Archiwum Królewskie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
Eh... Nawet po moim odejściu w takim stylu, piszą dobrze o mnie w Archiwum Królewskim.
Aż mi się przypomniały dobre czasy we Dworze... aż o dziwo tęskno do nich.
Ale cóż... mam trochę pracy do zrobienia. Trzeba załatać kilka dziur. I takie tam...

*mówiąc to Majorek znów zanurzał się w cienie nicości...*

- Wypatrujcie mnie o zachodzie Słońca, równo rok przed odejściem Zapatero ...
Ati,
Mi się chciało i przeczytałam wszystko (czego to człowiek nie robi, żeby nie uczyć się biologii).
Matthias Circello,
Chyba nikomu już nie chce się tego czytać? ;p
Strażnik,
Światło dzienne ujrzał kolejny wpis do Archiwum Królewskiego, autorstwa Tokara i Matthiasa. Czemu nie Ekhteliona? Przeczytajcie, a się dowiecie.
Taramelion,
Poprosimy Prószka o wydanie.
Diego de Gallin,
A płyta z nagraniem (historii) lub film dokumentalny, niektóre kraje mają krótszą historię .
Jeszcze kilka lat i będzie można zrobić podręcznik .
Taramelion,
To jest właśnie streszczenie.
Diego de Gallin,
To jest chyba niezbędna lektura każdego forumowicza .

Ma ktoś streszczenie?
Miveda,
Teraz wiem o was troszkę więcej i widzę, że działacie już jakiś czas
Ekhtelion,
Że co? Gdzie niby coś napisałeś? Aha, i ja tam o nic nie proszę, to ty zgłaszałeś jakieś zapotrzebowanie.
Courun Yauntyrr,
Prosisz - masz. Napisałem coś o Faerunie tylko. Tylko błagam - bez tęczy i kucyków...
Eni,
Hej, ale ja na forum jestem już od sierpnia, a to się tyczy stycznia i lutego Chociaż dopiero teraz zaczęłam jako tako pisać.
Ekh - umknęły ci literki w dopisku o kobietach ('użytkownikó', 'szeregO'). Popraw
Ekhtelion,
A właśnie! Muszę coś dodać to statsów ostatniej wiadomości.
Eni,
O, tutaj mnie jeszcze nie było, a szkoda.
Wydarzenia są tutaj przedstawione sympatycznie i jak najbardziej przyswajalnie, dzięki humorowi całości. Ciekawie będzie śledzić akcję
Medivh,
Jak zwykle kawał dobrej... hmm... humoreski Jak zwykle kipi od różnorakich aluzji. Przypominajki i 'krzhcysz' rządzą

[Dodano po chwili]

Kurcze, muszę to wszystko przeczytać od początku
Ekhtelion,
Nikt ci nie broni byś napisał odcinek tylko i wyłącznie o Fae. Na samym początku napisałem wyraźnie, że "będziemy opisywać".
Courun Yauntyrr,
Chyba znalazłem jeden wyraz, który powinien być pisany małą literą a jest dużą A tak poza tym to sporo o odznaczeniach i ciut mało o Fae, ale co ja tam wiem Podoba się jak zawsze i w końcu nowy "odcinek". Brawo.
Ekhtelion,
Wspólnie z Venem dopisaliśmy kolejny fragment kroniki GameExe. Zapraszamy do lektury!
Ven'Diego,
Ekht Aj GONA KIL JA!

Fajowe
Orish Shanlen,
Postaram się dostarczyć wam pomysłów na kolejne części
Wczytywanie...