Lady Ari i screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
Rozumiem i zgadzam sie co do tego. Sorry, chcieliście mi pomóc a ja to potraktowałem nie tak, jak trzeba mimo to dzięki.
Obserwator,
Moim skromnym zdaniem to nie jest naskakiwanie tylko udzielanie dobrych rad.Nie ma co się tu czepiać kolegi Sosny, bo dobrze pisze. Google jest kopalnią wszystkiego o ile wiesz czego szukasz.Bard Card masz już ponoć 15 lat i szukanie samodzielnie informacji na dany temat nie boli a wręcz pomaga. Druga sprawa to jak rozpoznać nie aktywnego usera? Jeżeli jego ostatnia wizyta była w 2009 roku to oznacza że user jest od dawna nieaktywny
Bard Card,
Dobra rozumiem ale czemu tak na mnie naskakujesz. Od niedawna zacząłem być tu użytkownikiem i muszę zobaczyć co i jak.
Sosna,
Tyle, że on już od dawna nie jest aktywnym użytkownikiem, choć zagląda tu od czasu do czasu. Jeżeli chodzi o strony to czemu nie poszukasz sam, nie sądzę żeby ktoś tu jeszcze grał aktywnie w NWN, chyba że w ramach przypomnienia dawnych czasów, tak więc nie sądzę że ktoś zacznie Ci sypać adresami z pamięci, a wszystkie inne znajdziesz w google.
Bard Card,
Mogą być i o NWN-ie jak masz jakieś a co do Lady Aribeth to wiem, że sporo informacji na jej temat posiada Hawkwood
Sosna,
Każdy ma takie same szanse na znalezienie tych informacji w google, ty oczekujesz, że ktoś tutaj zna konkretny adres? Strony o NWN ogólnie to rozumiem, może by się coś konkretnego znalazło, ale o jednej konkretnej postaci?
Bard Card,
A oprócz Google istnieją jakieś inne strony poświęcone właśnie jej???

[Dodano po 17 dniach]

Proszę o pomoc w ich znalezieniu
Bard Card,
przy okazji słyszałem ze można w internecie znaleźć dużo artów tapet screenów opowiadań o lady Aribeth jeśli
tak, to gdzie???
Wczytywanie...