Mimik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Bard Card*,
Ma współnego przy rozmowie z Shawryn w HOTU kiedy to pytasz o bohatera Neverwinter a potem ona zapyta cię czy znałej Lady Aribeth i streszcza jej przejście na strone zła.
manfret,
Jeżeli mogę się wtrącic to wpływ chyba żaden, bo HotU to kontynuatorka SoU więc nijak ma się z jedynką ( nie wiem czy gdzie nie było wspomniane a nie chce mi się szukac ). Po prostu Aribeth umiera/ginie ( nie pamiętam ) i za grzechy ląduje w tej sferze a my ją odnajdujemy. I tylko od nas zależy co i jak dalej.....
Gość_Bard Card*,
ale zeby nie robic bajzlu to odpowiedz w temacie wpływ NWN1 na fabułe z Ari w hotu
Gość_Bard Card*,
Co do Ari to sie zgadzam a co myślisz o Nathyrze?
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia niedziela, 22 kwietnia 2012, 02:43 napisał

I pewnie działa tylko na chłopców...


No tak... a szkoda, bo zazwyczaj gram żeńskimi postaciami, Ari to łakomy kąsek.
kami,
I pewnie działa tylko na chłopców...
Gość_Bard Card*,
dziekuje nawet nie wiesz jak mi pomogłes zaglądaj tu i rozmawiaj ok?
Lionel,
"Próbujesz ze mną flirtować?" ----> "Zdziwi? Nie, raczej przyjemnie zaskoczy..."
Gość_Bard Card*,
właśnie co do rozmowy z Aribeth jaka odpowiedź jest poprawna by wyznała nam ona miłośc?
Lionel,
Bardzo dobry pomysł z tym Mimikiem. Pierwszy raz wchodząc do jego lokacji, aż się zdziwiłem, że zabrał mi zbroję i wpadłem w panikę, ale nie było tak źle jak myślałem. Samo zwabienie go do kręgu klejnotami nie było dla mnie tak oczywiste za pierwszym razem. Wpierw obszedłem całą lokację, zabijając szczury, i dopiero później zauważyłem, że Mimik pożera te błyskotki. Dalej to już sprawa była nader prosta, chociaż pomysł świetny.
Apollino,
Mi się bardzo podobała, ale trochę to zajęło zanim zaczaiłem jak go zabić.
casinus,
Mi też się bardzo podobała ale najbardziej podobały mi się tam 2 rzeczy:
rozmowa z aribeth
zdobycie najdroższej rzeczy w hou
VEGA,
Jaskinia mimika....hmmmm !! Super sprawa ! Zgadzam sie, ze czasem może być złoszcząca ta lokalizacja(z rzadka), ale ogółem fajna i oryginalna !! Nie wspominając mistrzowskiej rozmowy z Ari która mi sie bardzo spodobała !!
Deunan,
Ten temat powinien pójść do "Ulubionych questów"
Mathew,
Według mnie jaskinia Mimika była bardzo ciekawa i fajna. Np. ta rozmowa z Ari fajne to było. A i nagroda za pokonanie mimika była świetna. Gdyby więcej było takich lokacji.
Gość_Guest*,
Eeee...raczej nie wstąpię, bo w sumie to tak dłużej to grałem z bardziej znanych w NWN, Diablo, M&M i...chyba tyle. No ale się zobaczy.
Nazin,
Co do jaskini mimika to na prawde świetny pomysł, czasami troche wnerwiająca ale ogólne wrażenie na plus ;]

ps. również zapraszam
Gość_darksamurai*,
Jaskinia Mimika. Jaka dla was była? Ciekawe, nudna, "upierdliwa", czy jeszcze jaka? Mi sie osobiście podobała, szczególnie, gdy rozmawiałem z Aribeth:
-Nie mogę zapomnieć wyrazu zawstydzenia na twojej twarzy, kiedy mimik zabrał ci twoje ubranie.)*
A w odpowiedzi ode mnie usłyszała:
-Czy wyraz zawstydzenia na mojej twarzy był tak widoczny, jak wyraz zainteresowania na twojej? :twist: :twist: :twist:
To było po prostu cool.

*Nie pamiętam, czy dokładnie tak pisało, ale w każdym bądź razie podobnie.
Wczytywanie...