grajcie! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hyrol,
Amen bracie!
Ps. Gdyby nie gry po angielsku i wogóle cały komp nie miałbym tej wymarzonej 4 z anglika. This is it!
graczOkazjonalny,
witam wszystkich!!! Fallouta 1 i 2 przeszedłem tuż po ich ukazaniu sie w Polsce. Miałem wtedy lat ok 15 i obie części do tej pory miło wspominam. Oczywiście obie były wtedy w języku angielskim dlatego apeluję: uczcie się języków obcych. To nic że obecnie wszystkie gry są w polskiej wersji językowej, po prostu może dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym. Ja obecnie gram bardzo rzadko ( za stary na to jestem) ale może ktoś weźmie sobie moje słowa do serca. Chyba lepiej uczyć sie języka grając niż ślęczeć na nudnych lekcjach...
Hyrol,
Kłócę się... Ja zacząłem od dwójki... I o dziwo po przejściu dwójki dopiero zabraem się za jedynkę. Czym to zaowocowało? A tym, że jak przeszłem potem jedynkę to od razu szukałem w niej wyjaśnień dotyczących niektórych wątków z dwójki. Dlatego przeszłem ją wielokrotnie i raczej nieme już jedyneczka dla mnie żednych tajemnic. Dwójka też z resztą... No. Nie licząc tego ucha u boXerów... Ale to już inna bajka.
Ellund,
przeszedlem fallouta2 ze 3 razy. najlepszy rpg, moze obok baldura2. raz nawet zasnalem nad kompem o 4 rano, obudzilem sie o 7...... i gralem dalej;)))
Hyrol,
Krótko. Fallout jest niezaprzeczalnie największym liderem cRPG na rynku gier komputerowych na co wskazuje ogromna ilość zadań (tych podstawowych jak i pobocznych - te są chyba najlepsze ), wspaniałe m0ożliwości stwarzania i "podkręcania" postaci. Och taaaak...to brzmi wspaniale... .
Ale ja nie widzę wad tej gry... A ma wogóle jakieś? Chociaż te błędy w sprawie samochodu u Raidersów czy niewolników w Den. Ale to jest nawet śmieszne!
Cielson,

Użytkownik akodo_ryu dnia Aug 30 2005, 11:20 PM napisał

jak można grać w F2 nie przechodząc wcześniej jedynki ? jeżeli to zrobiłeś to do F1 już pewnie nie dasz rady się zabrać, bo wszystko jest mniejsze itp. a to bbbbrdzo duża strata -_-

a co do RPG-owości FT ... hmm... niby dlaczego nie jest Oo jest kiepski i to już nie to, ale w sumie chyba niewiele mu ujęli pod tym akurat względem Oo

[post="34998"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





e tam.... ja w fallouta zacząłem grać od 2 części przeszedłem ją. Potem tak byłem zakochany w Falloucie że sięgnąłem po jedynke....i ani sekundy sie nie nudziłem

Ale masz racje - lepiej zacząć od jedynki ;] (choć jeśli ktoś sie zadurzy w Fallouciku jak ja to kolejność nie jest wazna).

Pozdro
TalibPl,
Tak czy inaczej ja moje go 10 letniego kuzyna dałem rade nawrócić na Fallouta .
Ale tak czy inaczej mam wielu kumpli którzy znają, lubią, lub nienawidzą*.
Fallout jest był i będzie grą ponad czasową. Nie znam wiele gier w klimacie Post Nuklearnym ale nie trafiłem na nic godnego uwagi.
Berkel,
Jeśli chodzi o ten tekst: Szkoda, że ci qmple są silniejsi miało zabrzemieć śmiesznie Przecież nie można siedzieć jak gekon i czekać na skórowanie
KoZa,
Ja mam o tyle szczęścia, iż wielu moich znajomych jest zaznajomionych z tematyką Falloutów. Co więcej, wielu z nich, tak jak ja, grywało w niego od czasów wczesnej podstawówki. Ktoś pamięta, w którym roku dali to do CD-Action? Chyba w jakimś 1999... Od tamtej pory w niego pocinam. Rok później wrzucili też F2 (niech im będą dozgonne wdzięki pięknych nimf towarzyszyły).

