Radio Maryja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Raphagorn,
Tak? To spytaj google'a, co sądzi o komuchach.
Verthogh,
Kilka postów wyżej. Cytat z samego siebie.

Cytat

Ale teraz Google coś tam nowego wprowadziło i nie można już robić takich rzeczy... chlip...
Raphagorn,
A jak teraz wpisuje w google'a "siedziba szatana" to co widzę? Same strony, na których pisze, że w google'u trzeba wpisać "siedziba szatana"...
Courun Yauntyrr,
Tak naprawdę złościmy się na to, że jeden księżulo wpadł na pomysł wyzysku emerytów. Jak chcą być okłamywane i chcą dawać emeryturki na to "radyjo" to niech dają - siłą nic się nie zdziała.
A kto nie wierzy w pomysłowość ojca Tadka niech spojrzy na moją sygnaturkę
DeBe,
Hamuj się trochę przecież to nasz ojciec dyktator... oj znaczy dyrektor.
Hyrol,
stacja niech żyje po wsze czasy bo emeryci szybciej by umierali z nudów.

Ale jak zobaczę tego cholernego zawszonego rydzyka to mu nogi z dupy powyrywam...
Verthogh,
Nie 'begger', tylko 'beggar' i nie 'lepper', tylko 'leper'. Jest różnica.
Kaliousehio,
A wiecie, że Begger to w angielskim żebrak a Lepper trędowaty? Sprawdźcie w słowniku.
Verthogh,
Przez jakiś czas jak się też wpisywało "oszustka" to na pierwszym miejscu wyskakiwała Renata Beger. Ale teraz Google coś tam nowego wprowadziło i nie można już robić takich rzeczy... chlip...
Kaanyr Vhok,
Strażnik ale Ty chyba nie żyjesz pod jednym dachem z dwoma "fanatykami" Ojca Prowadzącego. Ja do kościoła nic nie mam, wierzącym jestem no ale Rydzyka to bym za jaja powiesił. Gdy dosyć często zdarza mi sie słuchać (przy kolacji) to sie czasem załamuje. Inaczej tego nie można określić. No a moi dziadkowie są ślepo zapatrzeni.
Strażnik,
Fakt, Ekh ma rację. Wyolbrzymiać problemu nie można. Skrajne przypadki w społeczeństwach zawsze były, są i będą. Należy też pamiętać, że nienawiść do o. Rydzyka i Beretów też jest uczuciem skrajnym...
Ekhtelion,
Żeśmy się nie zrozumieli chyba.
Konto usunięte,
Wodę z czego ? :O To ci ludzie mają mózgi jeszcze ? Po 24 godzinnym słuchaniu ma_ryja trudno aby coś tam jeszcze zostało.
Ekhtelion,
Mnie to nie rusza... W dostateczie duzej zbiorowości zawsze się znajdą jednostki marginalne. A media robią z tego wielkie halo i wodę z mózgu innym ludziom.
Dany,
Chyba właśnie o to chodzi, by było coś innego? Najlepszym pomysłem jest Radio Maryja lub Kaczki, mielibyśmy najwięcej odwiedzin. Ale to trzeba by długo pozycjonować
Konto usunięte,
wiesz, większość użytkowników zna html'a więc z taką zawiłą składnią sobie poradzi

ALE DLACZEGO RADIO MARYJA ? Już lepiej dać coś co się kojarzy z Fantasy i SF... może jakiś tytuł cRPG'a
Tril Khaerin,
"Radio Maryja"

Wstawiać to na waszych stronkach i klikać tez czasami
mcoil,
Sry, dokladnie nie przeczytalem, ten post nadaje sie chyba do skakowania
Medivh,

Cytat

Wpiszcie sobie w google "kretyn" i wyskoczy wam stronka nikogo innego, a naszego przyszłego wicepremiera i jednego z największych orędowników Radia Maryja - Andrzeja Leppera :>


Cytat

A propo google spróbujcie wpisać kretyn wynik jest całkiem (nie) zaskakujący




Efekt calkiem ciekawie wyszedł
Wczytywanie...