Zangielszczenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Właśnie druga opcja nie jest dla mnie, bo napisy mnie przeszkadzają. Dubbing tak. No nic, przeżyłem raz, to przeżyję i drugi.
Lionel,
To pozostaje tylko druga opcja.
Wiktul,
Niestety, gdy po zmianie z 5 na 0 włączam grę, plik zmienia się automatycznie z 0 na 5
Lionel,
START/Wyszukaj/regedit
I tam będzie drzewko, w którym musisz wyszukać HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Obsidian/NWN2/Neverwinter/Language
Ale też nie mam pewności, że głosy się podmienią. W NWN1 to zawsze działało.
Wiktul,
Ok, a mógłbyś mi jeszcze łopatologicznie wyjaśnić jak mam "pogrzebać w rejestrze", czyli gdzie w co wejść, żeby znaleźć i przypadkiem nie wywalić Windowsa przez okno? (mam XP, gwoli wyjaśnienia).
Lionel,
Jeżeli masz XP, to możesz spróbować pogrzebać w rejestrze.
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Obsidian/NWN2/Neverwinter/Language
Zmień z 5 na 0.
Jeżeli masz Win7, to raczej nie znajdziesz w rejestrze tego folderu, nie wiadomo dlaczego. Ale możesz spróbować z podmianą dialog.tlk i dialogF.tlk na angielskie. Ponadto usuń OEILocalization.dll i OEIShared.dll. Dzięki temu zniknie polski język pisany, lecz dubbing pozostanie. Musiałbyś więc podmienić wszystkie zip z folderu Data zaczynające się na VO na te z wersji angielskiej, bo w polskiej wersji gry zostały one całkowicie zastąpione polskimi głosami.
Wiktul,
Czy ktoś ma pojęcie jak zmienić język gry na angielski, pomimo polskiej wersji oryginału? Po latach postanowiłem zagrać ponownie i zdążyłem zapomnieć jak tragicznie beznadziejny jest rodzimy dubbing, co wydatnie uniemożliwia mi grę.
Wczytywanie...