CD-Projekt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

olo,
fajnie ze moza zrobic taka aktualizacje ze starymi grami, lecz ciekaw jestem kiedy sie CD Project pokapuje ze gracze robia ich w konia i przestaje to byc dla nich oplacalne...
Dany,
Na stronie Wiedźmina, na której przeczytałem o pojawieniu się tej strony, piszą, że można kupić gadżety związane z nim, ale jak dotąd nic nie zauważyłem. W gadżetach jest tylko top ten: powtarzające się koszulki i kubki.
Co do kupowania gier za wirtualne pieniadze, to dla mnie nie robi to wielkiej różnicy. Jakoś sobie radziłem dotychczas, jak coś było warte, to kupowałem oryginał. Na tej stronie, to może tylko gadżety będę kupował.
Medivh,
Rejestruje właśnie moje stare gry i... dostaje wirtualna kasę :mrgreen: Rzeźnia :twist: Ale stronka i forum rzeczywiście badziewne ;p
Tokar,
To akurat muszę sprawdzić......... Jak tak to będe bogaty :O
olo,
a czy za pomoca tejze promocji mozna ,,zaktualizowac" swoje stare(ale orginalne-CD projectu)gry?? czy tylko dotyczy ona nowych kupionych gier...
Tokar,

Cytat

i co moze za taki ,,niby" pieniadze cos u nich kupie, juz to widze i mowie jak przezorny polak: tu musi byc jakis haczyk...


Haczyk jest taki, by kupować oryginalne gry, a nie na stadionie X-lecia Bo aby uzbierać troche wirtualnej kasy musisz zarejestrować elektronicznię grę, co wiąże się z kupieniem oryginała :]
olo,

Użytkownik Tokar dnia Oct 7 2005, 05:37 PM napisał

-Wirtualne pieniądze (za każdą zajerestrowaną elektronicznię grę dostajesz wirtualną kasę i możesz ją wydać w specjalnym sklepie internetowym)

[post="36750"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




i co moze za taki ,,niby" pieniadze cos u nich kupie, juz to widze i mowie jak przezorny polak: tu musi byc jakis haczyk...
Ekhtelion,
No wlasnie chyba mozna płacić tymi irtualnymi pieniędzmy. A ze froum cienkie to dobrze więcej ludzi do nas przyjdzie.
Tokar,

Cytat

Taa byłby jeszcze lepszy gdyby za grę dało się całkowicie zapłacić tymi wirtualnym złotówkami bo tak to jest lipa, i dalej to samo syfne forum


Zagadzam się z tobą :] Choć np. jak dziś, jest dzień z Tribes 2 i można kupić za 1zł + wirtualna kasa :] Więc jakoś to nie przeszkadza :]
A forum rzeczywiście syfne, nigdy mi się nie podobało Z resztą stronka gram.pl do nadzwyczajnych nie należy i moim zdaniem CD-Projekt.info była o wiele ładniejsza
Nazin,
Taa byłby jeszcze lepszy gdyby za grę dało się całkowicie zapłacić tymi wirtualnym złotówkami bo tak to jest lipa, i dalej to samo syfne forum
Tokar,
Odgrzewam temat (jak kucharz ) ponieważ nastąpiła Rewolucja u tego właśnie dystrybutora. Chodzi oczywiście o gram.pl nowy serwis CD-Projekt'u, który od dzisiaj zaczyna działalność. Co on takiego proponuję:
-Dożywotnia gwarancja gier komputerowych, których dystrybutorem jest CD-Projekt
- Nielimitowany i darmowy serwer FTP
- Dział używek (przechodzisz grę na wszelkie sposoby i już ci się nie chcę w nią grać ? W tym dziale możesz ją sprzedać)
-Wirtualne pieniądze (za każdą zajerestrowaną elektronicznię grę dostajesz wirtualną kasę i możesz ją wydać w specjalnym sklepie internetowym)

Jak widać CD-Projekt miał dobry pomysł. Jak myślicie ?
olo,
Za pomocą twojego posta liczba ludzi przebywających na stronie strasznie wzrosła....chyba nie powinneś być dumny....
Nazin,
co tam cały dzień mieć otwarty cdprojekt
Hawkwood,
Mnie z tej kupy bambetli nic nie rusza. Albo mam, albo nie chcę mieć. I nie chce mi się siedzieć cały boży dzionek na stronie cd-projektu.
Rincewind,
Ja z tego obrazka chcę Edycje Kolekcjonerską Neverwinter Nights, albo Morrowind . A wiecie, że Morrowind za 29,90 w Exkstra Klasyce się ukazał. To się dopiero 'low price' nazywa .
duchu,
ja wam mowie, cd projekt rzadzi na polskim rynku, a np. takimi konkursami tylko zwieksza swa popularnosc cdprojekt rlz
Nazin,
a teraz na cdprojekcie pojawił się dosyć ciekawy konkurs, myślę że warto:



"Zasady zabawy są niezwykle proste! Otóż codziennie skrypt losować będzie dokładną godzinę (wraz z minutami i sekundami) - nagrody powędrują do pięciu pierwszych osób, które danego dnia wejdą na naszą stronę po wylosowanej godzinie. Oczywiście wybrana godzina ujawniona zostanie dopiero w chwili ogłaszania zwycięzców z danego dnia. W konkursie może brać udział każdy posiadacz aktywnego konta MÓJ CDPROJEKT będący na nie zalogowany! Ksywki szczęśliwców publikowane będą na łamach naszej strony WWW tego samego dnia. "

olo,
I wyszło by im także z Morrowindem(gdyby nie zaczęli stawaić kupy błędów).....A co doTP'sa miejmy nadzieje że Ci zapchleni złodzieje też przejadą się na swoim interesie....
Hawkwood,

Cytat

Poza tym dużo ludzi woli gry z oryginalnym językiem niż z polską lokalizacją.


Jest i na to rada: wersja oryginalna z polskimi napisami. Tak zrobiono w przypadku KotOR i wyszło im całkiem zgrabnie.
Medivh,
Devilus napisał:

Cytat

Ale to najpierw wiecej ludzi musi grac w gry bo tak to to bedzie nieoplacalny interes


Ale musi grać w gry CD - Project. Bo są ludzie, którzy np. znają bardzo dobrze niemiecki czy angielski i mają wtyki w tych krajach, to zagrają w nieprzetłumaczone giery i nie będzie im to przeszkadzało. Poza tym dużo ludzi woli gry z oryginalnym językiem niż z polską lokalizacją.
Wczytywanie...