Kto gra ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hyrol,
Mozna na pirackim grac tylko nie na Europie(sux), lecz na priv serverach(dobre teraz są Wrota Przeznaczenia). Ale odradzam grania w d2 to jest wcielone Złoooo!! ;x gralem nalogowo przez dwa lata (ktore ofc zajbalem w sql =f), wygralem oficjalne NvN i co z tego mam? nic =] d2 sux

Nie rozumiem cię człowieku...
Titanium,
ja chetnie zagram ornikiel gg 5259093

[Dodano po chwili]

Ornikiel znów zaczynasz ten sam temat... Jak chcesz to zagrajmy gg:5259093

[Dodano po chwili]

ajj pomyliło mi się z innym tematem SORY
Hyrol,
Cd key blebleble. Nabijacie sobie posty pisząc takowe typu "nie uda ci się","to normalne". To tylko zaśmieca ten portal!!! Piszcie na temat, i tak, aby inni mogli mieć z tego pożytek, albo chociaż miło się to czytało!!! Jezu...
Lamer,
Mozna na pirackim grac tylko nie na Europie(sux), lecz na priv serverach. Ale odradzam grania w d2 to jest wcielone Złoooo!! ;x
Gandalf_White,
Możemy grać , czemu nie , ja bym pograł . musimy tylko się zgadać .
Deunan,
jak masz piracki klucz to na BN -RACZEJ- nie pograsz, to chyba jasne jak słońce....
Diego158,
Jak się ma Diablo II pirata to można zagrać nim z kimś w Battel necie czy na ITP? Niech mi ktoś odpisze.
Ornikiel,
A to sorrka bardzo za spam
Ornikiel,
Dobra jeszcze raz dla przypomnienia. Tylko pograć. Tradycyjnie. Dwie postacie, może więcej jak się znajdzie ludzi. Nie żadne taxi, nic innego jak zwykłe łażenie po aktach i tłuczenie stworków. Ot tak dla czystej rozrywki.
Conan Barbarzynca,
Ja mam na battle necie Barba na 80 z ik na trabke
manutd,
Na jakimś prywatnym czy cbn?
Ornikiel,
Jeśli ktoś chciał by pograć przez batella to zapraszam. Moje gg 5867480
Kaanyr Vhok,
Zależy jaki ma to być paladyn... Hammer, Shmit czy zelot?


Małe ps. Moje ACC to Kaanyr-Vhok
Hyrol,
zabawny paladyn na 35 lvl to moja dziecina. A słowa runiczne na tym lvl to nie pogadasz. Tylko...czemu ja inwestpwałem perki (ach ten fallout... ) w aury defensywne? Czy mógłby mi ktoś doradzić w tej sprawie? Bo wszyscy kumple ulepszają ofensywne a ja nie wiem co robić. Czy istnieje jakaś dobra taktyka związana z aurami defensywnymi?
Kaanyr Vhok,
Podaj swoje acc to też powrócę na scenę D2 Mam od jakiegoś czasu ochotę ale samemu to jakoś ble
Angela,
A mnie nakręciło i gram od 2 dni z powrotem na cBN Są chętni ?
Ark,
Ja też wolałbym przez to ITP czy jakoś tak... Ale na B Necie zagrać mogę...
Niestety dopiero w poniedziałek Formata mam
Kaanyr Vhok,
Hmmm zaczełem grać wczoraj i przydałby sie jakiś crap dla sorki albo jakieś dwie runki um... Pożyczyły ktoś?
Lord Andre,
Ja w sumie gram sam mialem kumpla dobrego na CBN ale już nie gra mój wujek jeszcze gra i brat ale na zmiane tniemy więc tak lipa z nimi nie pgram za wiele
Devilus,
a umnie lezy to diablo w szafce ale jakos nie mam zkim grac n bnecie
Wczytywanie...