Vin Diesel - Ciekawostka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Dobra ciekawostka. Czy mnie to dziwi? Zdecydowanie nie. Powiem więcej - doskonały wybór.
Foigan,
Nie drow? Gnom wynalazca?


To chyba takie wrażenie, mnie też nikt, nigdy nie porównałby z krasnalem... Z ogrem prędzej.
Wiktul,
Nie? Do największego spośród wszystkich White Nigga?! Któż mógłby pasować bardziej?

Chyba tylko Courun...
Ty Cruelsufferer,
Ja też lubię tego Pana, może nie gra w jakiś wybitnych produkcjach, ale aktorem jest dobrym. Do tego czuć w tej jego grze trochę dystansu do tego co robi. Niemniej jednak szkoda, że grał drowem. Jakoś nie pasuje mi ta rasa do niego.
Hassan',
Ja też! Mimo wszystko fajny aktor i tym bardziej jeszcze luźny człowiek.
Wiktul,
Zawsze lubiłem tego gościa
Foigan,
Nie, nie pomyliłem działu.
Tak dotyczy to Dungeons and Dragons.
Otóż, niejaki pan Vin Diesel, kojarzony najczęściej z postacią Dominika Torreto (Szybcy i Wściekli), Riddicka (Kroniki Riddicka, Pitch Black), czy agenta xXx, grał ponad dwadzieścia lat w Dungeons and Dragons! Ulubioną postacią był niejaki Melkor, drow W filmie xXx miał tatuaż z imieniem Melkor na brzuchu, napisał także przedmowę do artykułu "30 Years of Adventure: A Celebration of Dungeons & Dragons" dla magazynu Dungeon (wydanie na 30 lecie magazynu).

Dla ciekawskich wywiad:
http://www.youtube.co...?v=71AzW9_p4Jg
Wczytywanie...