Muzyka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krag,
Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś z was wrzucił na

www.megaupload.com
www.yousendit.com

albo na coś innego, cały soundtrack z NK. Kiedyś oczywiście miałem go ale była mini awaria kompa i tylko cześć systemu plików sie zachowała.

Błagam was ta muzyka jest tak piękna że zrobie wszy.... dużo żeby ją dostać

[wiem że taki temat już był. I z całego serca przepraszam moderatorów ale nie mam możliwości otwarcia zamkniętego tematu. A szkoda bo poprostu dopisałbym ponowną prośbe tam ]

To dla nas żaden problem połączyć zowu dwa tematy . I już bez przesady z tym przepraszaniem, choć wyjaśnienie sprawy jak najbardziej na miejscu. Na pewno takie coś ułatwia pracę - Rince.

Ps. Tak sowoją drogą, to też mi gdzieś wyparowały...
Ekhtelion,
Jak wszystko sie udało to temat zamykam.
krag,
I chcę wam podziękować tobie Dany i Ekthelionowi że pomogliście mi skołowac tą muzę. Wielkie THX
Dany,
Zdaje sie, że temat można zamknąć
Ekhtelion,
O ile mi wiadomo Dany właśnie dokonuje dla was kopii bezpieczeństwa tej muzyki bo wy nie umiecie i umieszcza to na darmowym serwerze. Więc cierpliwości robaczki.
Finkregh,
No tak... To ja jestem za Ashganem i Ekhtelionem w kolejce do tego...
Ekhtelion,
Tylko żeby mi to robaczki legalne było. Jeśli nie jest to poza forum prosze... :021:
Dany,
Możę to załatwię.
krag,
Tylko pozostaje 1 kwestia nie znam tytułów poszczególnych utworów bo jeślibym znał to nie byłoby problemu z wyszukanie i ściągnięciem przez eDonkey
Dany,
Nie ma na eMule'u? Prawdopodobnie znajdziesz. A jak nie to coś wymyślę.
krag,
Czy ktoś z wie skąd można ściągnąć scieżke dzwiękową z płyty która była orginalnie dodawana do Gothic II NK?? Z góry THX
Wczytywanie...