Assassin's Creed III – Mikrotransakcje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Są są i uwierz mi dają bardzo, bardzo, bardzo ale to bardzo dużo, są jednak tylko dostępne w trybie Ultimate Team (wprowadzony od Fify 11), bez nich, szansa że stworzysz sobie mocną drużynę są mocno ograniczone (czyt, musisz być bardzo dobrym graczem i mieć sporo szczęścia), co zachęca do wydawania pieniędzy na dodatkowe punkty. Czy są inne gry z systemem mikropłatności? Nie jestem w stanie odpowiedzieć, jednak rozwiązanie to jest bardzo popularne w produkcjach na urządzenia mobilne, a te dwa rynki powoli zaczynają się przenikać (patrz Windows 8).
krzyslewy,
@Sosna W "Fifie" - jeżeli są, a nie słyszałem o tym - to raczej nie dają graczowi takich możliwości, jak tutaj tj. zdobycie czegoś, na co zwykły gracz musi trochę się na męczyć, i co daje mu przewagę nad innymi graczami. A o innych pełnopłatnych produkcjach z miktrotransakcjami, przyznam się, że nie słyszałem. Są jakieś bonusy przedpremierowe i DLC z jakimiś przedmiotami do multi czy single, ale mikrotransakcje - pierwsze słyszę, co nie znaczy, że nie mogę się mylić
Sosna,
W pełnopłatnych grach mikropłatności też się pojawiają np. w Fifie i z tego co słyszałem dochody są gigantyczne, więc Ubisoft wie co robi. Niezbyt mi się to podoba, ale również zupełnie nie dziwi.
krzyslewy,

Jeśli myślicie, że EA jest złe, to ciekawe, co powiecie o Ubisofcie.

assassin's crred iii

Mikrotransakcje w grach free-to-play to częstość. Nie oszukujmy się – producenci muszą w jakiś sposób zarabiać. Ubisoft, chcąc zwiększyć swoje dochody, wpadł jednak na pomysł objęcia mikrotransakcjami wszystkie swoje produkcje. Czy może to się sprawdzić w pełnopłatnych grach?

Wątpię. Takie postępowanie z pewnością nie zadowoli graczy. Niestety, mikrotransakcje pojawią się już w "Assassin's Creed III", który zadebiutuje na PS3 i Xbox 360 za trzy dni. Świadczyć, o tym, mogą poniższe screeny udostępnione przez worthplaying.com. Aktualizacja XBLA i PSN przyniosła Kredyty Erudito, za które można odblokować przedmioty, bez względu na swój obecny poziom. Oto cennik Kredytów Erudito:

assassin's crred iii
  • 20 Erudito Pack = 80 MSP (1 dolar)
  • 50 Erudito Pack = 160 MSP (2 dolary)
  • 155 Erudito Pack = 400 MSP (5 dolarów)
  • 380 Erudito Pack = 800 MSP (10 dolarów)
  • 925 Erudito Pack = 1600 MSP (20 dolarów)
assassin's crred iii

Słowo "poziomy" świadczy, o tym, że mikrotransakcje będą dotyczyły tylko multiplayera (w single się nie leveluje). Takie rozwiązanie może jednak znacznie wpłynąć na przyjemność płynącą z gry wieloosobowej dla osoby, która nie zamierza kupować Kredytów Erudito. Ubisoft najwyraźniej ma to gdzieś.

assassin's crred iii
Wczytywanie...