[Opowiadania] Las jest moim tronem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Opowiadanie ciekawe. Może troszeczkę za krótkie, ale przyjemnie się czyta. Poza tym można poczytać o mitologii Norweskiej ;] Valhalla i te sprawy ;p I zgadzam sie z Danym - można by troszeczkę rozwinąć zakończenie
Finkregh,
Co do PS-a, to się zgadzam

Ale opowiadanie?... Faktycznie - jakbyś za wszelką cenę starał sie to skończyć. Ale ogólnie... Fajne, da sięzytać, a to jest najwazniejsze
Rincewind,
Trzeba przyznać, że czytało mi się bardzo przyjemnie i szybko. Może za szybko ;p? Bo odniosłem takie wrażenie, że im bliżej bliżej byłeś końca, tym szybciej chciałeś skończyć. Ehh, głupio to zabrzmiało, ale wiesz o co mi chodzi. Kilka drobnych błedów czysto "pośpiechowych". Poza tym wszystko w porządeczku.

Ps. Też odnosicie wrażenie, że we wszystkich forumowych opowiadaniach początek jest najpiekniejszy... ? "Las rozciągał się aż po linię horyzontu. Wiatr łagodnie pieścił gałęzie drzew, które odpowiadały na to cichymi trzaskami i szelestem liścia..."
Dany,
Fajne, nie licząc błędów językowych i stylistycznych, to bardzo dobre. Niewielu osobom udaje się robić dobre, długie opisy. Jedyny "zgrzyt" jaki widzę to liczba wojowników - wioska z tysiącem żołnierzy. Może jeszcze trochę rozwinąć zakończenie. Ale gratulacje za całość.
Ekhtelion,
Jest tu parę zgrzytów ale ogólnie fajnie. (nie wiedzieć czemu odnosi sie wrażenie, ze ten Norweg to ma pod swoja władzą kilkudziesięciu ludzi a tu nagle robi się tysiąc). Ale i tak podziwiam. Ja się od pół roku nie mogę zmoblilzować by dokończyć i zamieścić swoje.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Las jest moim tronem", znajdującym się w dziale "Opowiadania". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...