Bóstwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

olo,
e a co masz na mysli.............nom z tym Tribunalem masz racje to nie bogowie tylko ludzie z mocami podobnymi do boskich......
Aldaron,
Raczej nie mogła się pogodzić z utratą mocy, a tym samym straty uwielbienia u swoich wiernych. Zwariowała biedula, bo miała za duże wyobrażenie o sobie. Trzeba wiecej pokory. Tak na marginesie to Trojca wcale nie była bogami, tylko ludzmi poiadającymi moce prawie równe boskim i od tej mocy im sie w głowach poprzewracało. :lol: Skąd ja to znam?? :?
olo,
Cicho Aldaron nie wszyscy chca wiedziec jak sie kończy Tribunal.........Almalexia zabila tego goscia bo chciala miec (chyba) wieksza wladze........
Deunan,
Hmm, szkoda, bo wydawał mi się bardzo interesujący... Trudno. Rzeczywiście, jedynym oszalałym bóstwem z całej trójki jest tylko Almalexia... Wcześniej przez jakiś czas tak myślałam o Viveku. Ale czy oni tak naprawdę zabili? Mnie? Nerewara? Mimo iż czytałam księgi, rozmawiałam z bogami, przeszłam próby, zawsze to pozostanie dla mnie sprawą niejasną... Jeśli Almalexia posuwa się do zabicia Sotha Sila, jak to świadczy o tej prawdzie?A może ona sama już nie wie co nią jest? Gdyby nie jej Dłonie, dowiedziałabym się szybko XD
Hehe, dziwna jestem, nie? Chyba jedyna osoba, która lubi, a nawet chce znać spoilery
Aldaron,
Hm?? Jednym słowem określając : Martwy :lol: Almalexia zabiła go nie dajac nam szansy na rozmowe, wredne babsko :evil: :wink: A tak na poważnie to jest raczej pół człowiekiem pół maszyną wszędzie sterczały mu kable, blee
Deunan,
Hmm, jaki jest Sotha Sil? Nigdy go nie widziałam i nie zobacze, bo mam kłopoty ze skryptem w dwemerowych ruinach - mianowicie nie moge zdetonować ładunku...
Sotha interesuje mnie najbardziej spośród całej trójki... A tylko z książek wiem jaki jest. Więc jaki jest naprawdę?
olo,
Oj SORKI
A tamtych bogów co wymieniłeś nieda się spotkać bez dodatku a szkoda
Aldaron,
Olo!!!!! :evil: Tych znalazlem chodzilo mi o te dwa bostwa:Almalexia i Sotha Sil.
olo,
Ano w podstawce

Oto list tych boszków:
-Azura
-Mehrunes Dagon
-Sheogorath
-Malacath
-Molag Bal

Nagrody jakie dostajemy od nich są lekko mówiąc zajebiste
Aldaron,
Ale gdzie kiedy? W podstawce?
olo,
I nie tylko jeszcze kilka tych bożków sie pozna w końcu można dla nich wykonywać zadania za które sowicie wynagradzają 8)
huberthc,
w pierwszym dodatku poznajesz almalexie
olo,
Ja widzalem wszystkich troje liczac Vivecka:)
P.S A ich imiona to Almalexia i Sotha Sil 8)
Aldaron,
Pytanko male, czy komus sie udalo odnalezc inne "bostwa" poza Viveckiem i Dagoth Urem? Niby jest tam napisane, ze utrzymuja ta bariere, ale gdzie? To tak z ciekawosci pytam.Pytam oczywiscie o ta dwojke co z Viveckiem tworza trojce :lol: Nie pamietam ich imion,sorki :oops:
Wczytywanie...