OGame - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

olo,

Użytkownik Ven'Diego dnia pon, 12 mar 2007 - 21:27 napisał

Mam zamiar zagrać w Ogame (lol ze mnie )(travian juz mi się powoli nudzi ;p) Polećcie jakis Universum, na jakim wy gracie

[post="56196"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Polecam 15 Universum.

A taka mala aktualizacja mam w tej chwili 1.005.000 pkt
soniak,
hehehe... 100 plazm, to zadna obrona... moze i powstrzyma przed farmieniem, ale na pewno nie przed samym atakiem... wierzcie mi
w ogame gram juz ponad poltora roku - oczywiscie na 20u... nie raz zarwalem noc, wstawanie o 5 rano po odbior reckow to normalka, albo w ogole nie kladzenie sie spac wszystko po to aby tylko cos zezlomowac tj. rozwalic komus flotke )

ja gram dla znajomych i dla sojuszu. Gdyby nie ludzie ktorych poznalem grajac z nimi wspolnie w te gre, to juz dawno bym to zakonczyl tylko oni trzymaja mnie przy tej grze i to jest wielki + tego czasopozeracza - ZNAJOMI !!!

hehe, ja zapraszam na 20u )

PS: Pozdrawiam ludzi z 20u ktorzy przeczytaja tego posta :DDD
Gartris,
10 polecam ;p
Ven'Diego,
Mam zamiar zagrać w Ogame (lol ze mnie )(travian juz mi się powoli nudzi ;p) Polećcie jakis Universum, na jakim wy gracie
Boss!,
No ogejm jest fajniusie ale tibia to jest to! lepsza i w ogole !
Medivh,
Ja gram - uni 44, nick Shantal. Pogram sobie jeszcze jakiś czas i najprawdopodobniej zrezygnuję. Za bardzo wciąga
Raphagorn,
Dobra, skończyłem grać w Ogame'a Nudny strasznie, w kółko trzeba robić to samo, i w dodatku później na zrobienie czegokolwiek trzeba straaasznie długo czekać
Gartris,
Tril a jaką masz obronie że mówisz że drogo swyjdzie złomowanie ciebie ja miałem 100 dział plazmowych i mi wpadli G.Śmierci potym jak rozjechałem 120 o .WOjenych
Raphagorn,
Moja mama ostatnio rzuciła palenie. Ja w zamian za to zacząłem grać w Ogame'a...
Tril Khaerin,
Też gram w OGame, ale raczej od czasu do czasu zaglądam. Siedzę sobie cichutko w eko i flotka się kurzy na planetce (Nikt nie chce zezłomować bo za drogo mu wyjdzie z moim bunkrem). Tak sobie raz na 2 dni wchodzę i zużywam surówkę. Ale żal mi się z kontem rozstawać
Raphagorn,
43.
[3 znaki. Zajedługi post ]
olo,
A na jakim Uni grasz Raphagorn.


Ach, musze sie pochwalić dostałem nowe konto na Ogame, 836k pkt normalnie zajebiste
Raphagorn,
Gram w Ogame'a, nie siedzę nad nim całymi dniami i nocami, ale fajny jest (jak wchodzę na GE, żeby sobie coś mądrego przeczytać/napisać, to na zmianę czytam/piszę na GE i buduję/wynajduję/wysyłam na Ogame W tym momencie też tak zresztą robię )

Użytkownik Terion dnia Feb 18 2006, 12:46 AM napisał

Ja teraz gram na www.kuzu.pl gre zrobil moj znajomy i tam mozna sie bawic w eko!

[post="40801"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wchodzę na to kuzu.pl. a tam tylko regulamin, nie ma żadnego linku do samej gry.

Użytkownik Ven'Diego dnia Feb 19 2006, 03:11 PM napisał

Spoko jest  także ta gra
>>------->

[post="40856"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Po angielsku. Do niczeeego (joke of kors )

Użytkownik Finkregh dnia Dec 5 2006, 12:47 PM napisał

Czasopożeracz.

[post="51059"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Naśladując kabaret Mumio: Pożeczasoracz
Finkregh,
GW? Świerzbi mnie, by to kupić, ale funduszy brak. Po Gwiazdce się za tym obejrzę Ale grać będę bardziej dla relaksu, niż dla nabijania lvli i robienia z siebie niepokonanej fortecy... Może zrobię się Paragonem
olo,

Użytkownik Finkregh dnia Dec 5 2006, 10:47 AM napisał

Czasopożeracz.

[post="51198"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Fakt, fakt ale jaki przyjemny. Teraz wole siedzieć na Ogame niż na WoWie, mimo że postawili nowy dobry server na Hav0cu

A tak btw co do mmorpg, być może zacznę grać w GW wiec szykujcie sie bo healer nadchodzi. (to nie jest jeszcze potwierdzona informacja )
Finkregh,
W Traviana grałem, miałem piękny kompleks 10 wiosek o łącznej populacji ponad 5k. Na brytyjskim Travianie. Polski wg. mnie jest mało klimatyczny, i dlatego w to nie gram.
Ogame? Rzuciłem ( ;p ). Czasopożeracz. Teraz od biedy ciągnę Lineage II (ciągle 3 part, nie chce mi się ściągać nowej) na iKonie, no i pogrywam w RPSy Zabójcze. Tym bardziej, gdy jest się samozwańczym cesarzem-bękartem, i ma się ponad 13 oponentów do tronu. I wojsko się wysyła daleko, a ma się wizję oblężenia. Hyh xD
olo,
Kwestia gustu Mi się ta Ogame podoba zajebiście
Ven'Diego,
O niebo wolę Traviana od Ogame, polecam
Ekhtelion,
W sumie ogame to śmieszna gra jest. Praktycznie polega na wykorzystaniu niedopatrzenia engine'u jakim są FS.
Ven'Diego,

Cytat

Polecam każdemu ta grą, ale ostrzegam: WCIĄGA niesamowicie.


Ja grałem z 2 miechy i muszę powiedzieć że mnie nie ciągła, oddałem konto na cele dobroczynne
Wczytywanie...