CyberPunk Ep 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Zgłaszam się wstępnie, postać nadeślę, gdy sobie odkurzę sobie wiedzę o systemie.
Krix,
Zapraszam. Pomyśl nad postacią i daj mi znać w prywatnej wiadomości, obgadamy jej szczegóły i się zrobi temat.
joh,
Czy świerzak na forum mógłby też zagrać? Czytałem wasze sesje w WoDa i bardzo mi się podobały a w CP grałem kilka lat temu..
Krix,
Tak, no może, że będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, pomogę jak umiem.
Foigan,
Mniej więcej wiem o co chodzi, część filmów znam i lubię. Niemniej przeczytam toto do końca i obmyślę jakiś koncept. Rozumiem, że dopiero z nim zgłosić się na pw?
Krix,
Czytałeś tą sesje więc poznałeś więcej klimatu niż niektórzy gracze z jakim miałem przyjemność grać na przestrzeni lat.
http://gexe.pl/gry-rp...ady-dla-graczy -tu masz poradnik.
Jak masz czas pooglądaj jakieś wymienione filmy i złapiesz klimat w mig, z tego punktu już tylko wymyślenie koncepcji postaci i będziemy zaczynać. Napisz pw do mnie i już potem będziemy myśleć nad szczegółami postaci.
Foigan,
Nie no, wszczepcie mi chip alfonsa! Ja bym się pisał, o ile to możliwe, bo z cyberpunkiem mam tyle wspólnego co świnia z siodłem
Krix,

TOWARZYSZE!!! W ciągu najbliższych dni/nocy ruszy kontynuacja sesji w CP. Możemy jeszcze przygarnąć z dwóch towarzyszy jeśli towarzysze są chętni. Znajomość dotychczasowej historii nie jest wymagana, ni nie jest problemem jak czytaliście wydarzenia w NightCity. Jeśli będzie sporo chętnych to nie martwcie się Towarzysze! Z czasem komitet wystosuje prośbę do Partii rządzącej naszym Wspaniałym Forum o nową sesję jeśli oczywiście Partia się zgodzi na moje, znaczy Nasze mistrzowanie po forum to będzie nowa opowieść. Serdecznie zapraszam Towarzysze!

Wczytywanie...