Worms - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Raphagorn,
Nigdy nie grałem w WP, a wszyscy je tu tak pod niebiosa wychwalają... Chyba muszę spróbować
FurryThales,
Najlepsza z serii Worms to część World Party. Najdłużej grałem po sieci w nią . Cudownie się grało Jest to taka trochę "ulepszona" wersja Armagedon'a. Wormsy w 3D już nie przypadły mi do gustu, więc pograłem tylko trochę
Ranger,
Misje, gra wieloosobowa - to jest to czym rządzą Wormsy. Imo najlepsze było WP, 3D jakoś zniosłem ale dalej imo coraz gorzej. Rozbudowanie psuje grywalność.
Medivh,
Eee... A grałeś chociaż w jakąkolwiek część?...
Theoden,
W Wormsach nie widzę nic specjalnego. Dla mnie to gra z robalami, które się wiecznie leją (biją). Pamiętam jak niedawno przepisywałem koledze kody do Worms3D. Gdy czytałem: "ukończ wszystkie wyzwania "shotgun" było to dla minie głupie! I gdy czytałem resztę kodów dziwiłem się że wszystkie kody to inne wyzwania. Czyli ta gra polega na ukończeniu jakiś wyzwań? I to wszystko???
razor,
Taa WWP było najlepsze(a najfajniejsza broń to Armagedon,Betonowy osioł,oraz dywanowy nalot)
xyszdas,
Do postów moich przedmówców dodam tylko, iż w grze spotkać mogliśmy betonowego osła . Mało jest gier, które tak dobrze przeszły "próbę czasu"
Turin Mroczny,
Heh moje kochane robaczki . Najbardziej mi się podobałyh WWP(bo to pierwsze które miałem). 3d uważam za kompletny niewypał. 2D zdecydowanie bardziej pasuje dla Wormsów.
Insiderth,
Oj tak Wormsy ja wciąż w to gram tyle że na telefonie. To chyba była jedna z moich pierwszych gier na kompa (WWP). Najbardziej lubiłem spuszczać Armagedon xD albo Metalowego Osła to były czasy, później przyszły te Wormsy 3D itp. ale one nie odzwierciedlały już tego klimatu co WWP.
xyszdas,
Tak, nie ma to jak Święty Granat Ręczny "Alleluja!" Niektórzy z graczy nie znają ukrytych, a bardzo zabawnych broni, które to odnaleźć można tylko w skrzynkach (ujawnię tajemnicę jednej z nich. Nazywa się... Armia Zbawienia ). Uważam, że najlepsze w całym cyklu było Worms World Party, potem było już niestety coraz gorzej, chociaż sam większość czasu przy tej serii spędziłem grając z kolegami w klasyczną "dwójkę".
VEGA,
Najlepsze robaki to Armagedon i Word Party a najfajniejsza bron to latająca owieczka i banana bomb ! Najwięcej śmiechu z nimi jest Chociaż Holly Granate tez jest super zwłaszcza ten śpiew
Diego158,
Najfajniejsze były Worms World Party i Armageddon. Worms 3D mi się po prostu NIE PODOBA.
DeBe,
Ach to były czasy kiedy pół dnia rypało się w Wormsy a szczególnie w World Party (bo najfajniejsza). Moją ulubioną bronią była latająca owieczka. Chlip.... (wzruszyłem się)
Hyrol,
Z resztą, ta gra podbiła większość platform, i zaczyna podbijać komórki! Sam niedawno miałem robale w telefonie. Zasada jest prosta:

dwa robaki
nóż

i gra na skalę światową zrobiona...
Yale'mallis,
Wormsy to super gra, szczególnie lubiłem grać ze znajomymi.
Raphagorn,

Użytkownik Medivh dnia Oct 18 2004, 06:15 PM napisał

Szczerze mówiąc to Worms 3D nie wnosza nic nowego poza trybem gry w 3D Ale i tak najlepiej grać w "zwykłe" Wormsy z kolegą na 1 kompie. Wtedy jest super. Chociaż gra przez neta też jest fajna.

[post="5434"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wnoszą tryb 3D, a zabierają mnóstwo broni i edytor plansz jest totalnie do d*py

Użytkownik Rincewind dnia Oct 28 2004, 06:25 PM napisał

Mój kumpel znany był z niekonwencjonalnych metod. Np. skończyła mu się lina, teleport i dopalacz to sobie wystrzelał drogę z łuku na drugą stronę planszy. Niezły świr :wink: .

[post="5896"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak trzeba zrobić w jednej misji w armageddonie
switek,
Ja jeszcze lubię, gdy słyszę z mych głośników: "Alleluja, Alleluja!!!" ; a potem wieeeeeeelkie buuuuuuuum Osiołek
Dasaka,
W World Party bardzo ciekawa broń to "Betonowy Osioł". Jest to jakby pomnik osła, który odbijając się od podłoże, spada idealnie pionowo, niszcząc doszczętnie wszysto co jest pod nim, na koniec lądując w wodzie. Muszę dodać, że jest bardzo duży, około 1/5, 1/6 planszy . Tą broń znalazłem tylko raz w skrzyni, w jakimś innym trybie gry (niestandardowym) i po wybraniu kilku opcji (nie pamiętam jakich) w "robaczym tyglu". Jeżeli będę kiedyś posiadał screena, to załączę.

A ogólnie w gry o mające w nazwie wyraz "Worms" gra się przyjemnie, dobre jest to, że przy zachowaniu prostoty rozgrywki zostało wprowadzonych tyle ciekawych opcji; są to zatem ciekawe i przemyślane gry z dużą grywalnością Poza tym często grałem z kolegą w te gry, kiedy jeszcze nie miałem internetu i uważam, że są to jedne z najlepszych tego typu programów przeznaczonych do gry "hot seat" (oczywiście obok Heroesa III) .
switek,
Ja grałem w Worm World Party no i Wormsy na komórkę Wypas gierka, najlepsza do gry z kumplami na jednym kompku
Wojownik ADANOSA,
Najlepszy jest ARMAGEDON, banan, świętoszka, super owca i betonowy osioł. Wormsy 3d są też fajne, ale podobno Forts są beznadziejne( zależy kto, co lubi)
Wczytywanie...