Znikająca drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Ty mój złotousty bączku, lepiej sprawdź w swoich folderach zapisu czy aby na pewno w jakimś nie ma plików towarzyszy – [imię].ros.
Jak nie, to ci podrzucę jakieś moje.
Wiktul,
Tak tak, Lio. Tylko, że u mnie zniknęła Neeshka, Khelgar i Elanee na raz i to bez powodu, nikt nie zginął, nikt nie poszedł gdzieś daleko ani nie został we wcześniejszej lokacji. I nie mogę podmienić zapisów, bo WSZYSTKIE zapisy wczytują mi postać główną i nikogo więcej. A grę mam w najwyższym możliwym patchu, bo aktualizację pobierałem tydzień temu przez launcher ze strony oficjalnej, więc to też nie pomoże.
Wiktul,
Wczytałem grę, a tu proszę - stoję po środku lasu w drodze do Highcliff (po spacyfikowaniu Obozu Bandytów oraz wcześniejszym spotkaniu druidki, która wreszcie się do mnie przyłączyła) zupełnie sam. Gra wczytuje mnie jako postać bez kompanów. Nigdzie ich nie ma, cut scenki po prostu pojawiają się i znikają, bo nie ma kto w nich mówić. Wszystko działa, tylko towarzysze po prostu wyparowali.
Ciekawa rzecz, bo przedwczoraj jeszcze tam byli Nie grzebałem w tym czasie w plikach, łatkę dodałem już wcześniej i wszystko działało, nie wyskakiwały żadne dziwne errory. Tyczy się to wszystkich zapisów, łącznie z autozapisem.
Wczytywanie...