[The Elder Scrolls V: Skyrim] Wampiryzm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Pexu551*,
@Armageddonis
Zawsze było. Tak wiem data.
Armageddonis,
Gram sobie teraz w Skyrim i przypadkiem odkryłem (nie wiem czy weszło to z jakimś patchem czy było tak zawsze) że zwykła mikstura uleczenia z choroby usuwa początkowe stadium Sanguinare Vampiris.
dunio1,
Potwierdzam, wampirzy lord jest beznadziejny

Próbowałem nim grać, ale te czary i atak szponami jest beznadziejny, jako wojownik z mieczem i zbroją byłem silniejszy

Myślę że taka forma była bardziej dla jakiś postaci, które w walce bezpośredniej sobie słabo radzą
Gość_danielek69*,
Wampirzy lord jest do dup... bo po przemianie nie może zbierać lutu oraz przemieszczać się bez problemu wchodząc do jaskiń każdy cię atakuje każdy npc zawsze i wszędzie,lepiej grać zwykłym wampirkiem z zaklinaniem na 100 i do tego korona z eterium z Qesta kużnia eterium chyba ? regen hp i kondychy i można śmigać w ciągu dnia do tego mod w którym npc nie atakują cię jak jesteś w 4 stadium wampiryzmu co do reszty modów wampiryzmu radzę trzymać się z daleka bo wymagają dużej ingerencji w grę i instalacji dodatkowych programów i w ogóle gra wtedy staje się za baaardzo OP. ;p
Gość_endzius*,
jak stać się wampirzym lordem
Courun Yauntyrr,
Wyjaśniłem w tekście, zaczyna się od:

"Gdzie więc Arashnee zaraziła się Sanguinare Vampiris? Możliwe jest to w wyniku ataku wampira. Gdzie takiego szukać? Cóż, w grze nie ma żadnych wampirzych królestw ani rodów, jednak kilkoro z dzieci mroku znalazło swoją przystań w Skyrim. Pełną ich listę, wraz z lokalizacją, przedstawia poniższa tabela".
Gość_lol*,
jak stać się wampirem i złapać tą chorobę?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wampiryzm", znajdującym się w dziale "The Elder Scrolls V: Skyrim". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...