[The Elder Scrolls V: Skyrim] Małżeństwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ravn,
Wprowadź jej Ref ID, 0001C1A4, a następnie wklep do konsoli kod moveto player i zobacz co się stanie.

Jak po odnalezieniu baba dalej będzie fikać, to ją usadź tym modem: https://www.nexusmods....im/mods/18045/
Gość_Rico*,
Ożeniłem się z Brelyną tą mroczną elfką z akademii.
Po ślubie powiedziała że będziemy mieszkać u niej albo u mnie.
Chciałem to z nią obgadać ale ona gdzieś zniknęła, szukałem jej u mnie w domku, szukalem jej u niej w akademii ale jej tam nie ma. Prosze o pomoc
Gość_Sowa*,
Polecam Brelyne.Dobrze walczy.
Gość_Secia*,
Ja chce kootka ;-; A nigdzie nie widzę :< Na YT widziłam tylko poradnik z kodami ale gram na xboxie ;-;
Gość_Gość*,
Ożeniłem się z Brelyną tą mroczną elfką z akademii.
Po ślubie powiedziała że będziemy mieszkać u niej albo u mnie.
Chciałem to z nią obgadać ale ona gdzieś zniknęła, szukałem jej u mnie w domku, szukalem jej u niej w akademii ale jej tam nie ma.
Pomóżcie proszę bo bardzo mi na niej zależy.
Gość_Lydia Follower*,
Czemu nie ma Lydii w tym spisie kobiet !?
Gość_*,
o co chodzi z tą nocą polubną że przydatny gadżet te obrączi
Gość_szymek2315*,
Nie ma Leśnych Elfów, Cat-shit(XD) i Elfów Wysokiego Rodu -,-
Pandora,
Tak ; 3
Gość_*,
Czy jeśli gram moja postać ma płeć żeńską to mogę się ożenić z drugą kobietą?
Gość_jak582*,
Poszedłem do pijanego łowcy.Jenassa zgodziła się ale gdy wchodzę na ceremonie na podłodze pojawia się trup i wszyscy mówią wynoś się.Co mam zrobić?
Gość_gość*,
Nie można mieć dzieci? xd
Gość_Gość*,
cytat Jest jeden Khajt, podróżnik, spotkałem gościa 2 razy nazywa się Ma' mura czy jakoś tak... może ktoś napisać gdzie go znaleść ?
Salem,
Cytując z wiki Elder Scrolls:

Cytat

After completing the quest, the option to marry might not become available. (Console) There are several ways around this, the most common fix is to simply take off the Amulet of Mara and and wait 24 hours. Put the amulet back on and talk to her again and the option should come up. Also don't forget you MUST invest in her company AND do the sidequest, then she will give you the option.
Gość_Gość*,
Nie mogę mieć ślubu z Taarie ( mam wszystko zrobione, ale sie nie da) pomóżcie bo to jedyna elfka wysokiego rodu, a jam mam akurat taka postac
Gość_Szczek*,
Co zrobić żeby ożenić się z Poznaje-Wiele-Moczarów ?
Gość_Okami*,
Do kitu. A ja tak chciałam ohajtać sie z Veezarą! Ten jego głos *O*
Gość_B@IT*,
Jest jeden Khajt, podróżnik, spotkałem gościa 2 razy nazywa się Ma' mura czy jakoś tak...
Gość_Gość*,
Mam problem z tym Maramalem czy jak mu tam odnośnie tego całego dialogu. Mam amulet (kupiłem od niego), założyłem ale nie mam tak czy siak tej opcji dialogowej. Czy to jakiś bug czy coś nie tak z moją postacią (Kobieta, mroczny elf, mag)
Gość_*,
Jeżeli nie możesz znaleść Maramala w siątyni to znaczy że jest w gospodzie
Wczytywanie...