Nauka i modyfikacja czarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

RaZielus,

Użytkownik Devilus dnia Nov 24 2005, 08:07 PM napisał

no tak konkretnie mowiac to od 20, bo do 20 levelu wszyscy maja praktycznie identyczne czary...

[post="38492"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chodzilo mi o to ze ponizej 5 lev nie dostajesz zadnych skilli (nieliczac tych z ktorym domyslnie rozpoczynasz gre)
Devilus,
no tak konkretnie mowiac to od 20, bo do 20 levelu wszyscy maja praktycznie identyczne czary...
RaZielus,
I czarow mozesz sie uczyc chyba dopiero od 5 lev - zalezy od serwerka, przed 5 masz podstawowe
akodo_ryu,
właściwie wszystko zależy od serwera.
na niktórych książki nie są wymagane.
na tych, na których są, księgidla czarów do lvl 40 można kupić w sklepie, natomiast te z 2 klasy należy znaleść (chyba że są dostępne w sklepie, co też się zdarza na niektórych serwerach). mieksca poszukiwań takich ksiąg przychodzą mi do głowy 2 (główne): tereny pod Ivory Tower i Enchanted Valley. dochodzi też kilka książek, które można znaleść tylko w określonych, innych miejscach.
szukasz konkretnej książki lub itema? nie zadawaj zbędnych pytań na grze, tylko sprawdź na l2dc.onlinewelten.com
Devilus,
trzeba najpierw zakupic ksiegi w sklepie magicznym i dopiero isc do goscia
Dany,
Witam. Też gram mrocznym elfem magiem. To jest proste. Startujesz w świątyni. Wychodzisz z niej na wprost, idziesz do miasta elfów(tego pod ziemią), dochodzisz do środka i bodajrze w lewo po schodach, wchodzisz do dużego budynku i po lewej jest mistrz, który uczy czarów dla magów. Trafisz. I powodzenia życzę.
Deathrower,
Mam problem, nie wiem gdzie mrocznym elfem magiem można ulepszyć lub nauczyć się nowych czarów. podobno trzeba znaleźć jakiegoś gościa i on to zrobi tylko gdzie on jest ? Pomóżcie ! z góry thx
Wczytywanie...