Vampire: Bloodlines - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dobluth,
jest sie swiadkiem jego smierci (ghula w bloodlines)
ale przynajmiej zemsta jest slodka <
VL,
Nie zbardzo rozumiem o co Ci chodzi...Jak to go zabić?...
Dobluth,
Tia ogolnie mowiac gra jest niezla tylko jest 1 maly szkopul
ktos sobie wymyslil ze jak mozesz miec ghula to ktos go musi zabic :sad:
VL,
Ja grałem i powiem że bardzo miło mi się grało. Wymagania nie są kosmiczne. Przy moim kompie który do najnowszych nie należy gra grała znośnie. NIe miałem takich problemów jak Ty Huberthc może dlatego że mam 450 RAM'u? Muszę tylko wspomnieć o pewnym błedzie na końcu gry bo gdy uratujemy pewniego naukowaca który poda nam że do sarkofagu trzeba klucza i uciekniemy do łodzi gra wyskakuje do puplitu. To zancznie psuje grę i nie można tego usunąc jesli ma się pirata...
huberthc,
nie wiem, ja mam 256 ramu i w bloodlines dobijaja mnie czasy ladowania lokacji, po prostu az przerwalem chwilowo grac, bo juz rozstrajaly mi sie nerwy
Vantess,
Wlasnie gram w H-L2, a mam 256 RAMu i chodzi calkiem znosnie. Swoja droga gra calkiem symaptyczna jest.
Devilus,
i 128 grafiki poza tym uwazam, ze w takie gry nie powinno sie grac na low, bo nie po to autorzy tyle nad grafa pracowali
huberthc,
MAGICZNE half-life 2 jednym slowem (ten sam silnik)
bez 512 ramu nie podchodz, bo nabawisz sie nerwicy...
Vantess,
A to wiele zmienia. Bede sie musil blizej zapoznac z tym tytulem. Jakie to cos ma wymagania sprzetowe?
huberthc,
Nie, seria przeszla swoisty renesans. Jest tam teraz mnostwo watkow pobocznych, jest nieliniowosc i w ogole szerokie pole do popisu dla gracza. Gra poszla w kierunku np. falloutow (w sumie to robili ja tworcy tegoż )
Vantess,
Mam takie pytanie: jak to wlasciwie wyglada? Czy jest to kontynulacja Vampire: Redemption w ktorej chodzi o to, ze idziesz z punktu A do punktu B i zabijasz wszystko co stanie ci na drodze. Czy moze autorzy nieco zmienili podejscie do WoD'a? Pamietam jak pogrywalem w W:R, to szlag mnie trafial jak widzialem swiezo spokrewnionego Brujaha niszczacego zastepy Nosferatow, Tremere'ow i innych kainitow.
huberthc,
tak jest - WYPAS. wkurza mnie tylko to dluuugie wczytywanie sie lokacji
Devilus,
No, gra jest wypas u u mnie stoi na osobistej liscie top 10 Podoba mi sie szczegolnie walka i duzo alternatywnych rozwiazan! Trzeba zagrac!
Nazin,
Właśnie załatwilem sobie bloolines'a poprostu wypas, klimacik zarąbisty, ogólnie spoko :wink:
Devilus,
Najlepsze jest chyba wywiwjanie mieczem, spluwa i magia jednoczesnie
huberthc,
naprawde warto, gra ma fajne "smaczki", jest cala ciemna, nie zauwazylem momentow w ktorych byloby jasno a wlasnie jestem w trakcie robienia questu z nawiedzonym hotelem - po prostu ZAJEBIŚCIE zrobiony motyw, mnie nielatwo przestraszyc, a pare razy skoczylem na krzesle :twisted: idealnie skomponowane, respect dla Troika
Nazin,
rzeczywiście pomyliło mi się :oops: w takim razie będę sobie musiał załtwić
huberthc,
nie tyle bedzie, co juz jest - pykam w nia sobie od paru dni :twisted: POLECAM!!!! jedyne co mnie denerwuje to wolne wczytywanie sie leveli/save'ow... ale to juz wina mojego emerytowanego kompa - 256 ramu
Nazin,
moim zdaniem będzie zarąbista, jak ostatnio screeny oglądałem to jest poprostu coś :wink:
Medivh,
Tak dokładnie. Można jeszcze dodać, że kto czytał poradnik do Wampira: Maskarady to bez problemu załapie o co chodzi. Jeżeli chodzi o fabułę to wcielamy się w rolę dopiero co nielegalnie stworzonego wampira. Na naszych oczach nasz "ojczulek" zostaje rozszarpany przez sługósów lokalnego księciunia wampirów. My jednak przeżyjem i dostajemy misję od księcia wampirów... Całkowita niezależność, nieliniowość itp. Warto wspomnieć, że warunki pogodowe są bardzo dynamiczne. Aha i jeszcze Bloodlines nie jest grą FPP tylko RPG. Miejmy nadzieję, że to fajna gra.

ps.Też chciałem założyć ten temat jak przeczytałem o tej gierce w artykule w CLICK! -u Huberthc ale mnie wyprzedziłeś
Wczytywanie...