Windows - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,

Cytat

Słyszeliście, że Service Pack 2 strasznie spowalnia Kaazę.


Słyszeliśmy Rincewindzie... Slyszeliśmy nawet dlaczego. SP2 ma pgraniczyć rozprzestrzenianie sie robaków takich jak Blaster i Sasser. Dlatego w SP2 wbudowano zabezpieczenie które blokuje ilość nawiązywanych połaczeń. A wiadomoco to oznacza dla programów P2P? Słyszeliśmy również o takim pewnym sprytnym programie który pozwala zwiększyć liczbe połaczeń i sprawia, ze wszystko chodzi tak jak powinno. SP2 można całkowicei bezpiecznie instalować i nie obawiać sie o żadne spadki transferów. Tak rzekłem.

Cytat

Acha przypomniało mi się, ostrzeżenia dla młodocianych ściągaczy servis paków jeśli macie pirackiego XP a raczej większość z was ma to nie ściągajcie service paka nr 1 on rozróżnia czy sie ma pirata czy orginała!!!


Za przeproszeniem ale bzdury pleciesz nie zmierzone. Po pierwsze to jest to kwestia tylko i wyłaćznie zmiany cdkeya w windzie i wszystko jest. Po 2 można mieć Wina z SP od razu spiraconego... A swoją drogą to wspołczuje ludziom którzy jeszcze nie mają SP...

Cytat

Wie ktoś możę jak zrobić, żeby na XP starsze gierki chodziły?


Napewno nie należy grzebać W BIOSie!!! Tobie medivh szczególnie to odradzam! Jak mądzrze Aldaron powiedział jest coś takiego jak tryby zgodności. Poza tym można zmienić przydziały pamięci w pliakch startujących (ale to głównie to baaaardzo starych gier). Poza tym można poszukać patchy, modów ewentualnie emulatorów. Tak rzekłem!
Rincewind,
W moim przypadku troszkę inaczej trzeba było postąpić . Mianowicie pliczek pt. autoexe.nt z folderu windows/repair trzeba było skopiować do folderu windows/system32. I po problemie .
Aldaron,
Rinc z tego co wiem , a mało dość, ale sie uczę trochę to : we właściwościach ( przyciskajac na ikonkę takiej gry prawym przyciskiem myszy) Masz opcję : tryb zgodności, wciskasz go i ustawiasz wersje win z jaką ta gra działała lub na jaką była programowana.
Medivh,
Pewnie trzeba coś w BIOS'ie pogrzebać, ale ja się na tym nie znam...
Rincewind,
Wie ktoś możę jak zrobić, żeby na XP starsze gierki chodziły? Na pewno się da. Trzeba w jakiś pliczkach systemowych pogrzebać, tylko dokładnie nie wiem w jakich. Pomóżcie, jeśli możecie.
Devilus,
Czlowieku jesli robisz strony w htmlu lub jakims innym jezyku a nie w lamerskim programie to kup se linuxa jeszcze dzisiaj. Zobaczysz efekt
Nazin,
nom dokładnie to że linux jest darmowy jest wielkim plusem, a tak po za tym to linuksie już wiele dobrych rzeczy słyszałem będę sobie musiał go kiedyś instalnąć
Devilus,
Co do Linuxa. Duuuuzo lepszy od Windy. Sam uzywam. Niestety Windy tez. Co do gier to duzo gier jest na Lina. RtCW Q3, a jak gra jest napisana w c++ to czasem wysylam plik dll qmplowi i czasem mu sie go nawet udaje przeprogramowac. A nawet nie macie pojecia jaka jest roznia jesli chodzi o klatki na sekunde w Quake3 miedzy Linuxem a Winda. :mrgreen: Ja Winde to wlaczam tylko jak sobie pograc chce. Poza tym: jest darmowy :!:
Rincewind,
Heh. Nieźle wymyślili. Ciekawe ile osób na to poleci :wink: ? Szkoda jedynie niektórych sklepów. Jak bym był takim dyrektorem sklepu mającym nielegalne oprogramowanie, które instaluje innym, czytając tą informacje narobiłbym w porty . Aż strach pomyśleć co Microsoft może zrobić z tymo poczciwymi ludzmi .
Nazin,
LOL:

