Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Czytałam o tym. Z wyglądu to to drugie L2, ale szczeźnie raczej szybko. Nowe MMO mają strasznie ciężkie życie ostatnimi czasy... WoW, Guild Wars, L2...
Taramelion,
Kochana Atis, a co powiesz na Aion?
Atis,
O boże, ja napisałam "seksizm"? Przepraszam, musiałam się za bardzo rozpędzić.
Po prostu mnie to letko zdenerwowało, że NCSoft zabrakło jakiejś oryginalności. Wstawili nagle coś co ma skrzydło (a może mieć i później drugie). Być może to internet zniszczył moje pojęcie o czymś "fajnym" (te wszystkie uskrzydlone, aniołowate OC, okropne).
Deunan,
Eh, Atis. Jest to niewątpliwie dziwne, ale za przeproszeniem głupoty wygadujesz. Nie o wywody na temat wyglądu mi chodzi, bo to jest mała przesada, rasa kojarzy się od razu z czymś "ponadludzkim" w stosunku do innych nacji. Ale cechy fizyczne i klasy są krokiem w kierunku Lineage ]I[ i zróżnicowania trybu rozgrywki, ponieważ nie mamy wpływu na rozkładanie współczynników tj w Diablo (gdzie owszem można, ale bezpowrotnie), Guild Wars (gdzie możesz się tym bawić do woli) czy WoW (sama wiesz jak to działa w WoWie). Nie od razu mówię że udanym krokiem, ale nazywanie tego od razu seksizmem? Każda płeć ma swoje plusy i minusy, jakoś nie widzę nic złego w próbie przeniesienia tego do MMO, ale nie wstawiają tam przecież owulacji ani PMS... Dunno, traktujesz to od razu jako coś negatywnego, miast ciekawostki. Weird.
Atis,
Kamaele to oficjalnie najbardziej Mary Sue rasa w cały L2... ba, we wszystkich MMO. Wstawić coś co ma skrzydła do takiego MMO? Hańba NCS, hańba... Co gorsza, jak dobijesz do 79 levela, jesteś już po 3rd class change, twój kamael dostaje drugie skrzydło i staje się taki super mrehoczny... Żygać się chce. Pozatym, to całe urozmaicenie jakoby femKamaele i maleKamaele mają zupełnie inne statystyki, skille i klasy, jest po prostu do dupy. Seksizm taki.
Etheriel,
Mnie tam się podoba. Zawsze jakieś urozmaicenie, ale ze mnie narazie noob, więc niekoniecznie muszę miec rację...

P.S. Lecę nabic ten 20 lvl. Życzcie szczęścia.
Dany,
No właśnie te kusze i broń palna sucks.
Etheriel,
Dzięki za rady ^_^

Cytat

A, i Kamaele SUCKS.

Ale fajniaste kusze mają xD
Atis,
Chcesz grać Dark Elfem albo Kamaelem, ale nie lubisz ich startowych wiosek? Zero problemu! Udajesz się do GateKeepera i lecisz do wioski Light Cwelfów na przykład i tam exepisz. Poziomy mobów we wszystkich wiochach są takie same.
Ja na przykład zawsze exepię na villige ludzi. Bo tam swojsko i przyjemnie.
A, i Kamaele SUCKS.
Dany,
No to masz problem, bo więcej ras nie ma Ja gram bez Kamaeli i wybór jest prosty Dwarfy to tylko po spoila, reszta to ludzie i delfy.
No i zabawa zaczyna się dopiero później, jak masz już sprzęt i chodzisz w party na potężne potwory.
Etheriel,
Ja mam właśnie straszny dylemat na jakiej rasie się skupic. Ludzie, orkowie i krasnale odpadają, bo po prostu mi się nie podobają. Pozostają dark elfy, light elfy i kamael. Dark elfy i kamaele fajnie wyglądają, ale w nieprzyjemnie mi się gra na ich terenie startowych. Te ciemne barwy troche dołują. Znowu Light elfy tereny mają śliczne, ale same w sobie są nieco zbyt lalusiowate xD
Atis,
Po 20 lvlu zaczyna się uciekanie przed PK, bo wchodzisz na teren większych miast. A właśnie, że najprzyjemniej gra się do pierwszych 20 lvli. Wtedy oglądasz sobie spokojne zakątki wiosek startowych. Pamiętam jak mnie oszołomiła wioska Light Elfów jak grałam pierwszy raz. Tego nie da się zapomnieć...
Taramelion,
Teraz lecisz do 20 levelu i dopiero otem mozna rozmawiać o poważnych interesach...
Dany,
Na razie to nie mamy co gadać, bo ten 11lvl to się w 1/2h nabija Jak zdobędziesz drugą klasę, to pogadamy.
Etheriel,
Udało się Co tu dużo mówic, gra naprawdę dobra. Przepiękna grafika, klimat niczego sobie... Szkoda tylko, że po angielsku, ale jakoś sobie radzę, choc przyznaję, że jest to dla mnie dośc duże utrudnienie. Ale to moja wina, że się na lekcjach w podstawówce nie przykładałem zbytnio Aktualnie mam elfa wojownika na 11 lvl. Krótki miecz, skórzana koszula, skórzane spodnie, mała tarcza. Gram na serwerze Mikrolineage. Mógłby mi ktoś zdradzic szybki sposób na nabicie jak największej ilości kasy? Mam dosyc niepewny system który mi się ciągle resetuje, więc zależy mi właśnie na czasie...
Atis,
A to ciekawe, bo FilePlanet współpracuje z IGN'em. Pliki z FP można ściągać jedynie przez IGN Download Manager'a, który jest rzeczą genialną moim zdaniem, nie dość że zwiększa transfer i nawet największe pliki można mieć w 12 godzin, to jeszcze wyłączasz i włączasz sobie ściąganie pliku kiedy chcesz (no, czasem trzeba jeszcze odczekać tą koleję, ale to się rzadko zdarza). Zarejestruj się na File Planet i na IGN i spróbuj z Download Manager'em. Zapewniam, że zadziała.
Etheriel,
Jest, ale jak już mówiłem u mnie nie da rady za jednym podejściem pobrac całego. Po prostu gdy dochodzi do 500 mb okienko pobierania wyłącza się.
Atis,
A na FilePlanet nie ma całego Kamaela?
Etheriel,
Byłby ktoś na tyle miły i wrzucił tu linki do Kamael'a w częściach? Strasznie mi apetyt rośnie na Lineage, a mam zbyt słabe łącze, aby ściągnąc całe za jednym zamachem...
Deunan,
łi, już męczymy się z Markami na 2gą profesję? Na sieci jest mnóstwo stron z opisami questów, zdaje się, że nawet na oficjalnej są. Ale akurat znalazłam po polsku: http://lineage2.bajo.pl/1857,1,i,2,profesja.html

Czasami quest log w grze rzeczywiście mało przydatny jest ;p

http://www.l2wh.com/ czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o dropach. Jest to właściwie strona stworzona dla graczy na oficjalu, ale się nie przejmuj, potrzebny ci tylko "search".
Wczytywanie...