Obniżka cen serii EA Classics i EA Platinium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,

Cytat

Bulletstorm jest od EA??? Nie wiedziałem, że polskie studia także są przez EA wykupywane. Żal że taki moloch wszystko zajmuje....


Nie, nie, nie... People Can Fly zostało wykupione w 2007 roku przez Epic Games (te od "Gears of War"), które jest w pełni niezależnym studiem. Electronic Arts jest jedynie ogólnoświatowym wydawcą "Bulletstorm", a to zasadnicza różnica Swoją drogą, naprawdę dobra gra, która została niesłusznie niedoceniona - za taką cenę zdecydowanie warto zakupić.
Tom21,
Bulletstorm jest od EA??? Nie wiedziałem, że polskie studia także są przez EA wykupywane. Żal że taki moloch wszystko zajmuje....

Chciałem jeszcze dodać... jak ja nie nawidzę EA!!!
Trzeci Kur,
Czeka mnie chyba wizyta w empiku;p
Courun Yauntyrr,

Wszyscy, którzy do tej pory zwlekali z zakupem gier od Electronic Arts mogą się zainteresować tym, że koncern postanowił obniżyć ceny tytułów oferowanych w seriach EA Classics oraz EA Platinium. Promocyjne ceny są blisko o połowę niższe od dotychczasowych, więc jeśli kupować, to właśnie teraz.

mass effect 2, ea

Wśród tytułów w nowych cenach możemy się natknąć na Mass Effect 2 czy też Dragon Age: Początek. Na tym rzecz jasna lista się nie wyczerpuje, bowiem EA obniżyła także cenę m.in świetnej Alice: Madness Returns czy też dwóch odsłon wyścigowej serii Need for Speed oraz strzelanek pokroju Bulletstorma i Crysis 2.

Wszystkie przecenione tytuły dostępne są na półkach sklepowych w salonach Empik, Media Markt, Saturn, EURO RTV AGD, Carrefour oraz Tesco. Na rabat możemy także liczyć decydując się na zakup w sklepie internetowym.

Jeśli planujecie zakup, to pośpieszcie się, bowiem promocja cenowa obowiązuje jedynie do 7 kwietnia.

Wczytywanie...