Let's Play BG2 with dynamic duo! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ty Cruelsufferer,
Mamy, mamy. Mnie nie było przez weekend. Powoli się zbieramy, musimy jeszcze znowu mody zainstalować bo miałem format dysku. Cierpliwości, pewne kroki są czynione.
porfirion,
No i co? Naprawdę zamierzacie grać w BG, czy to była tylko taka okazja, by sobie nabić posty (i jednocześnie grać na uczuciach waszych fanów...)?

@down: uffff... odetchłem z ulgą
Trzeci Kur,
Całą zimę na to czekałem!
porfirion,
No, mnie też. Aż się nie mogę doczekać... sądźcie, sądźcie, sądźcie!!!
Ty Cruelsufferer,
Aż mnie dreszczyk przeszedł. A was?
Hassan',
To znak!

Znak, że nadchodzi

[font="Impact"]CZAS SĄDÓW[/font]
Ty Cruelsufferer,
Hmmm, a cóż to za dźwięk? *Mrug mrug"
Hassan',
Póki co spadło nam ogromnie morale przez ten Tactics i prawdę mówiąc od tamtego czasu, żeśmy BG2 nie ruszyli. Może jednak pewnego dnia znów dojdzie do SĄDÓW.

[Dodano po miesiącu]

DUM DUM DUUUUUUM.

Słyszycie?!
Trzeci Kur,
Ileż można czekać?
Charon,
Panowie, fani się niecierpliwią
Hassan',
Wciąż Bordery, ale spokojnie - już drugi playthrough i już dzisiaj z Tajem mówiliśmy nawet o kontynuowaniu przygód duo.
porfirion,
HASSAN', TO NIEŁADNIE TAK PRZEDRZEŹNIAĆ

A na serio - ruszyło coś z tym waszym dynamicznym duo, czy pochłonęły was inne gry (np. Borderlandsy)?
Hassan',
TAK, GRA .
Gość_Cicio*,
CZY GRA KTOS W SIECI ?
porfirion,
No to w takim razie chyba bardziej będzie wam odpowiadać Sword Coast Stratagems II (tutaj macie obfite readme), chyba instalowanie w trakcie rozgrywki nie powinno zbytnio przeszkadzać, ale jednak także uważam, że lepiej zrobić to przed rozpoczęciem części dwójkowej. Z tego, co czytałem (znów: tylko teoretycznie, od razu zaznaczam) ten mod to w zdecydowanej większości skrypty (choć chyba dodaje też trochę innych ulepszeń wrogom) - a co do czarów epickich: to przecież także skrypty nie wiem, czy one też zostały pododawane magom/kapłanom przez SCS II, ale na pewno spodziewajcie się różnych ciekawych warunkowań, sekwencerów i nie tylko.

Aha, no i jeśli nie odpowiada wam Tactics, to z Ascensiona lepiej też zrezygnujcie, bo ulepsza on solidnie chyba każde z Piątki (słyszałem, że ponoć o Sendai zapomnieli) oraz Demogorgona i poważnie zmienia końcową walkę. Bardzo poważnie.
Hassan',
Kurcze, porfirion, domyśliłeś się wszystkiego jakbyś tu był!

Fakt, utknęliśmy i zastanawiamy się co dalej; stąd spytam - czy są do BG2 jakieś utrudniacze które raczej poprawiają skrypotwanie i np. skalują poziomy do poziomów drużyny, niż raczej dokładają glabreezu i epickie czary?
Dodatkowo, premiera Borderlandsów 2 nam nie pomaga - wręcz przeciwnie.
porfirion,
Właśnie, czekamy!

(mam nadzieję, że przerwa nie jest spowodowana ulepszonym Illychem i innymi modułami Tacticsa... jeśli tak, to pewnie chłopaki opracowują teraz chytry plan zemsty na mnie, że im doradziłem te utrudniacze, sam nigdy w nie nie grając )
Charon,
Czekamy na aktualizację, bo w temacie posucha . W BG I nie grałem, toteż się nie wypowiadam, niemniej w BG II miałem przyjemność, więc z niecierpliwością wypatruję pierwszy wieści dynamicznego duo z Amnu
porfirion,
A weź pod uwagę, że w normalnej grze w BG2 rozpoczynająca postać ma jakiś 7-8 poziom, podobny mają Imoen, Minsc i Jaheira. Wtedy to jest hardkor

Oczywiście, jeśli faktycznie nie ma opcji, byście ich pokonali (do przywołania devy można chyba nie dopuścić, przerywając kapłanowi rzucenie czaru), możecie:

a)zasuwać czym prędzej (ale i ze wstydem ) na kolejny poziom podziemi
b)odinstalować komponent z ulepszonym Illychem - tylko wydaje mi się, że bezpieczniej po zrobieniu tego wczytać sejwa sprzed przeniesienia do Cieni Amn - lochów Irka (mam nadzieję, że takowy macie), w sejwach zrobionych już w lochach może coś się nieźle zbugować.

Z tego, co słyszałem, Illych jest jednym z tych najbardziej przegiętych elementów Tacticsa (głównie właśnie z powodu wczesnej i niemal przymusowej z nim walki) - potem jest jednak w miarę swoboda w dobieraniu przeciwników na swoje poziomy (choć oczywiście skoro utrudniacz, to będzie hmm... trudno )
Hassan',
Okej, duergary są trudne, ale glabreezu i upadłe devy to już przesada. Nie ma żadnej opcji żebyśmy mając 11 i 12 poziom rozwalili 8 postaci z których część ma 17 poziom i dostęp do 9cio poziomowych czarów.
Wczytywanie...