Illithidy i tym podobne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bhaal998,
Ach te bugi, jaki świat bez nich byłby nudny.

Żeby nie offtopować dodam, że te teksty z mózgiem przy zamianie były tylko przy Imoen, moja główna postać tego nie uświadczyła...
porfirion,
Mi tam zawsze gatki Minsca się podobały, takie kolorowe, niebieskie natomiast tamta gadka Minskusia albo musiała być do Mazzy, albo grze coś się poplątało i powiedział to przy śmierci innego bohatera. Sprawdziłem też odpoczynek w kryjówce Sendai przy łupieżcach - nie mam tego tekstu. Ale już te gry tak mają, że ni z tego, ni z owego rzucają takie dziwaczne teksty. Pamiętam, że mi w pierwszym Icewindzie przez pewien czas po każdym wczytaniu gry rzucało tekst: "niewrażliwość na efekty: Buty" tak bez niczego, żadnego imienia postaci, nic. Śmieszne...
Bhaal998,
No po odpoczynku. I do tego do jednego łupieżcy różna ilość razy wyświetlało to się. Np u Imoen 2 razy a u wampirycznego illithida chyba 3. Spałem koło niego w kryjówce Sendai tam za drzwiami były illithidy i mogłem tam normalnie spać. I nie zauważyłem, żeby ten komunikat jakoś wpływał na drużynę.

PS ciekawie było by spędzić noc w objęciach łupieżcy umysłu. Ciekawe jaki byłby efekt takiego związku

PS 2 chyba tylko w mojej grze takie rzeczy są (tak jak z dziwnymi gatkami Minska - kiedyś założyłem temat).
porfirion,
Hmm, ciekawe... Znaczy, że ten napis pojawiał się po odpoczynku, czy kiedy? (bo z wrogim łupieżcą w polu widzenia na pewno spać nie mogłeś)

Przed chwilą wypróbowałem to ze zmianą kształtu u Aerie i nie miałem niczego takiego, jedynie to, że akurat przy tym odpoczynku uaktywniła się gadka romansowa i Aerie zaczęła świergotać "przytul mnie mocno tej nocy" itp. Od razu wyobraziłem sobie Charname'a przytulającego macki łupieżcy...

[Dodano po 11 minutach]

Sprawdziłem w Near Infinity - ten tekst jest przypisany do przedmiotu mindflay.itm (czyli standardowy atak łupieżców, także naszych magów po zmianie kształtu) w zakładce Item ability -> Effects. Niestety nie jestem na tyle biegły w obsłudze tego programu, by stwierdzić kiedy faktycznie ten tekst powinien się pojawiać. Natomiast wszystko wskazuje na to, że nie jest on tak sobie dla jaj, tylko pojawiał ci się w (chyba) nieodpowiednim momencie - niekiedy zdarzają się takie dziwactwa.
Bhaal998,
Od dosyć dawna już nie gram w BG (chyba już więcej nie mogę wycisnąć), ale dosyć nie dawno przypominając sobie stare czasy przypomniałem sobie o tajemniczym komunikacie. Otóż, gdy byłem zamieniony w łupieżcę umysłu, bądź byłem stosunkowo niedaleko od jakiegoś i dałem odpoczynek na tym fajowym pasku na dole był taki komunikat:

wampiryczny illithid - pożryj mózg


Bądź jeśli ja jestem zamieniony bądź któryś z towarzyszy:

Imoen - pożryj mózg.

Wie ktoś co oznaczają te komunikaty? Czy zostały dodane "dla jaj"?
Wczytywanie...