Pomoc potrzebna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
1. Szczerze mówiąc, to każdą klasą jest łatwo, jeśli dobierze się odpowiednie atuty. Przejdź prolog kilkoma klasami i zdecyduj, czy odpowiada ci nudnawa z czasem rozgrywka wojownikiem, pełna emocji magiem o niskim PW czy coś po środku. Z góry mogę polecić klasę kapłana, gdyż ten posiada jakieś efektowne zaklęcia, więc walka nie będzie nudna, potrafi leczyć i może korzystać z pełnego pancerza, więc też szybko nie umrzesz.
2. Nie wszystkie. Mogę polecić Mistycznego Łucznika, Tancerza Cieni, Krasnoludzkiego Obrońcę, Mistrza Broni i Ucznia Czerwonego Smoka, w zależności od obranej klasy.
3. Orkowie czy Krasnoludy raczej charyzmatyczni nie są, więc odpadają, chociaż nie znaczy, że nie można mieć elokwentnego zielonoskórego (przypomina mi się mój gnom-barbarzyńca ;D). Dla nowicjusza polecam człowieka, bo nie ma żadnych wielkich premii i kar.
4. Aż tak ważne dla mnie nie były, więc się nie zastanawiałem. Zawsze można obejrzeć na YT.
5. Starczy. Program sugeruje dość rozumne posunięcia, więc nie powinieneś mieć większych problemów. Z czasem zapewne sam zdecydujesz się wybrać umiejętność czy atut, by uzyskać klasę prestiżową lub jakiś fajny, potrzebny efekt.
6. To zależy od twojej głównej klasy. Tutaj masz bliżej opisane postacie z podstawowego tytułu - NWN.

Dobrze, że wiesz, co daje Perswazja, bo większość początkowych graczy ją zaniedbuje. W podstawowej wersji w dialogach znaczenie ma tylko ona, mimo występowania również Zastraszania, Blefu itd. Dopiero w "SoU" jest rozróżnienie na te umiejętności, chociaż w ostatecznym rozrachunku i tak wszyscy skupiają się właśnie na Perswazji.
Arinori,
Wiec jestem nowy w tą gierke i chciałem się zapytać
1.Kogo polecacie(łatwa gra żeby przejsc gre ;d)
2.Opłaca sie prestiżowe klasy brać?
3.Jakie klasy+Rasy opłaca się rozwijać charyzme+Perswazje
4.Jest jakiś sposób aby naprawić filmiki na Win7 64 bit??
5.Jak rozwijać postac?? (starczy jak bede klikać zalecane?)
6. J.W i kogo do drużyny wziąć ?
P.S zależy mi na perswazji bo lubię rozmaite rozmowy ;d

Jak coś mam złotą edycje wiec dodatki w tym mam też zainstalowane ;d
Wczytywanie...