[Game Exe] Słów kilka o DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Dla mnie problemem jest często zmuszanie do wykupowywania punktów za prawdziwe pieniądze, które potem wymieniamy już na konkretne DLC. Ceny, co nie dziwi, są tak skonstruowane, by z danej puli punktów nie wystarczało na zbyt wiele dodatków, przez co dochodzimy do częstego mankamentu - ceny. DLC nie wypróbujesz, rzadko się je recenzuje (bo zwykle nie ma czego?) i kupujemy kota w worku.

Nie mówię oczywiście o DLC jako żywcem wyciętych z gier fragmentów, zwykle nieumiejętnie tuszuje się ten fakt i wciska kit. Dla mnie DLC, jeśli już mam je kupić, powinno być pełnowartościowym produktem, nie dodawanym na zasadzie "Więcej potworów!", lecz wnoszących do rozgrywki istotne zmiany.

Tęsknię do dodatków w stylu "Tronu Bhaala" czy "Pana Zniszczenia". Zaś na zakończenie "Prince of Persia", które autor w tekście nie przytoczył (chociaż szkoda, bo sztandarowy przykład nabijania w butelkę i segregowania fanów pod względem platformy do grania) patrzę jako wroga DLC, przypominającego mi, że era prawdziwych dodatków minęła. DLC to tylko nędzny substytut.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Słów kilka o DLC", znajdującym się w dziale "Game Exe". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...