Odezwa ludowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Przypominam wszystkim nowym (i tym "drugiej świeżości" ) użytkownikom o istnieniu i celu tego tematu
Taramelion,
Na naszym forum się nie płacze.
Sosna,
A to jest temat o ogólnych zmianach na gexe, a wy rozprawiacie o dodaniu jednej emoty, swoją drogą zupełnie zbytecznej. W sumie wydaje mi się, że prawdziwa dyskusja i tak toczy się na Dworze, tutaj oczekują jak już jakiś propozycji, które tam umknęły.
Raven Captain,
Brakuje też emotki płaczącej :crying: a wdziałem na innym forum gdzie były emoty z tego samego zestawu co tutaj taką.
kami,
Tar: :*
Raven Captain,
Ale co... nie można dodać jednej nowej?
Taramelion,
Nie ma najmniejszej potrzeby ruszania emotek, wszystko jest ok.
Raven Captain,
Emotka kruka musi być!
Holden,
Hmm generalnie przydało by się zrobić małą inwentaryzacje emotek.
krag,
Ja proponuję wywalić emotki wszystkie i zostawić tekstowe.

Jedyną, graficznie obsługiwaną emotką powinien być trollface
Lily,
Po pierwsze, ktoś za Ciebie ma tej emotki szukać?
Po drugiej, i tak te emotki są prawie nieużywane.
Raven Captain,
Przecież nie wszystkie emotki przedstawiają konkretne jednoznaczne emocje, przykład:
Taramelion,
A jaką emocję ma ona przedstawiać?
Raven Captain,
Ja chcę abyście poszerzyli repertuar emotek, a przede wszystkim dodali emotke przedstawiająca kruka.
Wiktul,
O różnych możliwościach zmiany wyglądu strony rozmawiałem zarówno z Taramelionem, jak i z Jedi Masterem. Najprędzej w kwestii paru nowych skinów coś się pomyśli
Sosna,
Był taki temat, jak nie na ogólnodostępnym forum to na Dworze. Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale ten który był jak przyszedłem (2007), był bardzo fajny, teraz mamy taki średni, ale da się przyzwyczaić (mówię o swoim Cethin), inne mniej mi pasują. Czy jest ogólnie jakaś koncepcja dostosowania grafiki forum do tej ze strony głównej gexe? Wiem że tuż po wprowadzeniu nowego stylu nie było takich planów, wiem że to kwestia kosztów, ale sądzę że sprawa godna rozważenia.
krag,
Najlepszy skin na forum to był w 2005 roku. Do tej pory tęsknię za nim :<

Szkoda, że nie mam screenów bo bym wrzucił jakiś.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia wtorek, 7 lutego 2012, 22:55 napisał

tl;dr

This


A tak (pół)serio, to oddajcie nam czarno-złoty dizajn forum (taki trochę jak w Human Revolution)!
Jak nie, to zakładam podziemie, które obali flasz... znaczy twoją dyktaturę!
Sosna,
Tak to usterka techniczna, a tu jest raczej mowa o dalszym rozwoju serwisu.
Co do pomysłów, żeby rozruszać nieco forum, możliwe że brany już pod uwagę (głowy nie dam ale coś takiego było jakiś czas temu chyba), proponuję zrobić akcję rozesłania maili do wszystkich userów, z zaproszeniem na gexe. Nie sądzę że taka jednorazowa akcja zostałaby odebrana za spam, a możliwe że sporo osób odwiedziłoby nas po latach, część z nich może nawet by wróciła.
Wczytywanie...