WIELKI TURNIEJ SESJI FORUMOWYCH - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Wyniki ogłoszone będą w zbiorczym newsie na stronie głównej. Tymczasem WSZYSCY mają czas jeszcze do północy na ostatnie zbiorcze oceny i komentarze, które mogą zapewnić im nagrodę za... najlepsze oceny i komentarze
Hassan',
W Paryżu na uroczystej gali. Zaproszenie jeszcze nie doszło?

Najpewniej w tym temacie, w newsie na GE i jeszcze gdzieś, ale kto wie.
Panoramixomix,
Hmm... gdzie ogłosimy?
Wiktul,
Ponieważ już kilkukrotnie zgłaszano mi tę prośbę, a obecnie sesje z różnych względów zwolniły, wszyscy dostają jeszcze tydzień na rozwinięcie swoich wątków i pomysłów. W następną niedzielę, 20. I, ogłosimy ostateczne wyniki.
Hassan',
Oh lawdy lawdy!

Ati,
Haha! Nareszcie! Teraz Ty będzie zbierał bawełnę i jadł arbuza z kurczakiem!
Wiktul,
Tak jest, dokładnie dlatego
Hassan',
Oi, czemu ja mam pięciu graczy, a reszta po czterech? To nie fair, to jest dyskryminacja i to tylko dlatego, że jestem czarny!
Wiktul,
Ty Cruelsufferer,
A to maszyna, ale w sumie zamiast zgłaszać pretensję to uścisnę jej (maszynie) dłoń.
Wiktul,
Pretensje zgłaszać do maszyny losującej
Ty Cruelsufferer,
Ati? Kto to Ati? Z kim ja gram?
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 16 grudnia 2012, 20:08 napisał

Ty i Lionel (:*) cóż za doborowe towarzystwo.


Przeznaczenie .
Withord,
A ja?

[Dodano po 27 minutach]

Dziękowacz
Ati,
Ty i Lionel (:*) cóż za doborowe towarzystwo.
Wiktul,
Oto lista MG i graczy do nich przydzielonych:

MG: Ven'Diego
Gracze: Iluandar, Ashantir, Krix, Wiktul

Subforum sesyjne: http://forum.gexe.pl/...esja-vendiego/


MG: Krix
Gracze: Lissu, Ty Cruelsufferer, Lionel, Ati

Subforum sesyjne: http://forum.gexe.pl/...3-sesja-krixa/


MG: Hassan
Gracze: Kargothian, Zurikata, Desdeamona, Bezimienny Skryba, Ven'Diego

Subforum sesyjne: http://forum.gexe.pl/...sesja-hassana/


MG: Iluandar
Gracze: Panoramixomix, Hassan, Tarina, Withord

Subforum sesyjne: http://forum.gexe.pl/...sja-iluandara/



Wszyscy MG muszą przedstawić przydzielonym im graczom swoje wymagania odnośnie tworzenia postaci. Wszystkie ustalenia odnośnie kreacji bohaterów, zasad poszczególnych sesji oraz ich realiów, muszą być ustalone do wtorku, 18 grudnia, do północy. Sposób przesyłania postaci przez graczy jest dowolny, ustalany przez poszczególnych MG w ich subforach sesyjnych.
Wraz ze startem sesji, tylko gracze przydzieleni do poszczególnych MG mogą pisać w ich subforach sesyjnych. Sposób tworzenia tematów dla poszczególnych graczy, tematów wspólnych oraz ogólny kształt i prowadzenie sesji jest kwestią uznaniową dla każdego MG.
Jeżeli do wtorku 18 grudnia do północy któryś z graczy nie prześle postaci swojemu MG, zostaje zdyskwalifikowany. Podobnie MG, który do tego czasu nie udzieli graczom potrzebnych informacji oraz nie rozpocznie swej sesji najpóźniej do środy 19 grudnia do północy, zostaje zdyskwalifikowany, a graczom zostanie przydzielony MG zastępczy.

Ze względu na małą ilość chętnych do udziału w kategorii Najlepszy MG, Mistrzowie redakcyjni również biorą udział w tej konkurencji na równorzędnych zasadach. Jako główny organizator Turnieju biorę udział w sesji jako gracz poza konkurencją.
Krix,
Mało zgłoszeń, co?

Fajny jest ten rysunek walczących kostek. Jakby go powiększyć, dać napis o turnieju, powymieniać jakie nagrody, w co grać można, to można by zacząć to rozsyłać. Ludzie ostatnio prędzej na memy patrzą niż na złożony tekst. Ja wiem, że tylko propozycjami rzucam, ale nie mam niestety talentu (a nawet wiedzy jak) takie rzeczy robić.
Wiktul,
Informuję wszystkich zainteresowanych o przełożeniu startu turnieju z 11 na 18 grudnia. Chcemy dać jeszcze tydzień potencjalnym graczom i MG na zgłoszenie się
Ati,
Oj, jeżeli nie myślą na własną rękę to na Turnieju może być cięęężko. Zatem takie zgłoszenie może być jak mała rozgrzewka
Krix,
Ja wiem, jak muszę to sobie radzę w tym życiu... jakoś. Bardziej martwię się podobnych do mnie. Myślenie na własną rękę jest teraz nielubiane przez ludzi.
Wczytywanie...