Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Profil(prawy górny ekranu)>edytuj profil(prawy górny, ale troche niżej)>sygnatura(po lewej).

[Dodano po 22 minutach]

PS: Polecam mój nowy test na cierpliwość .
zyra,
Jak się ustawia sygnaturkę bo nie potrafie ? ;D
Lionel,
Na widok sygny Eirin zawsze przypominam sobie moje powody niejedzenia mięsa... Krowy są szalone!
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
A moja to dzieło sztuki
Obserwator,
Podoba mi się sygnatura Rangera Krzysia
No nie ma co . Dobra jest



Chociaż myślałem że nas związek utrzyma się w tajemnicy przez dłuuuugi czas



;P
Hassan',
Wiktul, boje się pytać do czego zmierza Twoja sygnatura. Ale z drugiej strony jestem nią zaintrygowany.

Czy te małe dzieła sztuki są rysowane przez Ciebie? Czy pojawiają się z przerwami, ponieważ muszę w czasie tych przerw postać? Czy mają ukryte znaczenie?

WHAT DOES IT ALL MEAN?!
Cryticus,
Moja sygnatura, jest w porównaniu z innymi, nudna , tylko parę głupich referencji, bez żadnego sensu, ...to the google search !
Bard Card,
A moja sygnaturka podobnie jak Hawkwooda dotyczy Słodkiej Lady Aribeth a cytat znalazłem w necie który idealnie do tego pasuje, zresztą sami zobaczcie.
Czarny Kruk,
Ja awatar mam z gry Baldur's Gate a sygnaturę z wujka Google.
Lionel,
Tamc., już nie rób z siebie takiego celebryty. 397 to nawet nie 400 .
krag,
Zwracam honor, teraz widzę faktycznie, iż są to kostki gitarowe W sygnaturce po prostu wygląda to jak wydzieranka.
Taramelion,
porfirion,
Jaka tam wydzieranka? Nie wiem czemu wymiary są zniekształcone, ale ten portret mistrza jest ułożony z kostek gitarowych, wg mnie mega rzecz.
krag,
Hendrix? :O Tylko dlaczego to wygląda jak wydzieranka? :<
Kiyuku,
Dziękuję, dziękuję. Chociaż zmieniłem, na moim zdaniem lepszą
Ati,
Widziałam to już kiedyś, film nazywa się "Marzyciele" i jest... ciężki. Zwłaszcza dla homofobów Ale ciekawy.
Tokar,
Na moje oko to "Zakazane Imperium"
Lionel,
WOW! Sygna Kijka, świetna. Zgadzam się w pełni, szczególnie z tą leworęcznością.
Coś mi się kojarzy ta scena, z czego to?
Wczytywanie...