A że teraz ludzie przedkładają grafikę nad to "coś"? Cóż, takie życie - nie wszyscy rozumieją, co jest kwintesencją dobrego cRPG. Do tego dochodzi jeszcze kwestia gustu i poróżnienia mamy gotowe. Ja zawsze będę obstawał przy tych klasykach, niż super nowościach, które w rzeczywistości nie dają mi tyle frajdy. Oczywiście, bywają wyjątki, ale... nie ma ich zbyt wielu.
krag,
Śmieszne... Moja przygoda z tą grą skończyła się po 10 min. grania. Pojechałem do znajomego, zobaczylem na ze zainstalowanego ma fallouta wiec poprosilem zeby odpalil. Bylem jak najlepiej nastawiony do tej gry. Grafa mnie nie zniechecila. Jednak ta gra nie ma tego czegos. Zrobilem postac... zabilem cos co przypominalo skorpiona i pochodzilem troche... koniec. Wiecej nie chcialem nawet probowac w to grac.
VL,

Użytkownik Berkel dnia Apr 20 2006, 07:51 PM napisał

Szkoda tylko, że ci qmple są silniejsi

[post="42781"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Rozumiem tym samym, że siedzą nad Tobą z pieśćmi, nożami czy bejsbolami i każą grać w super-hiper graficznie gry żebyś się nawrócił? Bez obrazy ale to ostatnie stwierdzenie zabrzmialo jak dla mnie trochę śmiesznie. W moim towarzystwie to nie wiedzą co to Fallout. Najwyżej Q3 lub UT i ewentualnie NFS heh, cóz, ich strata. Ja grałem i na zawsze zapamiętam Fallouta. gdyby nie to, że mi się cd-ki zrypały napewno bym zagrał. Zgodzę się z tym, że jak ktoś zacznie od F2 będzie potrzebował sporo samozapracia aby chwycić sie za jedynkę i ją skończyć. Dla kogoś takiego po porstu gra będzie nierozbudowana i nudna...
Berkel,
I jak zwykle ja się wtrącam... Temat troche stary(jak prawie wszystkie, w których ja pisze). Jak to kiedyś powiedziełem: "Fallout to klasyka w klasyce i nikt nie zabierze mu tego miejsca...". Mam 15 lat a z Falloutem miałęm stycznośc dużą bo kuzyni(cała rodzinka siedmiu) grałą w niego to i ja zacząłem i... Niewiem czemu moi qmple uważają Fallouta za gów**... Widocznie się nieznają bo to era tych co lubią dobrą grafe a nie klimat! Miałem kompa prawie od dziecka pewnie dlatego wole te stare z klimatem. Szkoda tylko, że ci qmple są silniejsi
akodo_ryu,
jak można grać w F2 nie przechodząc wcześniej jedynki ? jeżeli to zrobiłeś to do F1 już pewnie nie dasz rady się zabrać, bo wszystko jest mniejsze itp. a to baaardzo duża strata -_-

a co do RPG-owości FT ... hmm... niby dlaczego nie jest Oo jest kiepski i to już nie to, ale w sumie chyba niewiele mu ujęli pod tym akurat względem Oo
Lenwe Tasartir,
ee tam! grafa jest na najwyższym poziomie, trzeba tylko podciągnąć brutalność na maxa (F2) i cieszyć się życiem


W F1 nie grałem, ale F2 przeszedłem (polski i amerykański (nie angielski!, w angielskim nie ma dzieci podobno)). Fallout Tactics znudził mnie w okolicach bunkra gamma , bo nie ma w nim możliwości wyboru

Grywalność w F2 jest świetna, dużo bardziej wciąga niż...y...Nevera np.
FT to nie rpg.
VL,
Ja przeszedłem oba Fallouty po ANG i naprawdę gra wymiata! Może dziś trochę odpychać grafa ale sama grywalność jest nooo W-I-E-L-K-A! I również polecam tą grę ludzią którzy nie grali bo naprawdęs poro stracą!
duchu,
ja zaczalem grac do clicka dali fallout 1 i 2 po POLSKU!! click rlz
Red13,
ta gra wymiata a tlumaczenie , pshynajmniej F2 stoi na bardzo wyskim poziomie , sama gra JESS nie do pokonania ! po prostu jeden wielki RULEZ dla niej ! ( jako jedyny w miescir pshelazlem cala , koledzy co grali w nia z podworka - mnie podziwiaja xD )

BTW.
A wescie zrobcie postac co ma malo inteligencji a zobaczycie jak sie gra koles do ciebie mowi a ty masz opcjie

1. (drap sie po nosie)
2. Ja chciec siku
Atis,
Uuuu....może i ja się skuszę.....NIE! Żeby znowu nie było tak jak z Baldur's Gate.....
Medivh,
Teraz w Clicku można kupić za 8.90 Polską wersję Fallout1 i Fallout2. Sam kupiłem
Devilus,
JA ta gierke dostalem jakos o 7 wieczorem... to gralem do 1 a budzik sobie na 4 rano codziennie nastawialem i gralem... kiedys mnie nakryli g:o
Wczytywanie...