Microsoft ogłosił w Wielkiej Brytanii nową akcję, mającą na celu zwalczanie piractwa. Każdy, kto zakupił komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows XP w tak zwanej wersji OEM i jest niepewny jego legalności, będzie mógł, po sprawdzeniu tego przez Microsoft, wymienić nielegalną wersję na całkowicie oryginalną. <br />
<br />
<br />
<br />
Ta oferta dotyczy tylko systemów Windows XP w wersjach home lub professional, zakupionych wraz z komputerami przed 1 listopada. Firma zapewnia, że korzystający z nielegalnych kopii nie poniosą żadnych konsekwencji, w przeciwieństwie do sklepów, które im je sprzedały. Zapewniają, że chodzi im wyłącznie o dotarcie do źródła piractwa. I chociaż akcja ma przede wszystkim na celu obronę interesów potentata na rynku oprogramowania, spodziewane jest duże zainteresowanie użytkowników ich systemów. Kiedy jakiś czas temu firma rozpoczęła podobne przedsięwzięcie, umożliwiając klientom sprawdzenie, czy zakupili legalne oprogramowanie, myślała, że weźmie w nim udział najwyżej 20 tysięcy osób. Okazało się, że po miesiącu było ich nie mniej niż 800 tysięcy. <br />
<br />
<br />
<br />
Aby wymienić system, należy dostarczyć dowód zakupu, oraz wypełnić oświadczenie, ujawniające gdzie zakupiło się nielegalną wersję Windows. Wymienione w ten sposób może zostać pięć kopii systemu na osobę. Niestety, opisywany program nie jest na razie prowadzony przez polski oddział Microsoftu, firma nie wyklucza jednak wprowadzenia go w przyszłym roku.


Czego to ludzie nie wymyślą
olo,
Acha przypomniało mi się, ostrzeżenia dla młodocianych ściągaczy servis paków jeśli macie pirackiego XP a raczej większość z was ma to nie ściągajcie service paka nr 1 on rozróżnia czy sie ma pirata czy orginała!!!
Rincewind,
Fakt. Na całe szczęscie my mamy internet . Słyszeliście, że Service Pack 2 strasznie spowalnia Kaazę. Jeśli jeszcze nie zciągneliście, nie zciągajcie . Powaga.
Nazin,
Xp dla mnie jest baznadziejny troche... pełno poprawke itp..
gdyby nie poprawki to XP z połączeniem do internetu nie mógł by normalnie funkcjonować
Medivh,
A chcielibyście mieć zamiast Windowsa jakiś inny system :?: Np. Linuxa. Jest darmowy co prawda ale ja jakoś nie bardzo bym chciał Linuxa albo coś innego. Wolę zostać przy starym, wadliwym Windowsie
Rincewind,
Hehh, Angela jak zobaczyłem, że ostatni post jest Twojego autorstwa od razu wiedziałem, że coś jest nie tak . Tak trzymać Strażniczko :wink: .

Ps. Ok, taki temat chyba bardziej odpowiada, co?
Angela,
hmmm ciekawe konkurs na najlepszy system, super szkoda ze temat ma nie ten tytul co trzeba ...
Gość_Anonymous*,
rany Xp to jedno wielkie choc cholernie szybkie badziewie
Rincewind,
O tak. Znam ten ból . Miałem Me chyba ze 2 lata i większych zarzutów do niego nie mam. Na pewno jest lepszy od 98 i 2000. No ale z Xp'kiem to już równać się nie może.
Nazin,
2000 to teoretycznie wyszło po millenium i miało być lepsze od niego ale im coś nie wyszło... ja mam millenium i jest nawet spoko, tylko jeden minus to że strasznie długo się uruchamia...
Wczytywanie...