Rangi forumowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

^ZORG,
Dzięki! Bo wiecie - małą tą rangę mam ale to zawsze coś .
Tokar,
Profil -> Panel kontrolny -> Edytuj informacje o profilu.

I tam masz opcje, która umożliwia Ci zmianę rangi :')

[Dodano po 40 sekundach]

No masz, Strażnik mnie wyprzedził :'(
Strażnik,
Nie znowu takie idiotyczne Favarze. Wchodzisz w "Panel kontrolny" i wybierasz z lewego menu "Edytuj informacje osobiste". Na samej górze będzie wybór klas.
Favar,
Idiotyczne pytanie: Jak się zmienia klasę?
Courun Yauntyrr,
Zmieniając klasę dostajesz rangę z takiego poziomu, jaką miałeś w poprzedniej klasie, a nie od początku. Czyli przykładowo jeśli mamy taką sytuację, że w klasie wojownik miałeś 3 rangę to po zmianie na wampira też dostaniesz 3 - pamiętaj jednak o tym, że progi ilości postów na daną rangę różnią się w poszczególnych klasach. Nie będziesz zatem startował od początku. Ja to wywnioskowałem z poradnika Ekhteliona pod spisem rang.
^ZORG,
Mam takie pytanko(ktoś jeszcze odwiedza ten dział?):
Czy ja będąc barbarzyńcą - woj-lis , gdy przemianuje się na demonologa to będe skrybą czy kimś więcej? Proszę o odp.
Taramelion,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia śro, 09 lip 2008 - 10:23 napisał

Chciałbym zaproponować dwie klasy:
1. Shinigami:
- Dusza - Umarłeś i trafiłeś do Społeczności Dusz, ale pamiętaj, że śmierć to dopiero początek.
- Nowicjusz - W Społeczności Dusz dowiedziałeś się jak kontrolować Swoją energię duchową.
- Uczeń - Udało ci się dostać do szkoły dla Shinigami, ale to dopiero początek Twojej drogi.
- Członek Gotei 13 - Udało ci się dostać do jednego z 13 Obronnych Odziałów i poznałeś podstawy walki oraz znasz podstawy magii demonicznej.
- Oficer - Twoja energia duchowa jest coraz większa i masz możliwość używania ShiKai.
- Porucznik/Fukutaichō - Stałeś się najsilniejszym, zaraz po swoim kapitanie, w Twoim odziale. Każdy zwraca się do ciebie z szacunkiem.
- Kapitan/Taichō - Stałeś się głównodowodzący Swojego odziału. Osiągnąłeś technikę zwaną BanKai, a Twoja energia duchowa jest o wiele większa od porucznika.
- Generał - Osiągnąłeś ostatnią pozycje w Stowarzyszeniu Dusz, a Twoja energia duchowa nie wielka.
- Vizard - Przekroczyłeś możliwości zwykłego Shinigami, a Twoja moc jest niewyobrażalna.
2. Hollow(Pusty):
- Dusza - Umarłeś, ale zostałeś w świecie żywych i błąkasz się wokół jakiegoś budynku.
- Hollow/Pusty - Stałeś się potężny, ale jesteś wciąż niedoświadczony.
- Gilliani - Po nieustanych walkach z równymi sobie osiągnąłeś kolejny poziom rozwoju, ale to początek Twojej drogi.
- Adjuchas - Po pokonaniu dużej liczby Gilliani osiągnąłeś kolejny poziom rozwoju, a Twoje zdolności są imponujące.
- Podwładny Vasto Lorda - Udało ci się dostać do Las Noches i stałeś się podwładnym jednego z członków Espady.
- Vasto Lord - Osiągnąłeś granicę możliwości zwykłego Pustego, ale wciąż możesz walczyć o pozycje w Espadzie.
- Arrancar - Po zdjęciu maski twoja moc stała się ogromna. Jest to marzenie każdego Pustego.
- Pierwszy w Espadzie - Jesteś najpotężniejszy w Espadzie i nikt nie jest Tobie równy.


Ależ bzdury wypisujesz Luyanek. Poświęć energię na coś bardziej pożytecznego.
Diego de Gallin,
A twoje opisy nie mają tego czegoś co mają już istniejące .
Strażnik,
Jest dokładnie tak, jak mówi Sosna. Nowych rang nie będzie.
Sosna,
Ale z tego co wiem, już żadne nowe rangi nie będą dodawane, gdzieś na początku chyba o tym było.
Luyanki Werpolterop,
Ale można by dodać jako urozmaicenie. A to jest wzięte z Bleach'a.
Gość_Forgotten*,
No właśnie. PRECZ Z ZATRUWANIEM FANTASTYKI ANIME!!!
[Naróto być ble!]

