Samochody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Slade,
Pick-Up Mitsubishi raczej nie szans na zawładnięcie rynkiem, a i z modernizacja w tym nadwoziu slabo daje 6+/10 z sentymentu do Lancera :twist:
Jakób,
Oj Valen, Valen . Ok, od teraz będe robił jak prosisz VL ;p. A co do tego Pick-upa którego zamieścieś Valen, to daje mu 8 na 10, ładne auto chociaż wolałbym czarne :twist:
Valen,
Sugerujesz żeby wrzucac na imgshacka ??

Dobrze wiesz co sugeruje, więc po co głupio pytasz? Nie dziw się, że prowadzisz w plebiscycie największy nabijacz postów - Rince
VL,
Ja lubię sportowe a nie lubię Jeepów lub terenowych...Cóż zrobić...kwestia gustu:] Jeśli chodzi o Ferrari Lambordżini to powiem, że ja też zawsze grałem tym autem:] Miodzio:] Ainne to kurde wolno się wczytują Wiec prosiłbym abyście dawali te auta tak jak zrobił to Ekh lub lnk do screena bo nigdy nie oglądne hehe:]
Valen,
No to teraz zajmijmy się tym autkiem



Daje mu 8 na 10
Ekhtelion,
Samochód może i ładny ale maksymalnie nie praktyczny i pewnie tak drogi jakby ze złota był A do tego starch pomyśleć o tym by nuim jeżdzić bo jeszcze się cos zarysuje albo odpadnie

Oto coś znacznie tańszego, praktyczniejszego i nie do zdarcia:

PICT1227_copy.jpg

Kareta mojego brata sfotografowana podczas rajdu (stad takie 'maskowanie').
Jakób,
Ja nie lubie aut sportowych (szczególnie Ferrari itp) bo według mnie to auta do szpanowania (temu które zamieściłeś daje 6 na 10). Najfajniejsze są Pick-Up'y, takie jak ten:





Temu daje 9,5 na 10 (według mnie nie ma piękniejszego auta). To jest Dodge Ram.
Valen,

Użytkownik Ekhtelion dnia Aug 30 2005, 07:32 AM napisał

Czy to  jest Murcielago?

[post="34847"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie to jest Gallardo
Ekhtelion,
Czy to jest Murcielago?
olo,
aghhhh nigdy się zabardzo nie interesowalem samochodami ale te auta wspominam bardzo dobrze poniewaz gdy gralem w moja pierwsza samochodówke (ktora byl NFS 2) jezdzilem tylko Lamborgini zółtym lub czarnym, badz Lamborginia Cantach czy jakos tak


moja ocena: 8+/9- na 10
Valen,
W tym temacie bedą zamieszczane rożne auta które będziemy omawiac a więc ja piewszy zaczynam :





Proszę o ocenę

Moja to 7 na 10

A wasza jak jest ocena ??
Wczytywanie...