Dragon Age 3 – Duży wyciek informacji! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
A mnie to multi właśnie zainteresowało, to może być całkiem niezłe, chociaż przede wszystkim liczę na powrót do korzeni i postawienie na elementy czysto RPG'owe, zamiast walkę jak w typowym h&s z aktywną pauzą.
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia środa, 22 sierpnia 2012, 01:11 napisał

Patos, armia, korupcja i multi...
To co to ma wreszcie być, strategia czy rpg?

Właśnie takie elementy są najlepsze w grach RPG-ie. Przykład? Zarządzanie warownią w "NwN2". Tak więc wysyłanie szpiegów, prowadzenie wojny i politykowanie mogą okazać się świetnym pomysłem, o ile BioWare dobrze go wykorzysta - przede wszystkim gracz nie może mieć wrażenia, że to jest z góry wszystko ustalone, a każda armia i wyniki, które osiągnie gracz w grze, są takie same jak u innych.

Co do multi - daliby sobie z tym spokój, a skupili by się na singlu. Tak więc popieram. Po tym multi w "ME3" widzę, że BioWare oszalało na tym punkcie, a przecież to nudzi po kilku godzinach. I jeśli multi w "DA3" ma tak samo wyglądać, to równie dobrze mogłoby go zabraknąć.
Sosna,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia środa, 22 sierpnia 2012, 01:11 napisał

Patos, armia, korupcja i multi...
To co to ma wreszcie być, strategia czy rpg?


W DA:O, było to samo, no może poza multi, a co jak co był to cRPG i to bardzo dobry.
Gość_piter375*,
Ha Ha Ha! Wiedziałem, że w trójce pojawi się Inkwizycja! Wiedziałem!
LeanorRigby,
Jeśli ktoś nie czytał Rozłamu - Cole był tam jedną z głównych postaci, warto poczytać, bo to strasznie intrygująca osoba.

EDIT: Trochę o nim jest na angielskiej wikii: http://dragonage.wiki...com/wiki/Cole., Fiony , Leliany, Shale .
Redhorn Steelaxe,
Patos, armia, korupcja i multi...
To co to ma wreszcie być, strategia czy rpg?
Sosna,
Patrząc na opis fabuły to wydaje się ona mocno podobna do tej z DA:O, może Bioware rzeczywiście myśli o powrocie do korzeni, ale to okaże się zapewne za jakiś czas.
krzyslewy,
Eee tam. U mnie brakuje tylko herbu, a postacie na podanej przez ciebie stronie są zbyt rozdrobnione według mnie Ale już herb dodałem. Takie strzępki informacji są na każdym z portali i na niektórych zwykle czegoś brakuje, starałem się więc jakoś to poskładać. Ale już nie powinno niczego brakować.
Ilidan,
http://www.dragon-age...dragon-age-iii

Wszystkie informacje.

Btw. "Przywrócić światło w ciemności". Tutaj chodziło o rozjaśnienie mroku, czyli pozbycie się zła etc.
Gość_Arden*,
Oby grywalna była.
Jeśli pozostali przy silniku Dragon Age II, to już wieszcze porażkę.
krzyslewy,

Mimo braku zapowiedzi "Dragon Age 3", gry, na którą czeka wiele osób, pojawiają się na jej temat spekulacje i niepotwierdzone informacje. Wszystko wskazuje więc, że BioWare już rozpoczęło pracę nad trzecią częścią serii.

dragon age 3

Potwierdza to także ostatni wyciek fabuły i postaci. Gracz najprawdopodobniej wcieli się w Inkwizytora, który będzie musiał zaprowadzić porządek na świecie. Pojawią się trzy klasy postaci (łotrzyk, mag i wojownik), a fabuła będzie opowiadać o wojnie domowej między templariuszami, których zakon został podzielony, gdyż templariusze uważają kościół za zbyt łagodny, a magami, którzy się zbuntowali z powodu nadmiernej surowości templariuszy. Świat stanie na krawędzi upadku i zostanie zwołane zebranie, mające przywrócić pokój, ale zamiast tego stanie się ono epicentrum magicznego wybuchu, który likwiduje najważniejsze osoby w Zakonie. Wtedy staje się jasne, że coś lub ktoś manipulował wydarzeniami, które spowodowały chaos w Fereldenie.

Ze zgliszcz magicznego wybuchu powstanie Inkwizycja, na której czele stoi gracz. Jego zadaniem jest stworzenie swojej potęgi, wytrenowaniu armii, ujawnieniu sekretów i zbudowanie stosunków na całym świecie. Po drodze będzie musiał zniszczyć tych, którzy chcą doprowadzić do zniszczenia i odkryć starożytne tajemnice.

To jednak nie wszytko, bo otworzy się portal między światami, który uwalnia hordy potworów, a korupcja w Fereldenie jest na każdym kroku. Jedyny ratunek w Inkwizytorach, którzy mają "przywrócić światło w ciemności". Na gracza czeka więc szpiegowanie, udział w politycznych rozgrywkach i bezpośrednie starcia.

dragon age 3 dragon age 3 dragon age 3 dragon age 3 dragon age 3 dragon age 3

Oprócz tego, wyciek zawiera powyższą ankietę na temat tytułu trzeciej części "Dragon Age" ("The Breach", "Exarch", "Inquisition", "Inquisitor", "Apocrypha") i grafiki koncepcyjne bohaterów, a Ilidan z portalu Przystani Szarego Strażnika znalazł w "Dragon Age 2" herb Inkwizycji. Drużyna bohatera (nie wiemy, czy ktoś z niej jest na tych grafikach) będzie zawierała dziesięciu kompanów. Co więcej, gracz znajdzie w "Dragon Age 3" tryb kooperacji i gry przez internet, specjalne ciosy kończące, mnóstwo istotnych decyzji, dramatyczny nastrój, towarzyszący przy podejmowaniu wyborów, kontrolowany cykl dnia i nocy oraz lepsze – w stosunku do drugiej części – zarządzanie drużyną, w której oprócz bohatera, w czasie walki bądź podróży, może znaleźć się czterech towarzyszy.

Informacji nie koniec, bo w wycieku pojawiła się też lista czterech potencjalnych towarzyszy.

  • Cole – łotrzyk, nowe wcielenie mężczyzny, który zmarł dawno temu. Nękany jest przez przeszłość – wizje i sny z poprzedniego wcielenia.
  • Sera – młoda, szalona i nieznośna elfia łotrzyca.
  • Żelazny Byk – Qunari, przywódca grupy najemników.
  • Doran Pavis – sprytny i bezczelny magister posiadający tajemnicze i potężne moce.

Nie jest pewne, czy wyciek nie był niekontrolowany, gdyż możliwe jest, że podane informacje miały zostać podane na gamescom, a że tak się nie stało, dla zwiększenia zainteresowania "Dragon Age 3" wypuszczony został wyciek. Tak czy siak – gra zapowiada się smakowicie i wszystko wskazuje na to, że BioWare wyciągnęło wnioski z nieudanej drugiej części. A wy co o tym sądzicie?

Wczytywanie...