Gdzie gracie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

indignus,
Tak... Hmm, hmm... Gdzieś tak od połowy grudnia można się mnie spodziewać(może nawet od 10). Teraz(jeszcze!)mam pracę, ale wraz z końcem grudnia ją tracę, będzie czas na szybkie lvlowanie. O ile pasożyt mi kompa nie zajmie... Studenty psia ich mać, wracają do domu od wielkiego dzwonu i się panoszą. O czym to ja... Ach! Daj mi tylko znać na priv, lub tu, nie robi mi to różnicy, która frakcja. I nickiem postaci bym nie pogardził. Jestem, generalnie rzecz biorąc, zaradnym człowiekiem, ale to by ułatwiło poszukiwania.

Acha, bo znowu będą mi zarzucać chamstwo i drobnomieszczaństwo... Dziękuję za zaproszenie
Eni,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik indignus dnia środa, 13 listopada 2013, 10:19 napisał


Możliwe, że na święta wrócę do WoWa, ot by ponarzekać na durny świąteczny klimat i przy wtórze kolęd zarżnąć paru noobów na battlegroundach. Albo ruszyć jakąś nową postać. Warlock kusi... Tak samo holy paladin. Gdyby ktoś mnie chciał przygarnąć, mogę nawet porzucić Kazzak i zacząć gdzieś od nowa.


Zapraszam w takim razie na Shadowsong. W okolicach świąt będę pewnie jeszcze grała. Wraz z bojfrendem mamy taką zasadę, że do WoW'a wracamy tylko zimą, kiedy więcej czasu spędza się w domu, bo jest zimno, ciemno i generalnie nie chce się żyć. Tym sposobem od początku listopada znowu gramy i pewnie przez najbliższe 4 miesiące grać będziemy. W tej chwili mamy 3 osobową drużynę, więc jeśli będziesz chciał pograć i umiesz szybko lvlować to chętnie Cię przygarniemy
indignus,
Grałem kiedyś na realmie Turalyon. Ostatnio Draenor i Kazzak. Draenor - Monk Mistweaver(zawieszony do odwołania, znudził mnie śmiertelnie), Kazzak - Warrior Arms/Fury(stricte PvP, trochę dpsowego gearu z raid findera i flexa). Niedawno skończył mi się czas gry i jakoś tak nie złożyło się, żebym kupił(wolałem wydać pieniądze na Skyrim Legendary Edition).

Nadchodzący dodatek napawa mnie optymizmem mimo komentarzy, że odgrzewane itp. Mnie, jak zwykle, kupili, ALE! - okaże się w praniu. Narazie nie wracam do gry, mam sporo roboty przed świętami. Poza tym, nie bardzo mam z kim grać. Brakuje mi zgranej paczki, takiej jak miałem na Turalyonie kilka lat temu, świetna gildia zrzeszająca ludzi z całej Europy, granie bez ciśnienia, sporo rajdowania, miła atmosfera na TS. Tego mi brak. Teraz, gdyby nie raid finder i wszystkie uproszczenia związane z dungami, pewnie nie grał bym wcale.

Możliwe, że na święta wrócę do WoWa, ot by ponarzekać na durny świąteczny klimat i przy wtórze kolęd zarżnąć paru noobów na battlegroundach. Albo ruszyć jakąś nową postać. Warlock kusi... Tak samo holy paladin. Gdyby ktoś mnie chciał przygarnąć, mogę nawet porzucić Kazzak i zacząć gdzieś od nowa.
Hassan',

Cytat

GW to kupa, graj w WoW'a


Tokar,

Cytat

GW to kupa, graj w WoW'a


Eni,
GW to kupa, graj w WoW'a ja gram na serwerze Shadowsong, nick: Enivee, paladyn tank
Hassan',
WoW to kupa, graj w GW
El Dżi Dżi,
Witam serdecznie, ktoś pogrywa z tutejszych forumowiczów w Wowa, oczywiście mam na myśli officialne serwery, a nie gównia ne privy.

[Dodano po 6 dniach]

Nikt nie gra z gamemexe w wowa?
Wczytywanie...