego jak i z innych tematow ;] bo niedlugo zaczniecie pisac o problemach rozrodczych pozeracza intelektu poprostu lol
Wczytywanie...