Ognisty łuk i strzały - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Grzegorz*,
Dostać się łatwo, gorzej z wyjściem. Potrzebna akrobatyka więc bez zręczności ani rusz
Kruk.,
Wiem o co ci chodzi jest tam ognisty łuk . Wiele broni magicznych można znaleźć w Jarkendarze. Jest tam magiczna kusza o ile się nie mylę .
Kresselack,
To nie loteria, żeby się wygrywało. Grę można UKOŃCZYĆ.

Jeszcze pewna sprawa. "Szczał" to czas przeszły 3 os. l. poj. rodz. męski od bezokolicznika "szczać" (wulg. oddawać mocz). Amunicja do łuku do STRZAŁA.
Gość_Buszmen*,
zal mi was tak ognisty luk jest u Dexstera w wiezy koło bandytow magiczny luk jest w nowym świecie jak idziesz do świątyni kapłanów jest zepsuty most czeba tam wskoczyć ! musisz mieć akrobatykę [90 zręczności] i tam jest kilku strażników i kilka szczal w kuifrach i miecz. magiczna kusz jest obok ducha już nie pamiętam w świątyni wojowników chyba odrazu kolo magów wody jest tam trol izobi i harpie ichyba jescze gobliny i wsrodku jest bierze 200! wygrałem grę dużo razy wiec wiem gdzie co jest
Ulu-Mulu,
Ale moim zdaniem w Gothic 2 NK mogliby dodać nową umiejętność do nauczenia się robienia ognistych i magicznych strzał/bełtów ;]
Gość_Piotr*,
Może w Gothic III będzie można produkować strzały i bełty

w G2 NK da się robić ogniste strzały przy stole alchemicznym więc o czym ty mówisz tylko nie pamiętam jak bo mojemu bratu to sie kiedyś udało przypadkowo zrobić wystarczy popróbować albo gdzieś na necie poszukać moze bedzie pisac jak sie robi
Gość_Lester*,

Użytkownik Ranger dnia czw, 26 sty 2006 - 19:22 napisał

No to sobie ostanio zacząłem grać w NK od nowa(4 raz^^) No i sobie mówie: Ide zrobić u Dextera rzeź niewiniątek. No dobra. Wziałem deszcz ognia i po sprawie. Ale minejsza z tym. Wchodzę sobie do wieży(nie tej co to w niej siedzi nasz Boss tylko tej drugiej). No i wchodzę na szczyt. I już od dłuższego czasu zastanawiałem się co tam znajdę. Patrze sobie. Nie? Patrze. A tam na górze jest taka mała wieżyczka na którą cholernie trudno sie wbić (czyt. wskoczyć). Ale po jakichś 2 mintach znalazłem się tam. A tam łuk który ciągle płonie(50 obrażeń 25 zręczności) i trzy(3) strzały do niego. Chamstwo. Da się z niego strzelić trzy razy^^. Taka tam ciekawostka.

[post="39969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


tam na wierzy jest skrzynia a w niej jeszcze 7 ognistych strzał razem ich jest 10
marcineczek22,

Użytkownik (Gość)Beliar* dnia śro, 10 paź 2007 - 19:20 napisał

Ej, ludzie! Skaczemy(przydała by się akrobatyka) i jesteśmy. zabijamy 2 strażników kamiennych i mamy łuk

[post="87974"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W nie których wersjach (np. u mnie) są trzej strażnicy
I nie zaczynaj zdania od "ej" bo to nie ładnie
Gość_Beliar*,
Ej, ludzie! Żeby zdobyć magiczny łuk wbijamy sięna górkę, nie daleko Ernemita. Patrzymy w dół i widzimy jakieś ch.....olerne ruiny. Skaczemy(przydała by się akrobatyka) i jesteśmy. zabijamy 2 strażników kamiennych i mamy łuk
Redhorn Steelaxe,
pamiętacie świątynie z zombiakami? Tam był zawalony most, po drógiej stronie jest magiczny łuk, kilka skarbów i rubinowe ostże, wydostać i dostać można się tam tylko dzięki czarnej rudzie albo dając się odpowiednio udeżyć pobliskiemu bagiennemu golemowi. Co do ognistego łuku, jest on tylko w NK i na wierzy bandytów ale nie tej gdzie siedzi dexter, tej co jest tam bandyta strażnik, z lagą za 400xpa, pzdro.
Tyrael,
ten duch to chyba Quahodron ? jak tak to w tamtym pomieszczeniu niema łuku który świeci niebieskim światłem tylko kusza przynajmniej u mnie ja grałem niedawno gdzieś tak tydzień temu więc
wiem co mówię

Pozdro
Ranger,

Użytkownik Raphagorn dnia pią, 09 lut 2007 - 09:26 napisał

Ja miałem tam strzał ze 20, może w NK jest więcej niż w samym Gothicu 2? (Bo akurat grałem w NK.) A ten niebieski łuk to niby gdzie jest? Bo skoro nie jest to easter egg, to musi się do niego dać dostać bez kodów.

[post="54081"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Przy jednym z domów do których łazisz po tabliczki, albo tam gdzie jest duch. Nie pamiętam bo dawno grałem. W każdym razie jest tam przepaść. Możliwe że zmiana w cieniostwora pozwala tam wskoczyć, albo jest jakiś inny sposób.
diego19,
Ja tam wlazłem i nic nie znalazłem
Raphagorn,
Ja miałem tam strzał ze 20, może w NK jest więcej niż w samym Gothicu 2? (Bo akurat grałem w NK.) A ten niebieski łuk to niby gdzie jest? Bo skoro nie jest to easter egg, to musi się do niego dać dostać bez kodów.
Cor Angar,
sorki kolesie, ale pierwsze co zrobiłem jak się tam dostałem to z ciekawościątam poszłem po ten łuk i szczały
Ranger,
da się na GS(www.gothic.phx.pl) kiedyś podawali jak ale mam tam bana na forum więc ci nei znajdę
Jeździec Apokalipsy,
Do tego świecącego na niebiesko łuku chyba nie da się dostać bez kodów.Ale strzał mogli by dać ze 100 a nie 10.Na Kruka wystarczy.
Ranger,
tzn. ja wszedłem na blanki i jakoś sie udało co do kuszy która jest otoczona tym niebieskim czymś to jest też taki łuk ale nie o niego chodzi. O tym łuku to tylko ciekawostka bo przecież nawet nie ma na co użyć (chyba jako pochodzni:)) no i nie znalazłem tych pozostałych
EDIT
O_O Jak mogłem napisać która przez "u"???!?!?!?!?!
Hunter,
Jak tam wskoczyć?
Wojownik ADANOSA,
Ja tam mialem 20 parę na ziemi i więcej w kufrze, ale to i tak za malo! Fajny jest magiczny(widziałem na Gothic Site)
Wczytywanie...