W ramach 9 Jubileuszu GameExe wziąłbym udział w turnieju gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Czarny Kruk,
No ja wiem jestem spokojny tylko , żeby się jakoś przygotować na np. turniej (jeśli się odbędzie), czy jakoś zaplanować co i jak , ale może i masz racje co będziemy patrzeć , może koniec świata przyjdzie wcześnie i na nic nasze planowanie
Medivh,
Spokojnie, Jubileusz jest dopiero 11 grudnia, a turniej ten nie musi odbyć się na samym jego początku...
Czarny Kruk,
No co jest ? mięły już 7 dni i "śnieg" nic się nie dzieje , może w końcu coś ogłosimy? Ja mam taki pomysł:
Jeśli za 3 dni nikt się nie zgłosi z nową propozycją to ogłosimy Heroes III zwycięzcom , ponadto ogłosimy także wybory na urząd organizatora zabawy , co wy na to ?
Wiktul,
A zatem to już kwestia dogadania "środka przekazu", który będzie pasował największej ilości graczy. Jak dotąd "Herosi" wyraźnie na przedzie stawki
Wybieraniec,
Przez całe wakacje grałem z 3 kumplami przez Hamachi w Minecrafta i wszystko było OK....
Wiktul,
Ja nie polecam, bo hamachi jest wysoce awaryjnie i sam z niego nie korzystam.
Czarny Kruk,
Jak by był Heroes III to można zagrać przez Hamachi ja osobiście polecam, bo sam często korzystam .
Wybieraniec,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia sobota, 10 listopada 2012, 19:32 napisał

Fallout Tactics?

Withord,
Fallout Tactics?
Bishin,
up@

Ja swoją ostatnią oryginalną wersję zdarłem 3-4 lata temu.. OMG jak tak sobie pomyśle to Herosy to jedyna gra którą kupowałem 3 razy.



Największy problem z Herosami to jakaś ogólna synchronizacja. Obecnie na kompie mam jakieś Herosy3HD zassane z niewiadomo skąd i jakieś resztki w folderze po tej ruskiej "genialnej" modyfikacji Horn of Abyss(?chyba).
Gość_Forgotten*,
Nie zagram z wami w Heroesy.





A tak na poważnie gdzieś zapodziałem gdzieś płytę z moją linuksiarską wersją.
Wiktul,
Ja również Herosi - tylko wtedy możemy grać tylko przez GameRangera, a on czasami miewa humory i np. do dziś nie mogę zagrać nigdy razem z Bielem. Są też inne opcje, np. Worms Armageddon (postapo ) albo Jedi Knighty któreś... Nie, jednak Diablo II lub Herosi.
Bishin,
Kombinowanie jak koń pod górkę, Herosy i tyle. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż ktoś powie że nie zagra z kimś w herosy.
Withord,
NWN może?
Gość_Forgotten*,
curvefever? Przypomina mi się stara gra na JAVA MIDP2 o nazwie Zatacky. Też chodziło o kreski. Tyle że tam grało się przez bluetooth. Ach... czasy młodości.


Jak coś to ja się piszę na Curve i Wesnotha.
Wybieraniec,
Jak będą Hirołsy to ja się łapię, chociaż ostatnio grałem jakieś 35 000 lat temu.

Można zagrać też w to:
http://curvefever.com/


PS. W Minecrafta też wchodzę .
Charon,
Wesnoth jak najbardziej. Co prawda, trochę mi zardzewiał, ale 2, 3 partyjki i znów wrócę do formy
Deneritch,
Może można było by zrobić turniej do każdej wymienionej gry gdyż uczestników jest sporo a ile osób może grać na raz?
Najlepiej wybrać ok. 3 gry
Gość_Forgotten*,
Nie wierzę, głos rozsądku w tym temacie przemówił.

Wszyscy tylko "TF2! TF2!" które owszem, jest fajne raz na jakiś czas, ale w gruncie rzeczy to straszna nuda. Ileż można upgrade'ować wieżyczki...

Jak coś to ja w Wesnotha chętnie. Tylko kwestia kiedy.
Gość_Ashantir*,
A może ktoś kojarzy taką grę jak Battle for Wesnoth? Ona by się chyba nadawała, bo gra świetna i na tryb multiplayer też nie można narzekać.

Kółko i krzyżyk
Wczytywanie...