Eee... ten tego... to kiedy ta premiera „Mass Effect 3”? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eirin,
MASS EFFECT 3 W KONCU DZIALA!!!!!!


Garrus, milosci ma, gdzie jestes?!

[Dodano po 3 godzinach]

Odnalazlam Garrusa! :3

Eziebezie... moze by juz pojsc spac...?

There's not time for sleep in the war with the reapers!
Trzeci Kur,
Pocieszę Cię - Garrus wciąż kalibruje. To fanatyk kalibracji. To mnie smuci, bo nie wiem, czy zdoła wyjść z tego uzależnienia i wspomóc mnie w walce:(
Eirin,
Spadaj, leszczu jeden. Dx
Trzeci Kur,
Dla Ciebie zrobili osobną premierę;p
Eirin,
U MNIE NIE. DX
Lily,
Bo premiera jednak dzisiaj była i u wszystkich gra już chodzi.
Trzeci Kur,
Ty nicponiu!

[Dodano po dobie]

Hahahahahha. Może i premiera w Polsce jutro, ale mi ME3 ruszyło bez problemów dziś ok. 19ej, zaraz po instalacji;D
Szept,
Ja już gram Yarr!
Trzeci Kur,
Zastanawiałem się, jak piraci mogą mieć tak szybko ME3 i nawet myślałem, że to niemożliwe, ale przeglądając jeden serwis w poszukiwaniu pewnego filmu trafiłem na cały zestaw plików ME3 łącznie z crackiem x]
Lily,
Tja, lipa. Gra zainstalowana, a trzeba czekać do piątku. A piraci sobie grają. Nie ma to jak sprawiedliwość
DarthEagIe,
Dzisiaj zainstalowałem ME3 i premiera jest 09.03.2012 01:00
Gość_*,
Tak muszę zapytać... Czy ktoś kto pisze w dosłownie każdym newsie o Mass Effect 3 o "dziarskim komandorze" zdaje sobie sprawę jak głupio ten zwrot brzmi? Raz użyte wywołało nikły uśmiech na twarzy ale co chwilę?

Zdecydowanie tak, dlatego ustawicznie go używam - Tokar
Gość_Stokrotka*,
Tokar czytam portal od jakiegoś czasu i zastanawiałam się, czy nie mógłbyś pisać bardziej fachowych newsów, a nie pitolenie i używanie miliona zbędnych słów... Żal to czytać

Kultura, kultura - rozumiem wzburzenie, ale prosiłbym o łagodniejsze słownictwo Co do informacji to Twoja indywidualna opinia, a ja naprawdę nie lubię pisać "po fachowemu" i uwielbiam sobie "pitolić używając miliona zbędnych słów", pozostając w tej terminologii. Szkoda, że tak uważasz i Tobie tak straszliwie to przeszkadza, ale naprawdę nic na to nie poradzę - Tokar.
Sosna,
No to dopiero sensacja, dzień w tą czy w tamtą bez różnicy, nie ma co na to zwracać uwagę. Eni ma rację, spójrzcie na Diablo III.
Eni,
Ha, obsuwa. Spójrzcie na Diablo III
Radi,
Jaki patch, oszaleli!!!!
Trzeci Kur,
Jak dla mnie obsuwa o jeden dzień to żadna obsuwa;p
Za to ten motyw z patchem do ściągnięcia już w dniu premiery ubawił mnie szczerze
bosiaxd,
@Obserwator jaka obsuwa ? Premiera jest ustalona na 9 marca i zagramy 9 marca. To że dostaniemy grę wcześniej (ja dostaję moją EK 8.03) nic nie oznacza. Co nie zmienia faktu, że to irytująca informacja, że mimo wszystko nie zagramy wtedy, kiedy dostaniemy gierkę w nasze ręce -.-.
Obserwator,
Ten powyższy post z góry mnie przeraził .Swoją drogą nie jestem zaskoczony lekką obsuwą terminu premiery ME3. Bywały już różne sytuacje i można się już do tego przyzwyczaić. Dodam tylko, że kobiety gracze powinny być nieco złe na nasz polski oddział EA
Gość_*,
Racja, ponoć od 18.00.
A inną ciekawostką jest, to że w dniu premiery gry trzeba będzie ściągać pierwszy patch, bez któreo z grą będą problemy ( na niemieckim serwisie Mass effect napisali nawet że ME3 bez tego patcha nie będzie wogóle działał ). Patch ten niby naprawia część błędów jakie wypłynęły podczas używania dema przez graczy - np. importu postaci i spraw związanych z multi.
Wczytywanie...