EDIT

[Blicz też być ble!]
Sosna,
Ale poco dodawać nowe rangi na forum ("zwykłe") te co są w zupełności wystarczą, najlepiej pasują do RPG a Shinigami to mi się raczej z jakimś Naruto kojarzy
Luyanki Werpolterop,
Chciałbym zaproponować dwie klasy:
1. Shinigami:
- Dusza - Umarłeś i trafiłeś do Społeczności Dusz, ale pamiętaj, że śmierć to dopiero początek.
- Nowicjusz - W Społeczności Dusz dowiedziałeś się jak kontrolować Swoją energię duchową.
- Uczeń - Udało ci się dostać do szkoły dla Shinigami, ale to dopiero początek Twojej drogi.
- Członek Gotei 13 - Udało ci się dostać do jednego z 13 Obronnych Odziałów i poznałeś podstawy walki oraz znasz podstawy magii demonicznej.
- Oficer - Twoja energia duchowa jest coraz większa i masz możliwość używania ShiKai.
- Porucznik/Fukutaichō - Stałeś się najsilniejszym, zaraz po swoim kapitanie, w Twoim odziale. Każdy zwraca się do ciebie z szacunkiem.
- Kapitan/Taichō - Stałeś się głównodowodzący Swojego odziału. Osiągnąłeś technikę zwaną BanKai, a Twoja energia duchowa jest o wiele większa od porucznika.
- Generał - Osiągnąłeś ostatnią pozycje w Stowarzyszeniu Dusz, a Twoja energia duchowa nie wielka.
- Vizard - Przekroczyłeś możliwości zwykłego Shinigami, a Twoja moc jest niewyobrażalna.
2. Hollow(Pusty):
- Dusza - Umarłeś, ale zostałeś w świecie żywych i błąkasz się wokół jakiegoś budynku.
- Hollow/Pusty - Stałeś się potężny, ale jesteś wciąż niedoświadczony.
- Gilliani - Po nieustanych walkach z równymi sobie osiągnąłeś kolejny poziom rozwoju, ale to początek Twojej drogi.
- Adjuchas - Po pokonaniu dużej liczby Gilliani osiągnąłeś kolejny poziom rozwoju, a Twoje zdolności są imponujące.
- Podwładny Vasto Lorda - Udało ci się dostać do Las Noches i stałeś się podwładnym jednego z członków Espady.
- Vasto Lord - Osiągnąłeś granicę możliwości zwykłego Pustego, ale wciąż możesz walczyć o pozycje w Espadzie.
- Arrancar - Po zdjęciu maski twoja moc stała się ogromna. Jest to marzenie każdego Pustego.
- Pierwszy w Espadzie - Jesteś najpotężniejszy w Espadzie i nikt nie jest Tobie równy.
Diego de Gallin,
Dzięki za odpowiedź.

Człowiek coś napisze i już wyzywają się od Botów .
A moim zdaniem lepiej brzmi Forumo Bot .
Matthias Circello,
Dla Enethera to bym proponował `Bot forumowy`. ;p
Gość_Forgotten*,

Cytat

Czas spędzony na forum: 45d 7h 43m 36s

Czy dla takich odmieńców jak ja istnieje ranga? Np. "Zespolony z Forum"?

@Matt: Ja nadal uważam, że "Anonimowy Forumoholik" brzmi lepiej
Tokar,

Cytat

Może ktoś wyjaśnić?


Ależ oczywiście

Cytat

Kto je przyznaje ?


Przyznaje ja, zazwyczaj po konsultacjach z członkami ekipy GE.

Cytat

za co ?


Obecnie za jakieś mniejsze konkursy forumowe (patrz konkurs opowiadań Iluvatara), za wygranie w danej kategorii plebiscytu oraz za specjalne zasługi (pozytywne lub negatywne, w zależności od czynów ).

Cytat

czy to nie jest to samo co odznaczenia formowe?


Nie, nie jest to samo.
Diego de Gallin,
No właśnie jak to jest z tymi rangami specjalnymi?

Kto je przyznaje i za co i czy to nie jest to samo co odznaczenia formowe?

Może ktoś wyjaśnić?
Pyjak,
Zamiast rang specjalnych są chyba medale, jeśli to ma być to zastąpienie rang
Wczytywanie...