Przedmiot na inteligencję - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
No nie pomyślałem o tych miksturach. Dzięki.
porfirion,
Zwiększających na stałe innych w tej chwili sobie nie przypominam, ale są miksturki geniuszu (takie pękate fioletowe), które czasowo zwiększają inteligencję o 4. Łykasz taką, wpisujesz zaklęcie do księgi i voila! Nawet jak potem inteligencja wróci do początkowej wartości, czar już masz. Te miksturki powinny być w stosunkowo wielu miejscach do kupienia (a i gdzieniegdzie do znalezienia).

Btw. przez "problemy" masz na myśli "nie udało się skopiować czaru do księgi" i zmarnowany zwój czy "nie masz wystarczającej inteligencji, by wpisać więcej czarów do księgi"? Zakładam, że to drugie (i wówczas te mikstury są chyba jedynym wyjściem), bo na pierwsze da się o wiele łatwiej zaradzić np. zmniejszając na chwilę poziom trudności.


A i na marginesie: Edwin nie jest mniej ciekawy, po prostu ma zupełnie inny, czasem nieco wnerwiający charakter i bardziej pasuje do złej drużyny. Zresztą na charakter Aerie też niektórzy narzekają - że płaczliwa beksa itp Ja tam lubię obydwoje, ale zależy kiedy.

Natomiast co do przydatności bojowej, to co prawda Edwin ma więcej slotów na czary i szybciej awansuje jako jednoklasowiec, ale Aerie ma przewagę w postaci czarów kapłańskich - może robić niezłe kombosy łącząc czary maga i kapłana. Jak już ją masz jakiś czas, to nie warto jej wymieniać na kogoś innego.
Bhaal998,
W tej chwili przychodzi mi do głowy złoty kamień Loun (czy jakoś tak) zwiększa inteligencje o 1, ale jest chyba dostępny tylko w ToBie. Można inteligencje także podwyższyć dzięki talii mnogich rzeczy i michinie Luma Szalonego (Twierdza Strażnika, ale najlepiej jeśli jesteś przykoksowany)
Lionel,
Istnieje może do kupienia czy złupienia przedmiot zwiększający inteligencję do 18, bo Aeri ma już problemy z zapisywaniem nowych zaklęć, a to nawet fajna postać jest.
Jeśli nie, no to niestety będę ją musiał zamienić na Edwina, nieco mniej ciekawą postać.
Wczytywanie...