Wasz ulubiony potwór... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Amral,
No dla mnie to pierwsze miejsce ma smok cienia. Każdą drożynę potrafi skosić. Dalej Łupieżcy umysłu i kir-lany oraz wemikowie. A pomroki nie są potworami!!!Bez takich bluźnierstw proszę
Dwie Twarze,
A ja poprę Enethera.. Srebrne Smoki są po prostu genialne i tyle... A do tego wampiry, licze, chimery oraz Erynie
Wiktul,
Galaretowaty Sześcian i Czarny Pudding to prawdziwy mrok i zło!!!
Nirbah,
Beholdery:D !! MIAŻDZĄ
VL,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Beron Heavyhand dnia pon, 14 sty 2008 - 07:58 napisał

Ja nie mam ulubionych potworów... zabijam wszystko co się rusza

Taaa, typowy brodacz ;] Aż się milej na sercu robi, że są jeszcze takie "rąbotrzepy" ;]

Cytat

Smoki to cieniasy jeśli na ich drodze stanie kobold! Koboldy górą!


Co za drwina...Najgorsze istnienia jakie widziałem...Wolę już nawet gobliny ;]

Cytat

A moje to stare, dobre, głupie jak but Orki


Ach, to mięso armatnie ;]
Lenwe,
Kobiety! ;p A tak poza to Khaasta! Jak dorosnę, to takim zostanę. Jeszcze nie zdziwię nikogo i powiem- smoki(chromatyczne głównie).
Nirbah,
Kirlany:D
Thal,
Coś zastój w temacie

Smoki to cieniasy jeśli na ich drodze stanie kobold! Koboldy górą!
Lionorm,
A moje to stare, dobre, głupie jak but Orki
Carnivor,
A ja lubię oczywiście smoki, gigantów, golemy, śluzy z Księgi Potworów I i likantropów To chyba moje ulubione potworki Zaraz za nimi beholdery i łupieżcy umysłu.
BaalNumez,
Galaretowate Sześciany RLZ!!!

[Dodano po 6 miesiącach]

Hmm... Nie mam żadnego szczególnei lubianego stwora. Lubię te istoty, które są tajemnicze i odmienne.
Beron Heavyhand,
Ja nie mam ulubionych potworów... zabijam wszystko co się rusza
Gość_Forgotten*,
Oczywiście Smoki, potem Smoki, a na końcu Smoki . Aha, zapomniałbym o Smokach:P .

Najlepsze są Srebrne
Zeal,
demony tylko te największe i najstraszniejsze oczywiście ich majestatyczny wygląd a na drugim miejscu oczywiście smoki
Amras Leralonde,
A ja uwielbiam, no zgadnijcie co, planokrwistych A zwłaszcza diablęta A z potworków do zabijania to mi się podobają Balory, doppelgangery oraz ogrzy magowie kolejność przypadkowa
Elf,
Ta, smoki są super dopóki nie są głodne. Nie wiem czemu ale bardzo lubię gnolle. Chciałbym kiedyś zagrać taką rasą.
Eris Delair,
Dla mnie też najlepszymi potworkami są smoki(zielone) albo demony. Ale czarnoksiężnik rzucający potężne czary też stanowi niemałe wyzwanie lub zabójca, którego w żaden sposób nie możesz wykryć może być trochę...denerwujący.
Mai'q,
Podobają mi się licze, są bardzo silne więc ich pokonanie daje wiele satysfakcji. Tak poza tym niezgorsze są balory, walki z nimi są trudne ale zwykle warto to robić dla niezłych przedmiotów które demony mają przy sobie.
bxols,

Użytkownik Atis dnia Nov 17 2004, 06:25 PM napisał

Jak w temacie. Moimi ulubionymi potworami są oczywiście smoki! A jakie są wasze ulubione stworki i potworki z DnD?

[post="6232"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja najbardziej lubie gryfy i meduzy
Shadowdale,
uwielbiam smoki we wszelkiej postaci, ale w życiu bym nie zabiła! biedactwa ulubiony wróg mój i mej zacnej drużżyny to... *werble* GALARETOWATY SZEŚCIAN
Wczytywanie...