Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dany,
Sorry, tam miało być "pociągnąłeś"
Rangramil,
Co za zupełny brak skromności, tak samemu się chwalić...
Dany,
Hehe To był tylko pojemnik, by cię wynieść nie postrzeżenie. Zawsze możesz coś z tym zrobić.
Ale muszę przyznać, że ładnie pociągnąłeś kilka rzeczy, o których ja myślałem
Rangramil,
Litości, przecież nie będę tego sam pisał... Swoją drogą, nikt nie mówił, że wpisy mają się pojawiać codziennie. Fav pisz, albo siedź cicho .

[Dodano po 5 dniach]

No i super, mam, czego chciałem. Zostałem wepchnięty do wielkiej teczki na dokumenty, jak jakieś akta, zapewne kłopotliwej sprawy... Dopiero teraz robi się to naprawdę pogięte...
Atis,
NNSO utrzymywały osoby które chciały pisać. Nie bój się. Od ciebie zależy czy pomysł umrze czy nie.
Favar,
Dżizas, niech ktoś coś napisze a nie milczycie. Ja nie pisze tylko dlatego że jestem tu nowy i mam ekhm, tremę. Głupio aby ten pomysł umarł.
Rangramil,
Ja nie byłem na żadnym weselu, nawet do fryzjera mi sie nie chciało powlec. Jednak coś skrobnąłem, może teraz ktoś odważy się pociągnąć.
Matthias Circello,
No, skąd?
Atis,
Hm, skąd ja znam ten stan...
Matthias Circello,
Właśnie wróciłem z wesela. Średnio jestem w stanie coś twórczego napisać;p
Favar,
Matt?
Atis,
Jak chcesz to zadubluj. Nikt za to ci rąk nie obetnie.
Myślałam, nad wpisem, ale przez ostatnie trzy dni nie znalazłam natchnienia. Ale postaram się to zrobić w najbliższym czasie.
Rangramil,
Ja bym coś machnął, ale nie chcę dublować.
Favar,
Khem. Czy ktoś coś pisze? Atis ty jesteś na miejscu wypadku,, możesz coś machnąć
Atis,
SPOILER
Uwaga spoiler!:

To napewno przemieszczający się Radioaktywny Wyciek z Czarnobyla. Tylko my jeszcze o tym nie wiemy. Ćśśśśś...[color=red]
---[/color]
Favar,
Stwierdzenie umowne.
Rangramil,
Hmm, wydawało mi się, że już doszliśmy do tego, że może to i zamach, ale na pewno nie bombowy?
Favar,
Nie, z tego co widzę raczej nie. Ale nie zwlekaj za bardzo bo ten zamach bombowy jest po prostu wygodny aby się spotkać
Matthias Circello,
Nie mogę się zebrać w sobie. MOŻE jutro rano. Chyba nie będzie problemu z dołączeniem już w czasie historii?
Atis,
Ja z tym OT-ekowaniem bez przerwy i bez ograniczeń się nie rozpędzała... XD
Wczytywanie...