'Raus Żydy' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hyrol,
Ta. Z tym prezydentem to było dobre! Rudy tata wyzwał żoneczkę kaczyńskiego od czarownic!
Rozbroiło mnie to.
Ranger,
Chyba by się nie zmieścił do arki przymierza ;]
Courun Yauntyrr,
Z miłości do Ojca Dyrektora stworzyłem swą obecną sygnaturkę. To moja ofiara na RM
Ola,
ty matko boska ja nie chce ;d W ogole strasznie pobozni ci ludzie co wyzywaja od 'smierdziuchow zydowskich' ;/
Selena_de_Moon,
Radio Józef nie zdoła się wybić na ten poziom... ale widze coraz szybszy rozwój mhrocznych i tró...tego bym się bała bardziej O_o
krag,
Niedlugo nie bedzie Radio Ma Ryja tylko radio Józef. Our new Enemy
Enigmus,
Jeeee.....Aż dziw bierze ze nie skamieniowali kamerzysty Bo po tym jak sie te odziały rzuciły to.... mysllałem że bedzie polskie morze czerwoene

Piłeś coś, jak to pisałeś, bo zwykle po ludzku piszesz ? - Rince
Terion,

Cytat

TVN = masonska telewizja. Wątpie, żeby te pierniki wiedziały kim byli masoni


Masoni byli, są, i będą wiem bo po obejrzeniu filmu "Skarb Narodów" zaczałem grzebać w info w tej sprawie, znalazłwm loże w Krakowie...oni sa wszędzie.
Strażnik,
Hmm, mohery. Filmik ciekawy. TVN = masonska telewizja. Wątpie, żeby te pierniki wiedziały kim byli masoni Ale niestety, to pruchno ma spory wpływ na to co sie dzieje. Idziesz ciemną uliczką, a tu nagle zamiiast bandy dresów z bejsbolami wyskakjue banda babci w beretach z torebkami i krzyżykami I wątpie, aby obecny rząd (komentarze, apostrowy i epitety w ich kierunku pomine) coś zrobił w tej sprawie. Ale jedno dobre: episkopat się wkurza
Finkregh,
Rince, za każdy przekaz odbiorca płaci 3,60zł, więc byłby stratny o 3,59 na każdym przekazie... Gdyby Radio z Ryjem nie zostałoby zwolnione z tych opłat. Dostawaliby te pojedyncze grosze, nic nie płacąc -_-

I, na marginesie - jest się czego bac. Bo wiecie, ja jestem w ZHP, a nie w ZHR... ZHR to harcerstwo 'kościelne' - dotowane przez Kościół w Polsce. No i im nic nie groziło, ale jak myśmy w grupie mniej niż 5 chcieli przejść, to byliśmy wyzywani od masonów, zdrajców Polski i takie tam. A takim babcion to aż zgroza było odpyskować - albo parasolem, albo składanym krzesełkiem, albo ręką cię bito. Normalnie hardkor
Rincewind,
Wiecie co... ja się boję. Chyba zacznę mocherom ustępować miejca w autobusie, bo jak sie babeczki zbiorą to mnie wywalą na pierwszym lepszym przystanku z okrzykiem "ZA OJCA RYDZYKA!"

Angie, może mnie za to zabijesz (), ale popsuję Ci zabawę. Jedynym sposobem na rozbicie Rydzyka jest wpłacanie na jego konto jak najwięszej ilość kwot... po 1 grosz. Tak, dokładnie po jeden grosz, za co ojciec Rydzyk musi zapłacić bodajże kilka złotych. I w ten własnie przemyślny sposób wykorzystania polskiego prawa można zniszczyć tą mafię (o zgrozo ). Od kiedy zaczynamy?

Ps. Kawałek Big Cyca - Mocherowe Berety jest niezły. Jak nie słyszeliście, polecam .
Medivh,
Ja się zgadzam z popleczikami Ojca Dyrektora. TVN to masońska telewizja! Raus Żydy

A tak na poważnie to armii moherów nikt nie pokona... W końcu kto głosował na kaczora. Radio Ma Ryja i mohery. I to mają być prawi chrześcijanie... Lol.

Angela,
Nieeeeno co wy ;p szkoda bucikow cos bym wymyslila moze uzyje swoich znajomosci w alkaidzie ?
Jakób,

Cytat

Mam rozumiec ze to byl zart ?  Ale filmik masakra ... inne tam na tej stronce zreszta tez  nie Jacob ?


Prawda, prawda

Cytat

A co zrobisz ojcu dyrektorowi? I czy będą uczestniczyć w tym te ciekawe butki którymi mi kiedyś groziłaś?


Nieee, dostanie nowymi butkami za 800 złotych
Ekhtelion,
A co zrobisz ojcu dyrektorowi? I czy będą uczestniczyć w tym te ciekawe butki którymi mi kiedyś groziłaś?
Angela,
Mam rozumiec ze to byl zart ? Ale filmik masakra ... inne tam na tej stronce zreszta tez nie Jacob ?
Jakób,
Co powiesz na 100 złotych?
Angela,
Ile mi zaplacicie za pozbycie sie rydzyka ? pytam calkiem powaznie! xD
Ven'Diego,
Ludzie armia Moherowych beretów opanuje świat!!!
He he a tam na powarznie to stare ale jaki mają POWER!
Z tego co wiem to stali słuchacze togo radia wpłacają mieśęcznie niezłe sumki ojcu Rydzykowi
Finkregh,
Znam to. I żeby było śmiesznie, stałem tam xD
Tak się jakoś złożyło, że zjazd radia z ryjem połączył się z harcerską służbą. Ano... W każdym razie - niezły hardkor xD
Wczytywanie...